Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 grudnia 2010 r.
7:31
Edytuj ten wpis

Zimy dzień czwarty: Sytuacja na drogach Lublina i regionu (relacja)

0 133 A A

Drogi krajowe są przejezdne, gorzej na drogach wojewódzkich. Lublin stoi w korkach. Kilkanaście linii miejskich autobusów w stolicy województwa miało dziś skróconą trasę. Tak wygląda sytuacja na drogach Lublina i regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Czekamy na Wasze zdjęcia i sygnały. Jak wygląda droga w Waszym rejonie? alarm24@dziennikwschodni.pl

Godzina 18:15

I kolejny mail od naszego Internauty: "Fatalne warunki na osiedlu Nałkowskich! Kto nie musi, niech nie próbuje tu nawet wjeżdżać, szczególnie na parkingi osiedlowe. Nie ma przejezdnych uliczek, kierowcy wypychają się nawzajem, dochodzi do szarpanin i rękoczynów! W Spółdzielni oczywiście już nikt nie pracuje, jeśli jutro nie będzie odśnieżone auta chyba zostaną na parkingach do wiosny."

Godzina 17:45

Od Pana Marcina dostaliśmy informację: "Ulica Samsonowicza za blokami 51,55 od ulicy Nałkowskich do ul. Diamentowej jest praktycznie nieprzejezdna. Co kilka minut zakopuje się jakiś samochód i gdyby nie pomoc przechodniów na pewno samodzielnie by nie wyjechał. Administracja osiedla od rana nie zrobiła zupełnie nic! Mieszkam już od 30 lat w tym miejscu i czegoś takiego nie widziałem. Oczywiście chodniki i schody na ulicach osiedla śliskie i nie posypane piaskiem. Proszę o ostrzeżenie kierowców, żeby omijali tą ulicę."


Godzina 17:20

Jak informują nas nasi Czytelnicy, ul. Sikorskiego pod górkę jest dobrze odśnieżona, przy kładce dla pieszych zaczyna się korek, który ciągnie się co najmniej do skrzyżowania al. Kraśnickich z ul. Głęboką. Sama ul. Głęboka jest odśnieżona i przejezdna.

Godzina 16:44

- Tragiczne warunki na drodze są na osiedlu Nałkowskich – ostrzega pani Anna. - Jezdnia wzdłuż bloku 121 jest praktycznie nieprzejezdna. Kierowcy średnio co 5 minut zakopują się w śniegu.

I dodaje: - Ci co mają łopatę wydostają się z trudem, ale Ci którzy nie mają, tkwią w tym śniegu ślizgając się i urywając sobie zderzaki. Tworzą się korki. Spółdzielnia mieszkaniowa w ogóle nie odśnieżyła ulic. Dzwoniłam dzisiaj z prośbą, aby ktoś się zainteresował tą sprawą, ale bez rezultatu. Podobno czekali na sprzęt odśnieżający, ale żaden sprzęt nie pojawił się. Zgroza!

Godzina 15:50

W najbliższą sobotę o godz. 14 rusza stok przy hali Globus w Lublinie. - Wszystkie wyciągi będą bezpłatne przez cały weekend. W niedzielę stok będzie czynny w godz. 9 -21 - informuje MOSiR.

Godzina 15:24

Ulica Matki Teresy z Kalkuty na Czubach w Lublinie wygląda jakby nikt jej jeszcze nie odśnieżał. Jest praktycznie nieprzejezdna. W południe utknęło tam pięć samochodów:Godzina 15:15

W piątek komunikacja w Lublinie będzie darmowa! Czytaj więcej: W piątek komunikacja miejska w Lublinie będzie darmowa

Godzina 14:44

Kursowanie autobusów i trolejbusów w Lublinie wraca do normy. Skrócone trasy mają jeszcze dwie linie:

- linia 10, która dojeżdża do przystanku "Mełgiewska – chłodnia”,
- linia 56, która kończy kurs przy pętli na Majdanku

Godzina 14:20 - Tir blokuje ul. Inżynierską za torami - informuje nasz Czytelnik.

Godzina 13:42

- Ulica Ułanów od poniedziałku jest w tragicznym stanie. Dzisiaj rano wyjazd/przejazd w każdą stronę to był horror (jak i w poprzednie dni). Kierowcy wzajemnie sobie pomagają, to piękne, ale litości, ktoś za to odpowiada – informuje pani Irena.

