Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysokie: Ile jeszcze osób musi tu zginąć?

Utworzony przez strazak, 25 stycznia 2009 r. o 21:44 Powrót do artykułu
szkoda ze nikogo nie obchodzi sytuacja na DK19 w Strzeszkowicach, ile tam ludzi ginie ? i jeszcze musi zginąć ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strazak napisał:
szkoda ze nikogo nie obchodzi sytuacja na DK19 w Strzeszkowicach, ile tam ludzi ginie ? i jeszcze musi zginąć ?
Kogo to z drogowców obchodzi - ważniejsz była 3 dniowa konferencja ostro zalana wódą w Krasnobrodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strazak napisał:
szkoda ze nikogo nie obchodzi sytuacja na DK19 w Strzeszkowicach, ile tam ludzi ginie ? i jeszcze musi zginąć ?
Kogo to z drogowców obchodzi - ważniejsza była 3 dniowa /od czwartku do soboty/ konferencja ostro zalana wódą w Krasnobrodzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu maszty fotoradarów.... A nie lepiej byłoby na tym skrzyżowaniu wybudować rondo? Przed wjazdem na rondo "siłą rzeczy" należałoby zwolnić, co ułatwiłoby pokonanie tego skrzyżowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marcin~ napisał:
Znowu maszty fotoradarów.... A nie lepiej byłoby na tym skrzyżowaniu wybudować rondo? Przed wjazdem na rondo "siłą rzeczy" należałoby zwolnić, co ułatwiłoby pokonanie tego skrzyżowania.
Dokładnie 100% racji !! W POlsce albo stawia sie sygnalizacje światlną albo ustawia fotoradar. A wystarczy wzorem innych państw Unii wybudowac ... rondo i problem zostanie rozwiazany. Ten typ skrzyżowania jest najbezpieczniejszy ze wszystkich, bo wymusza zwolnienie a regły jazdy po nim sa zawsze takie same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też strażak napisał:
Kogo to z drogowców obchodzi - ważniejsz była 3 dniowa konferencja ostro zalana wódą w Krasnobrodzie!
Byłeś tam, widziałeś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skrzyżowanie było zawsze feralne, zresztą cały odcinek drogi od skrzyżowania w Wysokiem do Guzówki usłany jest ofiarami wypadków. To taki ok. 4 km "czarny punkt" na tej trasie. Wielu z moich znajomych niestety tam zginęło :-( Sama osobiście przejeżdżając przez skrzyżowanie w Wysokiem zwalniam i zerkam zarówno w prawo i w lewo, czy nic nie wyjeżdża z drogi podporządkowanej. Pewnie Ci jadący za mną dziwią się i denerwują ale prawda jest taka, że kiedyś ktoś przeciął mi drogę w ten sposób, byłam dosłownie kilka metrów przed skrzyżowaniem...od tamtej pory ściska mnie na samą myśl w gardle, kiedy tam dojeżdżam... Z tego co wiem, aby wybudować tam rondo, trzeba byłoby dokonać wycinki drzew w tzw. "parku", na co ponoć nie zgadza się Wojewódzki Konserwator Przyrody... Pytanie do Pani Konserwator: czy ważniejsze jest życie ludzkie, czy 20 drzew tam rosnących??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezdziłem tam nie raz . normalne skrzyzowanie , tylko trzeba jeżdzić ostroznie , a nie po wariacku , jak to robi większość kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam mieszkam. Dość blisko skrzyzowania, poprostu powiem TRAGEDIA!!!. Wypadek na wypadku, najgorzej jest latem kiedy goraco dokucza w samochodach i kazdy chce jak najszybciej do domu dojechac. RONDO!!!!! to jedyne rozsadne rozwiazanie na to skrzyzowanie. A co do fotoradarów nic nie pomoga bo ustawienie znaków drogowych jest bardzo mylace dla pojazdów jadacych od strony Krasnika..... Ciekawy jestem ile jeszcze osób zginie zanim cos sie zdziała w tym miejscu.???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rondo by juz dawno tam postawili tylko kochany wojt Wysokiego nie zgadza sie na trase szybkiegro ruchu miedzy Lublinem a Biłgorajem bo mieszka przy głownej trasie i mu 2 metry kostki popsuja!!! Skandal!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież fotoradar nie pomoże, bo gdyby już stał to i tak kierowcy by się pozabijali i kogo by tu winić za brak ronda? Wójtowi??? Wojewódzkiemu Konserwatorowi Przyrody??? Drogowcom???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rondo by juz dawno tam postawili tylko kochany wojt Wysokiego nie zgadza sie na trase szybkiegro ruchu miedzy Lublinem a Biłgorajem bo mieszka przy głownej trasie i mu 2 metry kostki popsuja!!! Skandal!!!!!!!!
Całkowita racja, nasz kochany wójt poprostu patrzy tylko na swoje interesy. Obawiam się że stwarza tylko pozory z tymi pismami do urzędu drogowego, lub nie ma siły przebicia - cieniutko Panie Wójcie!!!!!!!!!! Lepiej odejdź już na emeryturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...