Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakręcą kurek przewodniczącemu

Utworzony przez kurek, 26 września 2007 r. o 11:59 Powrót do artykułu
więc króciutko opowiem wam bo zapewne nie wiecie, że "nasz" senator już ze cztery razy jeździł do sejmu zobaczyć jak się będzie komponował w tym budynku. proszę was i mam nadzieję, ze w niedzielę pokażemy mu co onim myślimy, może w końcu dotrze do niego, że jest nikim i takim pozostanie na zawsze. Proszę idźmy na wybory mamy jedyną szansę zmienić nasz kraj, pozwólmy naszym dzieciom żyć w normalnym kraju, mamy jedną Polskę i nie oddajmy jej w ręce oszołomów. Zegnam i do zobaczenia w poniedziałek, może już w lepszej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20.798 głosów na Barwińskiego! Ponad 5 procent poparcia w całym okręgu, więcej niż kandydat "prawdziwej Samoobrony". No pan przewodniczący zakozaczył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj, mogę trochę pier.... jak poparzony a to dlatego, że od rana świętuję zwycięstwo deb***izmu nad normalnością, o ja pier... odwrotnie, sorry wielkie sorry. W naszym okręgu wyborczym “ nasz senator” osiągnął wynik około 300 głosów, jeśli ktoś inteligentny porówna wyniki z wynikami wyborów do rady gminy okarze się , że głosowali ci sami: deb***e kretyni i oszołomy, kupieni za wino , piwo czy kieliszek wódki. Nie po nic pan senator skierował do komisji swoje popleczniczki , a nie powiem nawet, że kochanice, jedna była nawet przewodniczącą komisyji .czy to jest normalne ? Jasne, że nie, wiadomo przecież , że nikt normalny nie oddał swego głosu na tego idiotę. Dzięki Bogu ten deb*** nie dostał się do senatu, było by to już nie tylko oznaką śmieszności naszej gminy, ale i końca świata, pomijam już to , że większość mieszkańców głosowała za skompromitowanym pisem ( dziwi mnie to nieopisanie, ale cóż demokracja?) oddawać swój jakże cenny głos za człowiekiem ( co ja pier... za osobnikiem) tego pokroju to już jest nawet nie infantylizm to już jest deb***izm. Postanowiłem, że od jutra, ba nawet od tej chwili kończę swą walkę z tym stanem rzeczy, po prostu szkoda mego zdrowia, bawcie się sami jeśli chcecie. Oczywiście nie wyrzekam sie swych poglądów zawsze będę uważał, że deb*** będzie deb***em i tyle, po prostu przestaję angażować sie w walkę o coś co niema najmniejszego sensu, tatary po prostu kochają tego deb***a i wszelka walka z tym nie ma sensu. Niech nawet zostanie prezydentem tego kraju, mnie to już nic nie obchodzi, możesz pan spać spokojnie, po mimo, że przegrałeś pan walkę o stołek senatora, wygrałeś ze mną ja , po prosty już stchórzyłem więcej walczyć nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie może tak byc !!!!!!!!!11 ty który pokazałesnam, ze nie bi=oisz się walczyć z głupotą rezygnujesz, oddajesz pole walki bez walki, niewierze! obudź się prowadź nas dalej nie poddawaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Stałego Obserwatora Głupoty.Doskonale wiesz, że za Wisła to ciemnogród był od zawsze. Zawsze tak plasowały się głosy, "mniejszość" nie ma szan, porównaj ubiegłoroczne wybory. Przcież nie ma nad czym hamować. Ale własne zdanie jesz konieczne po to, aby nie popadli w samozachwyt inaczej. Tak trzymaj, nie wycofuj się.A do Anonimowego - nie bądź złośliwy, przynajmniej tak Cię zrozumiałem, jeśli Twoje intencje były inne, to pisz jaśniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jest OK. Taki jest właśnie odsetek ...... . Dodajmy błąd statystyczny. Jest cacy. Badania socjologiczne tak właśnie wykazują. Norma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej: 24.856, w samej gminie Markuszów 327. Jakoś go to forum tylko rozreklamowało zamiast obrzydzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wisiał tuż pod PIS-em, to co wcześniej było poruszane, to zmyliło wyborców, a że c............ głosował w całej lubelszczyźnie na PIS, więc poślizgiem poszło, bo przecież nie za zasługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam, każdy pod kimś wisiał - w końcu każdy pracuje na siebie, a nie na sąsiada. To musi być jakiś głębszy problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest głębszy problem. chyba znów oparty na kłamstwie "senatora". Skoro podano oficjalnie w mediach, że Samoobrona Patriotyczna uzyskała w całym kraju 0,002% głosów (a na sztuki nieco ponad 2 tysiące - chyna 2103 głosy), więc w jaki sposób otrzymał ponad 20 tysięcy głosów? Zastanówcie się państwo. Kto wypisuje brednie i znów kłamie. Przecież nie jego przeciwnicy. Ponoć z tym głosami w Markuszowie też nie tak było?