I dodaje: – Dlaczego nie można odśnieżać w nocy, jak samochody nie jeżdżą. To trochę mało, że służby są przygotowane, trzeba jeszcze działać. A jeden pan z wiaderkiem piasku i szufelką posypujący ulicę w poniedziałek nie załatwi wszystkiego – dodaje pani Irena.

Godzina 13:39
- A może by tak utworzyć forum, gdzie mieszkańcy będą mogli umawiać się na wspólne odśnieżanie parkingów czy osiedlowych uliczek? – pyta pani Iwona. - Na pomoc miasta raczej nie ma co liczyć, śniegiem sypnęło w poniedziałek, a mamy już czwartek.

Godzina 13:10

Szkoły zawieszają zajęcia. Dzieci nie mają dziś lekcji w niektórych szkołach podstawowych i gimnazjach na terenie gminy Miączyn i Grabowiec, w m. Moniatycze (gm. Hrubieszów), Średnie Duże i Nielisz (gm. Nielisz).

W piątek lekcje odwołają podstawówki w Woli Korybutowej i Nowym Chojnie, a także Zespół Szkół w Siedliszczu.
Godzina 12:55

O problemach z dojechaniem ze Stalowej Woli do Lublina opowiedziała nam pani Jola.

- Ciężko dostać się dziś do Lublina. Pociąg relacji Stalowa Wola - Lublin z godziny 11:19 odwołany. Ja wsiadam na trasie, więc postałam na dworze, zmarzłam i wróciłam do domu. Kochana polska kolej zawsze zawodzi.. - relacjonuje pani Jola.

Godzina 12:30

- Ulica Legionowa jest całkowicie nieprzejezdna. Taka sytuacja ma miejsce od poniedziałku. Od skrętu z ul. Popiełuszki, gdzie jest trochę pod górkę, samochody mają ogromny problem z dojechaniem do al. Racławickich – informuje pan Rafał, który napisał do nas na adres alarm24@dziennikwschodni.pl.

- Większość kierowców po kilkunastu metrach staje w poprzek drogi i ześlizguje się w dół. Jest to bardzo niebezpieczne! Te samochody, które czekają na Popiełuszki na skręt, blokują drogę – dodaje pan Rafał. - Rozumiem, brakuje zasobów do odśnieżania, ale to można rozwiązać, zamykając ten odcinek drogi. Samochody pojadą w kierunku Puławskiej.

Godzina 12

- Chodziłam przez ostatnie dwie godz po naszym mieście, widziałam jeden pług z podniesionym spychaczem! – alarmuje pani Kasia z Bełżyc.

- Droga do Lublina przez Radawczyk jest zablokowana, TIR stanął w poprzek, ludzie próbują mu pomóc. W Wojciechowie w szkole nie ma lekcji, nauczyciele nie dojechali, dzieci mało, na całą szkołę jest oko 30 osób – dodaje pani Kasia.

Godzina 11:50

- Al. Racławickie pod warstwą śniegu, chociaż od czasu do czasu widać jeżdżące pługi. Samochodów jeździ zdecydowanie mniej niż w normalny dzień – informuje nasza Czytelniczka Anna.

- Niestety sytuacja na chodnikach w rejonie Uniwersytetu Medycznego oraz przystanku autobusowego koło Parku Saskiego jest tragiczna. Żeby przejść ten krótki odcinek, trzeba uzbroić się w sporo cierpliwości, śnieg po łydki – dodaje pani Anna.

Godzina 11:42

- Czy ktoś jest odpowiedzialny za odśnieżanie placu manewrowego PKS? – pyta się pani Agnieszka. – Panuje tam chaos. Prawie każdy autobus się zakopuje. Cały pks stoi, bo nie da się przejechać. Na chodnikach nie jest lepiej, jak nie śnieg to czysty lód. Choćby piaskiem mogli posypać.

Godzina 11:35

Główne trasy w regionie są przejezdne – zapewnia generalna Dyrekcja Dróg Krajowych Autostrad. Poważnych utrudnień można się jednak spodziewać w rejonie Międzyrzeca Podlaskiego, Chełma i Lubartowa.

Czytaj więcej na ten temat: Drogi krajowe: Jest ślisko, ale można przejechać

Godzina 11:20

Zablokowana droga z miejscowości Gierniak (gm Krzczonów, w kierunku na Biłgoraj).

