Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Izrael zasługuje na trzy bomby atomowe.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno niech mu tam się wiedzie :D dostanie grzywnę i wyrok w zawieszeniu i tyle będzie i kolejna kropelka do budżetu państwa wpłynie :D Wymiar sprawiedliwości niech się zajmie korupcją na wielką skalę i okradania ludzi z pieniędzy bo to też jest obraza. Dążymy do zachodu a zauważmy tylko to co gołym okiem jest widoczne. 
Dlatego tusk razem z tym czerwonym komunistyczno- konfidenckim,czerwonym łajnem musi natychmiast odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjo, widzisz jak społeczeństwo cię "kocha"?  I tak nie wyciągniecie z tego żadnych wniosków.   Jestem "islamofobem", a coraz częściej staję się antysemitą... :(. To mnie nie cieszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjo, widzisz jak społeczeństwo cię "kocha"?  I tak nie wyciągniecie z tego żadnych wniosków.   Jestem "islamofobem", a coraz częściej staję się antysemitą... :(. To mnie nie cieszy.
To pakuj się już BUCU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mysle ze po to forum powstaje aby wyrazić swoje myśli i sugestie   PZDR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja w Polsce panuje przymus kochania żydów ,ja też ich nie kocham, tak jak swojej starej też już jej nie kocham tylko się do niej przyzwyczaiłem a do żyda to nawet trudno się przyzwyczaić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli wolnośc wypowiedzi to fikcja.O żydach można pisac tylko dobrze -tak ? żalosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka Kalego, jak Żyd nie lubi Polaka i psioczy na Polskę to jest wszystko OK ale jak Polak wypowiada się że nie lubi Żydów  to już jest ANTYSEMITA. Można nienawidzić wszystkie narody i jest OK ale Żydów trzeba kochać! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno pisać komentarzy?W Polsce jest dużo ludzi popierających palestyńczyków.Czy musimy pisać to co aktualnie jest poprawnie politycznie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiem sie jako osoba, moderujaca niniejsze forum. Każda, nawet najbardziej ostra, bezkompromisowa opinie, mozna wyrazić w sposób kulturalny, w ten sposób, zeby nikt nie poczuł sie obrażony. Niestety, nawoływania do eksterminacji Żydów czy tez uruchomienia komór gazowych nie mieszczą sie w zakresie, nawet szeroko pojętej, wolności słowa. Nie kojarzę działalności tego pana z naszego forum, nie pamietam tego nicku, ale podobnych wpisów widziałam wiele. Zawsze je usuwam. Dlaczego? Bo już raz mi zagrożono sprawa karna za podobne treści, których nie usunęłam ma czas, akurat byłam wtedy w podróży, bez dostępu do sieci. Tego kogoś to nic jednak nie obchodziło. Poza tym, jest tak, jak napisałam. Każda opinie mozna wyrazić w sposób cywilizowany, i sprzeciw wobec polityki wobec Palestynczykow nijak nie może usprawiedliwić pochwał dla Hitlera i Holocaustu, a takie rzeczy zdarza mi sie czytać. Pozostaje tylko pytanie, dlaczego polskie fora przypominają szambo. Dlaczego tyle jest w nich chamstwa. Czytam fora i komentarze na zagranicznych portalach, i zawsze zadaje sobie to samo pytanie. Dlaczego takiego chamstwa, jak w polskim internecie, nie ma nigdzie indziej? Dlaczego tak mało jest obecnie u nas rzeczowych dyskusji, które nie kończą sie wyzwaniem adwersarzy? Ja, ze swej strony, staram sie ingerować jak najmniej w dyskusje, ale czasem po prostu wycinam- chamstwo, agresję, wulgaryzmy. Już sie przyzwyczaiłam do tego, ze dla co niektórych jestem cenzorka. Nie jest to zbyt pochlebne określenie, ale zależy mi, zeby prowadzone przeze mnie forum nie było kolejnym szambem, jakich pełno obecni. Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiem sie jako osoba, moderujaca niniejsze forum. Każda, nawet najbardziej ostra, bezkompromisowa opinie, mozna wyrazić w sposób kulturalny, w ten sposób, zeby nikt nie poczuł sie obrażony. Niestety, nawoływania do eksterminacji Żydów czy tez uruchomienia komór gazowych nie mieszczą sie w zakresie, nawet szeroko pojętej, wolności słowa. Nie kojarzę działalności tego pana z naszego forum, nie pamietam tego nicku, ale podobnych wpisów widziałam wiele. Zawsze je usuwam. Dlaczego? Bo już raz mi zagrożono sprawa karna za podobne treści, których nie usunęłam ma czas, akurat byłam wtedy w podróży, bez dostępu do sieci. Tego kogoś to nic jednak nie obchodziło. Poza tym, jest tak, jak napisałam. Każda opinie mozna wyrazić w sposób cywilizowany, i sprzeciw wobec polityki wobec Palestynczykow nijak nie może usprawiedliwić pochwał dla Hitlera i Holocaustu, a takie rzeczy zdarza mi sie czytać. Pozostaje tylko pytanie, dlaczego polskie fora przypominają szambo. Dlaczego tyle jest w nich chamstwa. Czytam fora i komentarze na zagranicznych portalach, i zawsze zadaje sobie to samo pytanie. Dlaczego takiego chamstwa, jak w polskim internecie, nie ma nigdzie indziej? Dlaczego tak mało jest obecnie u nas rzeczowych dyskusji, które nie kończą sie wyzwaniem adwersarzy? Ja, ze swej strony, staram sie ingerować jak najmniej w dyskusje, ale czasem po prostu wycinam- chamstwo, agresję, wulgaryzmy. Już sie przyzwyczaiłam do tego, ze dla co niektórych jestem cenzorka. Nie jest to zbyt pochlebne określenie, ale zależy mi, zeby prowadzone przeze mnie forum nie było kolejnym szambem, jakich pełno obecni. Pozdr.
No i święta się znalazła !!! Żeby ci tak kiedy służby wpadły razem z drzwiami o 5 rano, bo byś sobie k. poklęła, posobaczyła i by ci ulżyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie prawo gwarantuje wolność wypowiedzi wszystkim, nie gwarantuje natomiast wolności po wypowiedzi. To pewnie wymyślili oni, bo to do nich podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak jeszcze długo będzie,sędzia żyd,prokurator żyd,premier żyd,wszystko to żydokomuna,jak może być dobrze i sprawiedliwie w tym Dzikim Kraju ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE LUBIE CZOSNKU I CEBULI ! Czy to znaczy że juz jestem antysemitą ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kojarzę działalności tego pana z naszego forum, nie pamietam tego nicku, ale podobnych wpisów widziałam wiele. Zawsze je usuwam. Dlaczego? Bo już raz mi zagrożono sprawa karna za podobne treści, których nie usunęłam ma czas, akurat byłam wtedy w podróży, bez dostępu do sieci. Tego kogoś to nic jednak nie obchodziło.
  Dziekuję Pani za madrą wypowiedź. Chcę jednak zwrócić uwagę na cytowaną powyżej część wypowiedzi.   Otóż - kwestie te reguluje art. 14.1 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, który stwierdza:  
  Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.    
    Jerzeli chodzi o słowo niezwłocznie nie oznacza, że ma Pani usunąć komentarz w ciagu trzech minut. Ma Pani prawo do wypoczynku i życia pywatnego, a nawet do urlopu. "Niezwłocznie" w tym przypadku oznacza w toku codziennych czynności służbowych.    Podsumowując - spokojnie może się Pani cieszyć wolnym czasem. A wezwania do usunięcia powinna Pani niezwłocznie rozpatrzyć po powrocie do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wizy do Stanów dla POLAKÓW nie!!!  bo są antysemitami. Tusk i wszystkie te komunistyczne,czerwone CIOTY muszą odejść !!! nic dla swojego NARODU nie POtrafią wywalczyć !!! nic BUCE nie mogą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pakuj się już BUCU !!!
No szmalcowniku od Rumuna D., "pojechałeś" tekstem. Ale mnie to wali! A po co mam się pakować? Wyjaśnij jeśli potrafisz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i święta się znalazła !!! Żeby ci tak kiedy służby wpadły razem z drzwiami o 5 rano, bo byś sobie k. poklęła, posobaczyła i by ci ulżyło.
Pozwolę sobie zauważyć, ze w artykule nie ma nic na temat wypadania o 5 rano do mieszkania podejrzanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozwolę sobie zauważyć, ze w artykule nie ma nic na temat wypadania o 5 rano do mieszkania podejrzanego.
No ale w POlsce jest ogólnie przyjęte że wjeżdżają właśnie o piątej rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   mial racje Henryk Pajak  i ma do dzis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...