Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zerwane dachy, powalone drzewa i gospodarstwa bez prądu po nocnej wichurze w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2019 r. o 09:00 Powrót do artykułu
U mnie na posesjii wiatr zawalil drzewo od sasiada, uszkodzilo mi basen i toyote hillux, nie wyplaci sie i dobrze mu tak bo nie raz go prosilem zeby przycial galezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na posesjii wiatr zawalil drzewo od sasiada, uszkodzilo mi basen i toyote hillux, nie wyplaci sie i dobrze mu tak bo nie raz go prosilem zeby przycial galezie.
 I bardzo dobrze, zglaszaj do ubezpieczalni i niech regresem z niego sciagaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H.. Ci zapłacę buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiater wieje tam gdzie chce. I łep urywa. Zara ide puszczać latawiec, aco? Bede w domu pierdział w fotel bo wiater wieje? Phi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasy nie dostaniesz... Wypadek losowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ promocja sodomizmu i zboczeń zawsze niesie nieszczęścia i niszczenie dzieła ludzkich rąk! Musimy się opamietac dając odpór wszelkim próbom niszczenia wiary naszych ojców, kościoła i wolnej woli ludzkiej! Czy ludzie mysla że ataki na niosących nam słowa otuchy milosci bliźniego i pocieszenia zostaną nie ukarane? Tak tylko ciemniaki niewyedukowana chołota i zboczeńcy mogą myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A straż świętuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara @ gmail . com ) lub zadzwoń / WhatsApp ( +234 810 410 2662 ). I rozwiąż swój problem jak ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...