- Samochody poruszają się w tunelu śnieżnym. Miejsce tylko na jedno auto - informuje Marcin Markiewicz, kierowca. - Na wysokości miejscowości Gierniak pług śnieżny wylądował w rowie - dodaje pan Marcin.

Godzina 11:15

Jak informuje policja, na drodze W-835 w m. Zielona Giełczew TIR zablokował pas ruchu w kierunku Biłgoraja.

W Lublinie autobusy linii: 16 i 73 dojeżdżają już do pętli przy ul. Wygodnej, która jest już odśnieżona.

Godzina 11:10

Możliwe, że wkrótce w Lublinie będziemy mogli jeździć komunikacją miejską za darmo. Czytaj więcej: Z powodu ataku zimy komunikacja w Lublinie ma być darmowa"

Zima sparaliżowała też ruch autobusów PKS. Większość dróg dojazdowych do Lublina jest zasypana. Z dworca przy al. Tysiąclecia nie odjeżdżają autobusy pospieszne. Czytaj więcej: Zima: Śnieg zatrzymał ruch autobusów PKS
Godzina 10:46

- Na ulicy Altanowej i Tarasowej (boczne Willowej) panuje tragiczna sytuacja. Normalnie jest tu problem ze znalezieniem miejsc parkingowych, ale teraz to już porażka – napisał do nas Czytelnik, pan Marcin.

- Parkingi są nieodśnieżone, więc samochody nie mogą z nich korzystać. Chodniki wokół bloków są co prawda odśnieżone, ale co z tego skoro nie da się poruszać po drogach osiedlowych ani pieszo, ani samochodem - dodaje.

- Schody prowadzące z klatek do parkingu utonęły pod warstwą śniegu. Administracja chyba czeka aż mieszkańcy sami wezmą łopaty w ręce i zaczną odśnieżać osiedle – podsumowuje pan Marcin.

Godzina 9:53

Udało się odblokować pętlę na Węglinie. Trolejbusy linii: 150, 151 i 153 wracają na swoje trasy.

Przejezdna jest już także ul. Krężnicka i Janowska, autobusy linii nr 8 zostały wyciągnięte z zasp. - Powoli wracają na swoje trasy, ale trzeba spodziewać się opóźnień – wyjaśnia Weronika Opasiak z MPK Lublin.

9:38 - Czy w Lublinie są jakiekolwiek zadbane drogi w mieście?
Niemal co chwilę otrzymujemy od Was zdjęcia zaniedbanych ulic, na których zalega pełno śniegu. Dlatego pytamy, czy w Lublinie można znaleźć dobrze odśnieżoną drogę? Czekamy na zdjęcia od Was!

Godzina 9:34

- Odblokowany jest wjazd na osiedle Borek w Turce, co oznacza, że autobusy linii nr 2 dojeżdżają już na osiedle – wyjaśnia Weronika Opasiak, rzecznik MPK w Lublinie.

- Niestety, przyblokowana jest pętla nawrotowa na Węglinie, trolejbusy linii: 150, 151 i 153 nie mogą zawracać - dodaje. - Dlatego trolejbusy linii: 150 i 151 kierowane są z al. Kraśnickiej w ul. Zana na pętlę przy ZUS-ie. Linia 153 jadąc ul. Wileńską nie jedzie w Bohaterów M. Cassino, tylko zawraca na rondzie przy E. Leclercu. Autobusy zawracają na pętli na Węglinie z problemami.

Godzina 9:15

- Bardzo ciężko jeździ się po drogach powiatu puławskiego. Droga od Góry Puławskiej do Janowca nie jest w ogóle odsnieżona - napisał do nas pan Piotr.

Godzina 9

Czuby, ul. Matki Teresy z Kalkuty: - Od poniedziałku droga wewnętrzna nie jest w ogóle odśnieżona, nie ma jak tam zaparkować. Nieodśnieżone są też chodniki, a przejścia są wydeptane przez ludzi – informuje pani Malwina.

Godzina 8:50

- Praktycznie nie istnieje ruch na Alei Warszawskiej i trasie wylotowej na Warszawę. Trasa jest prawie pusta, widać na niej pojedyncze pojazdy - informuje pan Kamil.

- Do Dębówki pod Lublinem (przy trasie wylotowej na W-we) nie dojeżdża komunikacja miejska. Ostatni autobus linii 20 odjechał o godzinie 7:23. Jest tragicznie - dodaje.

