Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Związkowcy w Warszawie z pikietą w obronie S17 (relacja)

Utworzony przez Przeczytajcie sobie art., 18 stycznia 2011 r. o 08:25 Powrót do artykułu
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110117/RZESZOW/241404248
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy jadą bronić s-17,a co robią wybrańcy z Lubelszczyzny?:posłowie,europosłowie ,marszałek,prezydent???Biorą tylko sowite pieniądze !!!A to przeciez ich rola.Tylko jest po wyborach to mają pełen luz,zajęci są soba i swoimi sprawami.PSL-opłatkuje.W pow lubartowskim 250 0sób z PSL-u opłatkowało,a Ostrow w gminie Michow pływa i nie ma kto im pomóc.Oni do nich z posłem Maryjanem/TW-Roman/ pojada przed następnymi wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie Żuk wygrał, koalicja w sejmiku PO/PSL jest więc PO co drogi??? PO co się starać??? PO co walczyć? Za 4 lata się PO-obiecuje a tak nie było by czego obiecywać.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A posłowie się bujają o czym donosi: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-zespoly-ktore-nie-pracuja,1,4111425,wiadomosc.html W tej sytuacji elektorat wychodzi na frajerów. Ale to żadne odkrycie. Macie kogo wybraliście !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie sobie art. napisał:
http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110117/RZESZOW/241404248
No i do czego to???? S17 to nie inwestycja miasta!!! Przecież Lublin ze swojej strony wykłada setki milionów na budowę dróg dojazdowych do obwodnicy jak przedłużenie Mełgiewskiej (ta również prowadzi do lotniska) czy przedłużenie Solidarności. Człowieku jak się nie orientujesz w temacie to nie zabieraj głosu bo się ośmieszasz. Zobacz ile milionów wypłaci miasto na budowę tych dróg, które wymieniłem wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rajcy KOZIEGO GRODU wysłali KOZIOŁKA do Stołecznego Grodu, I jak na przywódcę przystało,wyruszył z grupą LUBELSZCZYZNIANEGO padołu. Zaopatrzony w pergamin żądania,co jest glejtem do pikietowania, By JAŚNIE PANUJĄCY zrozumieli i wiedzieli i wreszcie budowę s-17 rozpoczęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcję popieram, ale jak zwykle pojawią się jakieś organizacje, które szukają rozgłosu przy okazji np. jakieś homo fabery czy solidarność. Czy nie można było pojechać jako mieszkańcy Lubelszczyzny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda akcja w tej sprawie jest dobra, choćby protest pojedynczego człowieka. A czy jesteśmy spychani na margines? Podobno Grbarczyk obiecał, że jak tylko znajdą się pieniąze to my będziemy do tej kasy pierwsi - Dokładnie to samo obiecywał ostatnio w sprawie S-5 Wrocław - Poznań i to dla odcinków, które jeszze nie mają nawet DŚU - ponoć S-5 jest priorytetem i to oni dostaną kasę jako pierwsi bo są pierwsi na liście rezerwowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolik napisał:
Akcję popieram, ale jak zwykle pojawią się jakieś organizacje, które szukają rozgłosu przy okazji np. jakieś homo fabery czy solidarność. Czy nie można było pojechać jako mieszkańcy Lubelszczyzny?
Pojechali Ci, którzy rozumieją, że S17 to klucz do rozwoju Lubelszczyzny – czyli ludzie w mniejszym czy większym stopniu związani z biznesem lub przemysłem w regionie (również związkowcy – przecież oni walczą o miejsca pracy, a te padną jeśli region będzie zacofany). Nikt tu raczej nie walczy bezpośrednio o swój interes. S17 to wspólny interes nas wszystkich. Niestety, z wcześniejszych artykułów, a konkretnie z wypowiedzi osób zbierających podpisy pod petycją można było wywnioskować, że znaczna część lubelskiego społeczeństwa nie rozumie tej potrzeby lub ma to gdzieś! Szkoda bo to brak dróg to brak przemysłu, a to niestety prowadzi do szybkiego upadku. Z turystyki niestety raczej nie wyżyjemy, a już na pewno nie wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Durny elektoracie ! Podejmij akcję mobilizacji wybranych przez siebie posłów bo oni nic nie robią w tej sprawie. Urządzili bal z innej okazji a tutaj działają jak pod linkiem: http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sejm-zespoly-ktore-nie-pracuja,1,4111425,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO kiego tam homo faber? To wtyki PO wśród protestujących???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuje wszystkim bioracym udzial w manifestacji!!! W takich chwilach jestem dumny ze jestem Lublinianinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojechali,pokrzyczeli,pospacerowali,pergamin wręczyli i akcję zakończyli,by Polska wiedziała,że Lubelszczyzniana społeczność zaszumiała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdeczne gratulacje dla Lublinian z Solidarnosci i kulturyy lubelskiej a szczegolnie pani prof Leny Kolarskiej podziękowanie z dalekiego Poznania ze walczycie o wspólny interes nie tylko ludzi regionu ale wszystkich uzytkowników dróg Lubelszczyzny brawo brawo z uwagi na brak zdrowia nie dojechałem was wspomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie mogłem być, ale mam wiele słów uznania dla całego przedsięwzięcia, dużo ciepłych słów w stronę osób, które uczesniczyły w manifestacji. i Wielki Ch... w d... dla tych co marudzą a a jedyne co robią to krytykują na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosowaliście Lubelszczyzno na PiS, to teraz nie dziwcie się, że PO ma Was gdzieś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...