Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może i chodzą, ale duża część z tych wiernych to dawni pezeperowcy, peeselowcy i inne lewactwo, które dla korzyści pójdzie wszędzie, gdzie tylko można, nawet do ruchów religijnych - proszę mi wierzyć, znam chodzących do kościoła, a swołocz straszna.
św. Szaweł tez się nawrócił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Profesor - nie trzeba pisać wprost, aby zdanie było zrozumiałe. Skoro coś stwierdzasz, to znaczy, że na czymś tę swoją pewność opierasz. Stąd sugestia, że najwyraźniej masz bezpośredni kontakt z B. Skoro jednak piszesz, że o tym, które przykazania są ważniejsze, decydują Twoje obserwacje wiernych, to znaczy, iż to Ty decydujesz co B. bliższe, albo .... masz z Nim bezpośredni kontakt.
Anno nie mam z NIM kontaktu , a z Tobą to już absolutnie .Ja nic nie decyduję ,widzę ,że to TY decydujesz z kim mam mieć kontakt .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej bierzmowań jak komunii?? Coś chyba nie halo...
Dodatkowo co, którzy dotarli do bierzmowania przez rok biegali do kościoła pod przymusem, bo musieli nazbierać więcej podpisów, niż student w czasie pięciu lat studiów. Ale później mogą ich cmoknąć, papier do ślubu mają. Tak się uczy młodzież hipokryzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos te wasze wyssane z palca sondaze roznia sie od tego jak ludzie glosuja powyzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos te wasze wyssane z palca sondaze roznia sie od tego jak ludzie glosuja powyzej
Ludzie nie głosują , tylko poszukują odmiany swojego podłego losu. Tyle dóbr konsumpcyjnych jest niezłą pokusą...Ale nigdy wielu z nich nie osiągną , bo taki jest świat -egoistyczny, niemyślący , a przede wszystkim schyłkowy !Naiwnie od 26 lat wybierają od lewa do prawa, a owoce ich wyborów są jak zawsze zgniłe... Właśnie ci biedni,prości ludzie powinni byli walczyć o socjalizm rękami i nogami, a nie wierzyć swym pasterzom,którzy w imię osiągnięcia swoich celów wykorzystali właściwie swoje owieczki i typowe barany...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakos te wasze wyssane z palca sondaze roznia sie od tego jak ludzie glosuja powyzej
Ludzie nie głosują , tylko poszukują odmiany swojego podłego losu. Tyle dóbr konsumpcyjnych jest niezłą pokusą...Ale nigdy wielu z nich nie osiągną , bo taki jest świat -egoistyczny, niemyślący , a przede wszystkim schyłkowy !Naiwnie od 26 lat wybierają od lewa do prawa, a owoce ich wyborów są jak zawsze zgniłe... Właśnie ci biedni,prości ludzie powinni byli walczyć o socjalizm rękami i nogami, a nie wierzyć swym pasterzom,którzy w imię osiągnięcia swoich celów wykorzystali właściwie swoje owieczki i typowe barany...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej bierzmowań jak komunii?? Coś chyba nie halo...
A co w tym dziwnego? Z roku na rok rodzi się coraz mniej dzieci, Polki coraz częściej rodzą dzieci za granicą i polski dzieci coraz częściej chodzą tam do szkoły. Wpływ na liczbę komunii pewnie też ma (mam nadzieję na szczęście, że mały), że do szkół zaczynają iść dzieci rodziców z pokolenia Janusza Palikota co wiąże się z postępującą ateizacją społeczeństwa, a szczególnie jego młodej częsci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wysłuchanie konferencji ks egzorcysty Waldemara Grzyba.Może wielu osobom pomoże ona zrozumieć czemu służy tzw. kolęda i dlaczego może zapobiec wielu problemom(szcególnie polecam przykład człowieka nękanego przez złego ducha po lekturze i ćwiczeniach duchowych wziętych z książki Paula Coelho "Pielgrzym".Ujawnił się podczas kolędy)Spotkanie z ks. Waldemarem Grzybem, egzorcystą, odbyło się 26 lutego 2011Pozdrawiam wszystkichhttp://www.egzorcyzmy.katolik.pl/index.php/swiadectwa-i-reportaze/1003-spotanie-z-ks-grzybem-w-poznaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tendencja naturalna i nie bulwersująca. Społeczeństwo coraz lepiej wykształcone nie potrzebuje zjawisk naturalnych tłumaczyć dziełem boskim.... Nawet na wsiach w miejsce "świętych" obrazków instalują odgromniki na wypadek burzy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rozdziele 6 wersecie 6 Ewangelii Mateusza macie o tym, czy się powinno do kościoła chodzić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja NIE WIERZĘ,     że Oni wierzą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,7 mln Polaków oficjalnie poza granicami kraju. Boże widzisz i nie grzmisz!!! Do czego doprowadzili Peowcy i poprzednia ekipa!
2 mln wyjechało po 2005 za rządów PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
39 proc. Polaków chodzi do kościoła...... Te dane są bardzo zawyżone!!!!A w następnych punktach sprawozdań kościół nie podaje wszystkiego.Otóż nie podaje ile w tej całej stajni nierobów jest pederastów,obrzydliwych pedofilów,alkoholików,oszustów,dzieciorobów..... Dobrze by było gdyby o takie informacje poszerzono dane o polskim kościele kat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i chodzą ale w jakim celu? Skoro znaczna część z nich zachowuje się gorzej od tych co nie chodzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni chodzą, drudzy nie, ale zawsze najwięcej do powiedzenia na temat Kościoła i tego jak powinni żyć katolicy mają Ci co do niego nie chodzą i ponoć w nic nie wierzą, albo wierzą tylko nie uznają Kościoła.
A czym jest kościół i ten cały kler? Moim zdaniem to zwykły pośrednik jak opec czy wodociągi który dobrze się ceni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam. Ja tam nie wierzę w księży. W ludzi wierzę. Tylko człowiek jest w stanie pomóc drugiemu i siła wynikająca z wiary, że się uda. Ale to wszystko - w tym ta wiara we własne siły - jest w waszych głowach a nie w niebie... Mózg.... tam wszystko jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym jest kościół i ten cały kler? Moim zdaniem to zwykły pośrednik jak opec czy wodociągi który dobrze się ceni
    Co do cen.... wystarczy, że zbliża się Ślub, albo komunia. Wtedy widać jakie są ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W rozdziele 6 wersecie 6 Ewangelii Mateusza macie o tym, czy się powinno do kościoła chodzić...
    A słyszałeś o ewangelii Judasza? A słyszałeś o zapisach w starych pismach, gdzie wspomina się o innym życiu Jezusa? Na Discovery Historia o tym niedawni było. Jakoś dziwnie kościół nie mówi o takich faktach, bo mu nie pasuje... Moim zdaniem oni robią wszystko aby wykreować historię według nich najprawdziwszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    A słyszałeś o ewangelii Judasza? A słyszałeś o zapisach w starych pismach, gdzie wspomina się o innym życiu Jezusa? Na Discovery Historia o tym niedawni było. Jakoś dziwnie kościół nie mówi o takich faktach, bo mu nie pasuje... Moim zdaniem oni robią wszystko aby wykreować historię według nich najprawdziwszą.  
  Ty chyba nawet nie przeczytałeś tego wersetu i nie wierz o co mi chodzi :D Przeczytaj go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo to interesuje? Pomyliłem gazety? Może to gość niedzielny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...