Godzina 8:35

Sytuację na Czubach opisuje Piotrek. Napisał do nas na adres alarm24@dziennikwschodni.pl.

- Śnieg zalega wszędzie na ulicy. Średnia wysokość samych kolein to jakieś 45 cm, nie mówiąc już o ogólnej warstwie zalegającej na jezdni, na chodnikach brnie się do kolan w śniegu – relacjonuje Piotrek.

- Ludzie chodzą ulicami, a raczej koleinami w ulicach. Osiedle jest całkowicie nieodśnieżone i panuje na nim jedna zasada na przetrwanie: kto pierwszy ten lepszy i czy znajdzie się ktoś kto "wypcha" w górę samochód tarasujący drogę. Zarządca tych dróg, chodników chyba nic sobie z tego nie robi – dodaje.

- Aby wejść po schodach trzeba sobie samemu utorować drogę. Są tak ośnieżone, że tak naprawdę nie wiadomo, gdzie te schody się zaczynają. Dotyczy to również kładki nad ulicą Orkana – wyjaśnia Piotrek.
Godzina 8:32

- Uwaga na skrzyżowanie ul. Głębokiej i Filaretów. Droga jest oblodzona i pokryta śniegiem, łatwo wpaść w poślizg - relacjonuje nasz Czytelnik, pan Jacek.

Godzina 8:25

Swój poranek w e-mailu do redakcji opisał pan Maciej.

- 6.30. Mroźny poranek -11'C, wyjazd spod domu na LSM-ie. Wileńska przejezdna. Na skrzyżowaniu Pagi, Głęboka, Wileńska dużo śniegu. Wjazd na Racławickie ze Spadochroniarzy troszkę utrudniony przez warstwę śniegu - relacjonuje nasz Czytelnik.

I dodaje: - Racławickie w miarę przejezdne. Skrzyżowanie Lipowa - Racławickie - wyłączona sygnalizacja plus lód pod śniegiem. Na Piłsudskiego momentami troszkę wąsko przez śnieg - tak około 1,5 szerokości pasa i niektórzy jechali przez to środkiem - informuje pan Maciej.

- Na stacji Orlenu przy skrzyżowaniu Zygmuntowskich z Piłsudskiego stoi na wjeździe od Zygmuntowskich autokar i to już od wczoraj od około 15. Dr.M.Majdanka przejezdna. Wjazd na Wrońską utrudniony i dużo śniegu utrudniającego jazdę - Można się nawet zakopać - dodaje pan Maciej.

Godzina 8:22

- Korek na os. Nałkowskich ciągnie się od skrzyżowania ulic Romera i Diamentowej przy Herbapolu aż do pętli autobusowej na Romera. Na przejazd trzeba poświęcić ok 25 minut - informuje nasz Czytelnik, pan Paweł, który napisał do nas na skrzynkę Alarm 24.

Godzina 8:15

Sytuacja w kraju: Trudne warunki pogodowe w Małopolsce, na Śląsku, Podlasiu i na Mazowszu, m.in. w Warszawie. W Krakowie można dziś jeździć za darmo komunikacją miejską. Lotnisko w Poznaniu zawiesiło loty.

Godzina 8:11

Korek na trasie między Lublinem a Świdnikiem.

Godzina 8

- Nie działają światła na skrzyżowaniu Al. Tysiąclecia i ul. Lubartowskiej, co powoduje duże utrudnienia w ruchu - informuje pani Magda, nasza Czytelniczka.

Godzina 7:30

W Lublinie tworzą się korki na głównych ulicach miasta. - Sytuacja w całym mieście jest zła - mówi dyspozytorka Radio Taxi Piątki.

- Drogi są nieodśnieżone, trzeba jeździć bardzo wolno - dodaje Weronika Opasiak, rzecznik MPK Lublin. - Najgorzej jest na trasach autobusów podmiejskich. Wiele autobusów się zakopało.

Zablokowana jest pętla autobusów na os. Widok na Czubach, gdzie w śniegu zakopał się autobus Irexu. - Do pętli nie dojeżdżają autobusy linii 17, 26 i 37 - wyjaśnia Weronika Opasiak.

