Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamienię znajomych na wyborców

Utworzony przez KK, 24 stycznia 2009 r. o 11:13 Powrót do artykułu
DEMOKRACI PL TO JUŻ CHYBA TRZECIA CZY CZWARTA NAZWA FORMACJI SKŁADAJĄCEJ SIĘ Z LUDZI TYPU MAZOWIECKI I RESZTA KTÓRZY PRZY OKRĄGŁYM STOLE MIĘDZY INNYMI NASZ KRAJ DOPROWADZILI DO TEGO CZYM JESTEŚMY (TERAZ BIEGAJĄ ŻEBY KOGOŚ ZE SWOICH WEPCHNĄĆ DO EUROPARLAMENTU) .ZRESZTĄ CI MŁODZI LUDZIE Z INNYCH BOJÓWEK PO CZY SLD MOŻE I CHCĄ COŚ ZROBIĆ ALE LUDZIE KTÓRZY RZĄDZĄ POD TYMI CZY INNYMI NAZWAMI SĄ POWIĄZANI W TAKIE CZY INNE UKŁADY ,NIESPEŁNIONE `OBIETNICE ŻE TRZEBA BYĆ NAIWNYM IDIOTĄ ŻEBY WIERZYĆ TEJ BANDZIE SKORUMPOWANYCH KŁAMCÓW.W TYM KRAJU ŻEBY COŚ ZROBIĆ TRZEBA SIĘ OPRZEĆ NA NOWYM POLSKIM UGRUPOWANIU ,KTÓRE WTEDY MOŻE COŚ ZROBI DLA POLSKI A NIE DLA SIEBIE I DLA GARSTKI OSZOŁOMÓW ZWANYCH U NAS POLITYKAMI .MOŻE KTOŚ STWORZY PARTIĘ ŚWIECKĄ NIE POWIĄZANĄ Z ZACHŁANNYM KLEREM CZY JAKIMIŚ TAM KRZYKLIWYMI GRUPKAMI .MOŻE SIĘ W KOŃCU KTOŚ ZNAJDZIE KTÓRY BĘDZIE DZIAŁAŁ TYLKO DLA NASZEJ OJCZYZNY.CHĘTNIE PÓJDĘ I ZAGŁOSUJĘ NA TAKIEGO KOGOŚ I TAKĄ PARTIĘ .ALE ŻEBY SIĘ TO STAŁO TRZEBA ZMIENIĆ USTAWĘ WYBORCZĄ ,A NA TO TA BANDA SIĘ NIE ZGODZI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu pokazujecie tylko lewakow?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubusiu, a czy twoj misio tez na ciebie zaglosuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moj poprzednik ma rację. PD to partia ludzi takich jak Mazowiecki, Geremek, Staniszewska, Frasyniuk, Balcerowicz, Onyszkiwiecz, czy Kuźniak. Ludzi, którzy doprowadzili Polskę do miejsca, w którym jest teraz. Wprowadzili Moją Ojczyznę do UE i NATO. Sprawili, pomimo wielu osobistych krzywd i cierpień, że w dowolnym miejscu na świecie mogę dumnie powiedzieć: jestem Polakiem. TAK - ja też popieram PD. A dla Pana Jakubowskiego wielki szacun i życzę wszystkiego najlepszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok ok to również moi idole. Szczególnie za przeszłość której na szczęście między innymi dzięki nim nie mam szans pamiętać, czuje do nich wielki szacunek Za bycie euroentuzjastami za NATO za UE. Niektórzy z niuch jednak zapomnieli o tym że minęło już prawie 20 lat od upadku komunizmu a mimo to wciąż brną w przeszłość. Słabo jak na jedyną postępową liberalną partie w Polsce. Tym bardziej jestem pod wrażeniem Krzyśka Jakubowskiego. Myśle że właśnie tacy ludzie korzystając z doświadczeń starszych i młodego zapału powinni tworzyć Partię Demokratyczną. Jeszcze raz pozdro z Krakowa Krzysku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu w tym artykule są tylko osoby związane z jakimiś lewicowymi marginalnymi organizacjami (może poza FMS)?!! Forum Młodych PiS, Młodzi Demokraci, KoLiber, Forum Młodych Ludowców i Forum Młodych Socjaldemokratów - to są istotne młodzieżowe organizacje polityczne, a nie jakieś Husarie i inne pierdoły! Swoją drogą to co mówi ten gościo z Husarii to jakaś totalna paranoja i pokazuje, że jak nie zweryfikuje swoich poglądów to w polityce totalnie nic nie osiągnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolland napisał:
moj poprzednik ma rację. PD to partia ludzi takich jak Mazowiecki, Geremek, Staniszewska, Frasyniuk, Balcerowicz, Onyszkiwiecz, czy Kuźniak. Ludzi, którzy doprowadzili Polskę do miejsca, w którym jest teraz. Wprowadzili Moją Ojczyznę do UE i NATO. Sprawili, pomimo wielu osobistych krzywd i cierpień, że w dowolnym miejscu na świecie mogę dumnie powiedzieć: jestem Polakiem. TAK - ja też popieram PD. A dla Pana Jakubowskiego wielki szacun i życzę wszystkiego najlepszego!
Ty chyba polityką interesujesz się od pół roku i masz o niej pojęcie Gazetowe. Gdybyś przeżył świadomie przemiany lat dziewięćdziesiątych to może byś nie wygłaszał takiej apoteozy tych ludzi. Przez niemal cały okras ostatnich 20 lat "karmiono" nas wiadomościami jakim to jesteśmy "liderem przemian". Wystarczyło wtedy posłuchać o nas w RTL czy BBC żeby się przekonać, że nie jest z nami tak różowo na tle innych z naszego regionu. W chwili przyjęcia PL do UE było już jasne, ze wchodzimy tam na szarym końcu, jedyni z np. blisko 20% bezrobociem. Ale wtedy też robiono z tego sukces. Teraz też wmawia się nam, że z Polską liczą się mocarstwa. Ale to chyba tylko fakt medialny, tylko w polskich mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest to, że są ludzie młodzi, którzy chcą coś zrobić. A kto do jakiej partii należy to mało ważne. Ważne natomiast jest to aby ze sobą współpracowali. No i nie uczyli się od swoich niektórych starszych kolegów kłótni i nienawiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q napisał:
Kubusiu, a czy twoj misio tez na ciebie zaglosuje?
Ja odpowiem na to pytanie naszczęście w Lublinie drogi Jakubie nigdy nie wygrywa lewica, więc ja bym nie liczył na głosy (również od znajomych np. ja nigdy na Ciebie nie zagłosuję..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego Maksymow, od ceratki w stołówce do najwyższych stanowisk w państwie? Chyba coś Ci się p.... Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...