Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

115 tysięcy za skatowanie na komendzie

Utworzony przez eres, 18 czerwca 2008 r. o 01:35 Powrót do artykułu
co za głupoty piszecie. my zaplacimy nie policja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, policja nie płaci podatków? Co za durne mniemanie, że policja utrzymywana jest z pieniędzy podatników. Przecież oni też płaca podatki, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Fiat 126p to ile był wart - z 300 zeta czy mniej. Policja sprawę takiej limuzyny powinna olać. A nie tłuc do nieprzytomności jakiegoś tam cherlawego maturzystę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fjk napisał:
A co, policja nie płaci podatków? Co za durne mniemanie, że policja utrzymywana jest z pieniędzy podatników. Przecież oni też płaca podatki, nie?
No dobra a niby jakie podatki płaci policja. Chyba mylisz obciążenia płac z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych. Przecież policja jest utrzymywana z budżetu a do budżetu odprowadza jakieś grosze. Zresztą co tam głupiemu tłumaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja (jako instytucja) pobiła, czy policjant? Chyba policjant, a więc dlaczego on nie płaci odszkodowania? Tak samo jest z urzędnikami: urzędnik wyda niewłaściwą decyzję i nie ponosi żadnej kary finansowej, ewentualne odszkodowania płaci zatrudniający go urząd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rrr napisał:
No dobra a niby jakie podatki płaci policja. Chyba mylisz obciążenia płac z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych. Przecież policja jest utrzymywana z budżetu a do budżetu odprowadza jakieś grosze. Zresztą co tam głupiemu tłumaczyć
Nie nazywaj go głupim skoro sam jesteś. Obejrzyj sobie chociaż raz TVN TURBO program Uwaga Pirat to zobaczysz ile policja ma pieniążków z mandatów. Jeden samochód (wideo rejestrator) w ciągu jednej zmiany potrafi zarobić 10 000 PLN. A te pieniądze chyba też wpływają do budżetu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='nnn' date='18.06.2008, 08:59' post='31853'] A ten Fiat 126p to ile był wart - z 300 zeta czy mniej. Policja sprawę takiej limuzyny powinna olać. A nie tłuc do nieprzytomności jakiegoś tam cherlawego maturzystę dlaczego nazywasz go "cherlawym maturzystą", znasz tego człowieka ??? chyba nie, więc go nie obrażaj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadośćuczynienie zapłaciła policja, a rentą obciążyć tych dwóch policjantów, bo to oni spowodowali utratę zdrowia. Niby dlaczego ja mam płacić za nich z moich podatków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Zadośćuczynienie zapłaciła policja, a rentą obciążyć tych dwóch policjantów, bo to oni spowodowali utratę zdrowia. Niby dlaczego ja mam płacić za nich z moich podatków
Jakby sprzedał tę śledzionę na wolnym rynku to na pewno by tyle kasy nie zarobił. Nie wiem dlaczego tak bronicie osoby skazanej m.in. za paserstwo. Przecież złodziej to przestępca który innym robi krzywdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jakby sprzedał tę śledzionę na wolnym rynku to na pewno by tyle kasy nie zarobił. Nie wiem dlaczego tak bronicie osoby skazanej m.in. za paserstwo. Przecież złodziej to przestępca który innym robi krzywdę.
A ty zgodziłbyś się na to żeby ktoś Cię pobił za takie pieniądze i cierpiec tak jak ten chłopak cierpi do dzisiejszego dnia ? chyba mało kto odważył by się zgodzic na pobicie z takim skutkiem i w taki sposób, bo ja bym nie chciał żadnych pieniędzy i tego przeżywac !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...