Kilka linii ma skróconą trasę. Autobusy linii 78 nie dojeżdżają do Zemborzyc, trasę kończą w Konopnicy Las. Autobusy linii 8 utkwiły na ul. Krężnickiej. Autobusy linii 73 u 16 nie dojeżdżają do pętli na Wygodnej, a tylko do Głuska.

Linia 85, która normalnie dojeżdża do Motycza, kończy trasę w Konopnicy. Linia 2 nie jest w stanie wjechać na pętlę na os. Borek. Mieszkańcy Turki muszą dojść do trasy, by dojechać autobusem do Lublina.

Linia 3 ma trasę skróconą do ul. Morwowej, linia 10 nie dojeżdża do Zadębia, kończy trasę na ul. Mełgiewskiej.

Nieodśnieżona jest także pętla przy ul. Dobrzańskiego, gdzie zakopał się autobus MPK.

Godzina 7:15

- Drogi krajowe są przejezdne - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie.

Gorzej jest na drogach wojewódzkich. Zasypane są m.in. odcinki dróg nr 841, 843 w rejonie Chełma, a także droga 837 między Piaskami a Żółkiewką.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 133

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Beats By Dre Sale uk / 13 marca 2012 r. o 10:21
0
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url] was very low, while infant mortality ws [url=http://www.drebeatssaleuk.com/diamond-beats-by-dre-limited-edition-studio-orange-p-167.html]Beats By Dre[/url] very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but [url=http://www.drebeatssaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] were exposed
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url... rozwiń
Avatar
Beats By Dre UK / 13 marca 2012 r. o 10:18
0
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats Headohones[/url] ones.First,a lot of people can't the elements. Third, [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] people are illiterate. Therefore, to [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] eliminate these problems, human beings should take [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] effective measures.
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats H... rozwiń
Avatar
Christian Louboutin Irelan / 13 marca 2012 r. o 10:14
0
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pumps-c-68.html]Christian Louboutin Pumps[/url] and factories. In addition,positions by men. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-sandals-c-69.html]Christian Louboutin Sandals[/url] There are even some businesse progress of modern [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedges-c-70.html]Christian Louboutin Wedges[/url] society.There are, However, still some people assert that men [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-evening-c-71.html]Christian Louboutin Evening[/url] are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedding-c-72.html]Christian Louboutin Wedding[/url] are found to be males. Finally,dominated by men only. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-ankle-boots-c-73.html]Christian Louboutin Ankle Boots[/url] men should enjoy.
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pump... rozwiń
Avatar
patrycja / 3 grudnia 2010 r. o 07:58
0
a jak wygląda dziś sytuacja z mpk? Jak duże są opóźnienia?
Avatar
walsinats / 3 grudnia 2010 r. o 07:51
0
Na Felinie tragedia,do przystanku MPK jeszcze dojedzie dalej ciągniki grzęzną.Oddano właśnie kilka bloków (TBS Nowy Dom),ale dojechanie do nich graniczy z cudem-co na to ADM.Ludzie chcą coś przewieżć,kupują meble,agd tylko jak to dowiozą niech odpowie TBS. Wczoraj samochody osobowe i typu bus(z meblami) z łańcuchami na kołach nie były w stanie przejechać przez osiedle.Chodniki nawet odśnieżone ale drogi i parkingi - TRAGEDIA.
Avatar
gość / 2 grudnia 2010 r. o 23:28
0
Czy Straż Miejska to w ogóle zagląda w okolice UMCS-u? Bo blokady na koła zakładać to jest pierwsza jak pogoda ładna. Tymczasem chodniki tam są w ogóle nie odśnieżone!!!!Nawet nie jest odgarnięty niedbale śnieg.
Avatar
napewno / 2 grudnia 2010 r. o 22:58
0
[quote name='gość' timestamp='1291326868' post='397811']
no u mnie akurat kazdy ma samochod i nie lanosa na LPG
ale ty mozesz pomarzyc i rano zapierdzielaj marznac na przystanku
[/quote]
no co ty
on juz do swojego WIGRY3 zimowki zalozyl
Avatar
gość / 2 grudnia 2010 r. o 22:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1291326720' post='397805']
Wolę Lanosem niż MPK jak ty i cała twoja rodzina
Jutro macie za darmo....
[/quote]
no u mnie akurat kazdy ma samochod i nie lanosa na LPG
ale ty mozesz pomarzyc i rano zapierdzielaj marznac na przystanku
Avatar
napewno / 2 grudnia 2010 r. o 22:52
0
[quote name='gość' timestamp='1291326418' post='397797']
nie kazdy jezdzi tak jak ty na LPG jakims lanosem lub innym badziewiem
[/quote]
no jego ojca tylko na lanosa stac bylo
ale to przeciez dziecko z gimnazjum
i tyle wie o jezdzeniu co uslyszal
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 r. o 22:52
0
[quote name='gość' timestamp='1291326418' post='397797']
nie kazdy jezdzi tak jak ty na LPG jakims lanosem lub innym badziewiem
[/quote]
Wolę Lanosem niż MPK jak ty i cała twoja rodzina
Jutro macie za darmo....
Avatar
Beats By Dre Sale uk / 13 marca 2012 r. o 10:21
0
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url] was very low, while infant mortality ws [url=http://www.drebeatssaleuk.com/diamond-beats-by-dre-limited-edition-studio-orange-p-167.html]Beats By Dre[/url] very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but [url=http://www.drebeatssaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were [url=http://www.drebeatssaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] were exposed
