Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1983. Dzisiaj premiera pierwszego polskiego serialu Netflixa. Kręcono go m.in. w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 listopada 2018 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Nie spodziewam się po tym filmie niczego interesującego. Reżyseruje go kobita słynna ze swej antypolskości i jej córeczka, która w produkcję zaangażowała swoją partnerkę - lesbijkę. Dziwię się, że Więckiewicz tam chce grać. Jak to pisał Kazik -wszyscy artyści to prostytutki. Nie ma się czym chwalić że to gówno powstaje w Lublinie. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Objechaliśmy trochę Polski i to nam się najbardziej spodobało – mówiła nam Agnieszka Holland" Tak. Agnieszka kilka miesięcy po ten kraj jeździła. Mało jadła, mało piła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że reżyserka o światowym formacie, znalazła w Lublinie miejsce dla swojego filmu. Myślę, że nic tak nie promuje miasta jak taki film! Myślę, że wnętrza CSK są godne pochwalenia się nimi w całej Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy jest się z czego cieszyć - CSK idealne jako brutalistyczny, socrealistyczny kloc a'la alternatywna rzeczywistość XXI w. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz doborowej obsady i świetnej gry aktorskiej zawodowych aktorów , przereklamowany gniot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...