Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A wyjazdy ze Świdnika w każdą stronę zatarasowane!!! I nikt z tym nic nie robi! Ciekawe kto odpowiada za odśnieżanie tego miasta czemu niczym nie sypią???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawoływali wczoraj "JEDZCIE AUTOBUSAMI MPK"
..cytuje:

Zablokowana jest pętla autobusów na os. Widok na Czubach, gdzie w śniegu zakopał się autobus Irexu. - Do pętli nie dojeżdżają autobusy linii 17, 26 i 37

Autobusy linii 78 nie dojeżdżają do Zemborzyc....

Nieodśnieżona jest także pętla przy ul. Dobrzańskiego, gdzie zakopał się autobus MPK.

Czy nieodśnieżona PĘTLA to też wina kierowców auto osobowych ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaka sytuacja na al.Warszawskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Rzeszowie dzisiaj komunikacja miejska jest za darmo a jak z tym u nas? Ratusz i policja apeluje żeby zostawić samochody i jeździć MPK wiec jak z tym będzie darmocha czy zbijanie kasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, w Lublinie apelują, jeździjcie autobusami, podczas gdy w Krakowie komunikacja miejska jest teraz BEZPŁATNA, a na przystankach ustawiono koksowniki. W Lublinie mogą tylko zamknąć drogi wjazdowe do miasta. Jakoś w innych miastach udało się doprowadzić drogi do czarnej nawierzchni. Żenada, miasto wojewódzkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Krakowie dziś też jazda komunikacją miejską za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, kto odpowiada za odśnieżanie ulic w Świdniku, ale chyba służby te powinny rozpoczynać pracę zanim ludzie ruszą do pracy. Świdnik tragicznie źle odśnieżany. Na osiedlach domków ulice nieprzejezdne, a każą nam płacić za budowane drogi. Swoją drogą straż miejska powinna "zobowiązać" mieszkańców domków jednorodzinnych, aby swoje autka zostawiali na swoich posesjach a nie zastawiali nimi dróg, tak, że nie można odśnieżyć. Czasem też trudno obok tych samochodów przejechać. Drodzy właściciele aut zaparkowanych na ulicy! Jeżeli wpadnę w poślizg i uszkodzę Wasz samochód to miejcie do siebie pretensje. Nie wiem tylko dlaczego i ja będę poszkodowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak zwykle nikt nie wiedział o załamaniu pogody. Już nad ranem powinno być odsnieżone. Mpk to kpina. Śmieją sie z ludzi stojących na przystankach i dzwoniących do dyspozytorów. Życzą dobrej nocy, jak się stoi i marznie czekając na autobus nr 8. Trzeba na niego czekać po 2 godziny. Od poniedziałku zamiast być lepiej to jest coraz gorzej. Dziś autobusy nr 8 się zakopoały. Co na to radny Daniwski??? Do tej pory powinna być zwiększona liczba kursów 8, jeżdżą co pół godziny, ostatnio co 2 godziny, a dziś wcale. Do pracy decydenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w Świdniku nie będzie drugiej tury wyborów. Może wtedy byłoby odśnieżone? Chociaż! W Lublinie i to nie działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pętlę na Porebie dociera co 2/3 autobus, 14 jedzie raz na 70 minut. co chwile ktos blokuje drogę bo jest mnóstwo sniegu. ogółem południowe dzielnice sa praktycznie nieodśniezone, ktoś powienien za to porządnie oberwać. o osiedlówkach szkoda gadać. co chwilę widoczne tiry, któe niby miały być nie wpuszczane do maista. Kilka z nich zrobiło zatory na AK pod górkę, ul. Narutowicza przy Komendzie tez jeden pas wyłączony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Chełmie nie ma ŻADNYCH korków...a dlaczego? Bo miasto WYMARŁO. sporadycznie widać samochody, częściej pieszych a o busach można zapomnieć. Chociaż mój przyjechał Wszędzie biało i ślisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że wybierani są najlepsi tuż przed wybraniem. Wydaje mi się, że sprawne zarządzanie, to również taka umowa z odśnieżającymi, która gwarantuje odpowiedni stan dróg zimą. Jakoś z tym kiepsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W swidniku odpowiada za drogi starostwo powiatowe> Strarostwo wynajmuje piaskarki i plugi[ stare graty min jelcze i stary ]Wygonic caly zarzad obwodu i pogonic do lopady urzedasow ktorzy nie ruszaja dupska ze starostwa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys w świdniku wogole nie bylo sypane sola tylko sie jezdzilo po ujezdzonym sniegu i sie dalo w tamtych czasach nie bylo opon zimowych tylko wielosezony a wiekszosc aut miala tylni naped jak sie chce to sie da jezdzic tylko trzeba myslec za kierownica bo to ze sie ma prawo jazdy nie znaczy ze sie umie jezdzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i czego wy kuźwa tak jęczycia. Prawie cała Polska i pół Europy jest sparaliżowana. To jest zima. Nikt z tym nie wygra. Nie jęczcie tak i nie szukajcie winnych. Winna jest zima. Tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
A wyjazdy ze Świdnika w każdą stronę zatarasowane!!! I nikt z tym nic nie robi! Ciekawe kto odpowiada za odśnieżanie tego miasta czemu niczym nie sypią???
mogliby posypać chociażby popiołem, ale ten chyba trzymają na głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paul napisał:
No i czego wy kuźwa tak jęczycia. Prawie cała Polska i pół Europy jest sparaliżowana. To jest zima. Nikt z tym nie wygra. Nie jęczcie tak i nie szukajcie winnych. Winna jest zima. Tyle.
Na pewno nie wygra, zwłaszcza, że z zimą nie należy grać, tylko w porę starać się łagodzić jej skutki. Autor pewnie do pracy nie musi dojechać, to niech ci, którzy dojeżdżają się martwią. Filozofia Kalego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
kiedys w świdniku wogole nie bylo sypane sola tylko sie jezdzilo po ujezdzonym sniegu i sie dalo w tamtych czasach nie bylo opon zimowych tylko wielosezony a wiekszosc aut miala tylni naped jak sie chce to sie da jezdzic tylko trzeba myslec za kierownica bo to ze sie ma prawo jazdy nie znaczy ze sie umie jezdzic
Myśleć? Czyli chyba dzisiaj nie jechać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Myśleć? Czyli chyba dzisiaj nie jechać?
no jak nie umiesz jezdzic i wolisz marznac na przystankach to twoj wybor ja napewno bede jezdzil tak jak to robie caly czas i zima i snieg mi niestraszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
kiedys w świdniku wogole nie bylo sypane sola tylko sie jezdzilo po ujezdzonym sniegu i sie dalo w tamtych czasach nie bylo opon zimowych tylko wielosezony a wiekszosc aut miala tylni naped jak sie chce to sie da jezdzic tylko trzeba myslec za kierownica bo to ze sie ma prawo jazdy nie znaczy ze sie umie jezdzic
Kiedys to i powietrze było lepsze. Kiedys było mniej samochodów, a większość mieszkańców pracowała na miejscu. To do Świdnika ludzie dojeżdżali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...