In the [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] developing countries great changes took place in [url=http://www.drebeatssaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] life expectancy and infant mortality [url=http://www.drebeatssaleuk.com/pittsburgh-steelers-dr-dre-beats-studio-headpins-p-188.html]Cheap Beats By Dre[/url] in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy [url=http://www.drebeatssaleuk.com/ibeats-headphones-c-20.html]Monster Beats By Dr.Dre[/url... rozwiń
Avatar
Beats By Dre UK / 13 marca 2012 r. o 10:18
0
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats Headohones[/url] ones.First,a lot of people can't the elements. Third, [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale[/url] in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-by-dre-studio-c-21.html]Beats By Dre Studio[/url] people are illiterate. Therefore, to [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre Sale UK[/url] eliminate these problems, human beings should take [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/monster-lady-gaga-c-16.html]Monster Lady Gaga[/url] effective measures.
The Problem of [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Beats By Dre UK[/url] Human Population were less than 400 million people on earth.the [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/diddy-beats-by-dre-c-12.html]Diddy Beats By Dre[/url] recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/beats-kobe-bryant-c-15.html]Beats Kobe Bryant[/url] many problems. Generally, down to four major [url=http://www.beatsbydresaleuk.com/]Dr Dre Beats H... rozwiń
Avatar
Christian Louboutin Irelan / 13 marca 2012 r. o 10:14
0
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pumps-c-68.html]Christian Louboutin Pumps[/url] and factories. In addition,positions by men. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-sandals-c-69.html]Christian Louboutin Sandals[/url] There are even some businesse progress of modern [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedges-c-70.html]Christian Louboutin Wedges[/url] society.There are, However, still some people assert that men [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-evening-c-71.html]Christian Louboutin Evening[/url] are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-wedding-c-72.html]Christian Louboutin Wedding[/url] are found to be males. Finally,dominated by men only. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-ankle-boots-c-73.html]Christian Louboutin Ankle Boots[/url] men should enjoy.
Women play an [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/]Christian Louboutin Ireland[/url] important part in modern society. [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-shoes-c-66.html]Christian Louboutin Shoes[/url] Now many women are going into professions, [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-boots-c-67.html]Christian Louboutin Boots[/url] such as medicine, workers in businesses [url=http://www.christianlouboutin4ie.com/christian-louboutin-pump... rozwiń
Avatar
patrycja / 3 grudnia 2010 r. o 07:58
0
a jak wygląda dziś sytuacja z mpk? Jak duże są opóźnienia?
Avatar
walsinats / 3 grudnia 2010 r. o 07:51
0
Na Felinie tragedia,do przystanku MPK jeszcze dojedzie dalej ciągniki grzęzną.Oddano właśnie kilka bloków (TBS Nowy Dom),ale dojechanie do nich graniczy z cudem-co na to ADM.Ludzie chcą coś przewieżć,kupują meble,agd tylko jak to dowiozą niech odpowie TBS. Wczoraj samochody osobowe i typu bus(z meblami) z łańcuchami na kołach nie były w stanie przejechać przez osiedle.Chodniki nawet odśnieżone ale drogi i parkingi - TRAGEDIA.
Avatar
gość / 2 grudnia 2010 r. o 23:28
0
Czy Straż Miejska to w ogóle zagląda w okolice UMCS-u? Bo blokady na koła zakładać to jest pierwsza jak pogoda ładna. Tymczasem chodniki tam są w ogóle nie odśnieżone!!!!Nawet nie jest odgarnięty niedbale śnieg.
Avatar
napewno / 2 grudnia 2010 r. o 22:58
0
[quote name='gość' timestamp='1291326868' post='397811']
no u mnie akurat kazdy ma samochod i nie lanosa na LPG
ale ty mozesz pomarzyc i rano zapierdzielaj marznac na przystanku
[/quote]
no co ty
on juz do swojego WIGRY3 zimowki zalozyl
Avatar
gość / 2 grudnia 2010 r. o 22:54
0
[quote name='Gość' timestamp='1291326720' post='397805']
Wolę Lanosem niż MPK jak ty i cała twoja rodzina
Jutro macie za darmo....
[/quote]
no u mnie akurat kazdy ma samochod i nie lanosa na LPG
ale ty mozesz pomarzyc i rano zapierdzielaj marznac na przystanku
Avatar
napewno / 2 grudnia 2010 r. o 22:52
0
[quote name='gość' timestamp='1291326418' post='397797']
nie kazdy jezdzi tak jak ty na LPG jakims lanosem lub innym badziewiem
[/quote]
no jego ojca tylko na lanosa stac bylo
ale to przeciez dziecko z gimnazjum
i tyle wie o jezdzeniu co uslyszal
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 r. o 22:52
0
[quote name='gość' timestamp='1291326418' post='397797']
nie kazdy jezdzi tak jak ty na LPG jakims lanosem lub innym badziewiem
[/quote]
Wolę Lanosem niż MPK jak ty i cała twoja rodzina
Jutro macie za darmo....
Zobacz wszystkie komentarze 133