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w markuszowie miał swoich ludzi w komisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY MIAŁ W KOMISI KOGOŚ CZY NIE PIWO LAĆ UCZYC SIĘ IESZCZE DŁUGO OGŁADY KULTURY A POZATYM GDZIE NA SALONY B-U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąt taki deb*** zdobył tyle głosów czy ci ludzie głosuiący rozumu nie mają ? to wstyd dla całei ludzkości żeby taka niedouczna poczfara mogła zostać SENATOREM =TATARY tacy ludzie powinni doły kopać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wybory2007.pkw.gov.pl/SNT/PL/WYN/W6385/6.htm - no tak, i w dodatku przekupił Państwową Komisję Wyborczą, żeby te dane upowszechniała. To spisek! Na pewno z udziałem UFO-ludków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadurska tylko 230 głosów w gminie, marnie. PSL też tylko 214. Mniej niż Barwiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że jeszcze ludzie nie dorosli do demokracji. Głosuja na pierwszego lepszego z brzegu. A że według alfabetu był pierwszy więc poszło poslizgiem. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość wyborców przyjmijmy, że 75% a być może i więcej głosowała na niego tylko dla tego, że był pierwszy na liście, 75% z 24856 głosów to 18642 głosy.10 % głosowało bo kiedyś tam może coś o nim słyszało, to jest 2485 głosównastępne 10% z ciekawości, to jest 2485 głosów na razie daje to nam wynik 1244 głosy z tego głosy oddane przez znajomego znajomego jakieś 50% to jest 622 głosy, z tego około 300 głosów kupionych zostaje około 322 głosów przyjmijmy, że oddanych świadomie, z myślą pozytywnie o kandydacie, to daje około 10% głosów co w całości daje świadomych wyborców około 1,5 % a czy to jest wyśmienity wynik ? Polemizował bym, ale znając człowieka to i te 1,5% jest i tak zbyt wygórowanym wynikiem, myślę więc, że nie bardzo jest się z czego cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głosowali i tak ludzie co tego ,,człowieka""tak naprawdę nie znaią to takie totto wyborcze , normalny człowiek nie jest wstanie takiego tyfusa -popierać ,amorze jednak z przekonania taka jedna radna czy druga głosują na przewodniczącego ciekawe co im obiecał i tak je wyroluje .Acz kolwiek zdobył teras pare głosów w szkole, obecnie panuiąca przyieła przecież geniusze!!!! pana przewodniczącego dla podniesienia statystyki i poziomu nauczania z wdzięczności , o dzięki ci panie!!!!!! uczyć się nie chciałam koziołki fikałam a dyrektorem i tak zostałam ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyż prowda, święto prowda. Jak bys mi to z ust wyjął, skąd wiedziałeś, że tak samo myślę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyliczenie w miarę uczciwe, miał bym tylko jedno zastrzeżenie.Głos oddany świadomie na kandydata to głos wyborcy który: 1.Śledzi działalność kandydata2.Zna program wyborczy kandydata3.Zapoznaje się z działalnością kandydata4.W końcu ufa swemu kandydatowiW ten sposób oddany głos jest głosem oddanym świadomie.Myślę więc, że jedynie sam kandydat spełniał te wymagania, reszta wyborców nie miała możliwości, np: zapoznania się z programem wyborczym, czy zapoznania się z sylwetką kandydata, spot reklamowy który w końcu przed zakończeniem kampanii ukazał się był nie zrozumiały, zresztą jak cała kampania oparta na oszustwie. Tak więc, jeden głos oddany świadomie, nie jest żadnym ale to żadnym sukcesem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...