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka – Tomasovia 1:1. Wynik dla beniaminka lepszy niż gra

Chełmianka – Tomasovia 1:1. Wynik dla beniaminka lepszy niż gra

Starcie naszych trzecioligowców w Chełmie zakończyło się remisem 1:1. Chełmianka była lepsza, ale zmarnowała kilka dogodnych sytuacji. Dlatego z samego wyniku bardziej zadowoleni są piłkarze beniaminka z Tomaszowa Lubelskiego.

Szansa dla młodych na stypendia pomostowe. W powiecie bialskim chcą przyznać kilkanaście

Szansa dla młodych na stypendia pomostowe. W powiecie bialskim chcą przyznać kilkanaście

Zdolni maturzyści mają szanse na stypendia pomostowe. Kandydaci mają czas do 16 sierpnia na zgłoszenie. W powiecie bialskim kilkanaście młodych osób może liczyć na taki finansowy zastrzyk.

Wisła Puławy – GKS Bełchatów 2:1. Zwycięski powrót na poziom centralny
galeria

Wisła Puławy – GKS Bełchatów 2:1. Zwycięski powrót na poziom centralny

Nie był to wielki występ, ale najważniejsze są punkty. Beniaminek z Puław pokonał na inaugurację nowego sezonu spadkowicza z Fortuna I Ligi GKS Bełchatów 2:1.

Grażyna Torbicka na otwarciu festiwalu Dwa Brzegi: Cieszę się, że znowu jesteśmy razem!
zdjęcia
galeria

Grażyna Torbicka na otwarciu festiwalu Dwa Brzegi: Cieszę się, że znowu jesteśmy razem!

Cieszę się, że znowu jesteśmy razem! Będziemy oglądać filmy od rana do wieczora, wracamy do naszego miasteczka festiwalowego w Kazimierzu Dolnym – przywitała widzów Grażyna Torbicka przed pokazem filmu otwarcia 15. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi.

Znicz Pruszków – Motor Lublin 1:4. Hat-trick Michała Fidziukiewicza

Znicz Pruszków – Motor Lublin 1:4. Hat-trick Michała Fidziukiewicza

To się nazywa udana inauguracja! Motor nie miał najmniejszych problemów w pierwszym meczu nowego sezonu. Piłkarze Marka Saganowskiego szybko otworzyli wynik w Pruszkowie, a ostatecznie pokonali tamtejszego Znicza 4:1.

Reaktywacja XVI-wiecznej akademii. "To olbrzymia szansa i wielka nobilitacja dla Zamościa"
Opinie

Reaktywacja XVI-wiecznej akademii. "To olbrzymia szansa i wielka nobilitacja dla Zamościa"

Nie wyobrażam sobie aby można było zaprzepaścić szansę reaktywacji pięknego symbolu narodowego jakim jest żywa w sercach pokoleń Polaków tradycja Akademii Zamojskiej – uważa prof. Wojciech Kolanowski, jeden z członków komitetu skupiającego osoby działające, by reaktywować w Zamościu akademię.

Legionovia – Avia Świdnik 0:1. Potrafią wygrywać nawet w okrojonym składzie

Legionovia – Avia Świdnik 0:1. Potrafią wygrywać nawet w okrojonym składzie

Udany występ w ostatnim sparingu zanotowali piłkarze ze Świdnika. Avia pokonała na wyjeździe Legionovię Legionowo 1:0. Trener Łukasz Mierzejewski nie mógł jednak skorzystać z kilku zawodników, dlatego w meczu wzięło udział tylko 14 piłkarzy. A już za tydzień żółto-niebiescy rozpoczną ligę od bardzo ciekawego spotkania ze Stalą Stalowa Wola.

Nagrody za promocję szczepień. "Po to, żeby właśnie umknąć tej czwartej fali"

Nagrody za promocję szczepień. "Po to, żeby właśnie umknąć tej czwartej fali"

Staramy się maksymalnie zachęcić do tego na zasadzie dobrowolności, aby się szczepić przeciw COVID-19, ale jeśli będzie trzeba, to w ciągu najbliższych dwóch, trzech tygodni będziemy podejmować restrykcyjne kroki - powiedział w sobotę premier Mateusz Morawiecki.

Wypadek w Annopolu. Trzy osoby przewiezione do szpitala [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Annopolu. Trzy osoby przewiezione do szpitala [zdjęcia]

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w Annopolu (powiat kraśnicki). Kierowca i pasażerowie zostali przetransportowani do szpitala.

Orlęta Spomlek – Olimpia Zambrów 3:3. Remis zamiast pogromu

Orlęta Spomlek – Olimpia Zambrów 3:3. Remis zamiast pogromu

W ostatnim meczu kontrolnym przed startem nowego sezonu drużyna z Radzynia Podlaskiego musiała się zadowolić remisem z Olimpią Zambrów. Orlęta Spomlek prowadziły 2:0, ale ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem 3:3.

AMD Radeon RX 6600 XT: Cena, specyfikacja i premiera

AMD Radeon RX 6600 XT: Cena, specyfikacja i premiera

Data premiery i specyfikacja są raczej pewne, ale sugerowana cena za AMD Radeon RX 6600 XT będzie raczej miała niewiele wspólnego z tym, co zobaczymy w sklepach.

Znicz Pruszków – Motor Lublin 1:4 (zapis relacji na żywo)

Znicz Pruszków – Motor Lublin 1:4 (zapis relacji na żywo)

Udane rozpoczęcie nowego sezonu przez Motor Lublin. Piłkarze Marka Saganowskiego pokonali w Pruszkowie tamtejszego Znicza 4:1. Bohaterem gości był Michał Fidziukiewicz, który w pierwszym, oficjalnym meczu w nowych barwach ustrzelił hat-tricka.

Lublin. Trwa Meeting of Styles – legendarny festiwal graffiti [zdjęcia]
galeria

Lublin. Trwa Meeting of Styles – legendarny festiwal graffiti [zdjęcia]

Bitwa na graffiti, podczas której mierzy się dwóch polskich writerów – to jeden z elementów trwającego w Lublinie – w Skende legendarnego festiwalu graffiti Meeting of Styles.

Sebastian Walda (Pszczółka Start): Lublin to świetne miejsce dla sportu

Sebastian Walda (Pszczółka Start): Lublin to świetne miejsce dla sportu

Rozmowa z Sebastianem Waldą, koszykarzem Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Świdniczanka – Motor II Lublin 5:1. Udana próba generalna

Świdniczanka – Motor II Lublin 5:1. Udana próba generalna

Piłkarze Pawła Pranagala do nowego sezonu ligowego przystąpią w całkiem niezłych humorach. Świdniczanka pokonała w sobotę beniaminka IV ligi Motor II Lublin 5:1. Trzeba jednak przyznać, że wynik, jak na to co zaprezentowała drużyna rywali jest ciut zbyt wysoki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.