Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy praca to przywilej ,czy obowiązek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co PIS proponuje w 500+ to istne oszustwo. Ja mam 2 dzieci w tym 1 pełnoletnie i nie dostanę nic, bo moje dochody są na tzw. granicy, za to będę dotować dzieci bogatych ludzi. PIS mnie oszukał i zamiast dać mojemu dziecku to je okradł. Niech wprowadzą próg dochodowy, to wtedy ten program nabierze sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co PIS proponuje w 500+ to istne oszustwo. Ja mam 2 dzieci w tym 1 pełnoletnie i nie dostanę nic, bo moje dochody są na tzw. granicy, za to będę dotować dzieci bogatych ludzi. PIS mnie oszukał i zamiast dać mojemu dziecku to je okradł. Niech wprowadzą próg dochodowy, to wtedy ten program nabierze sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musiała być od razu dwójkę urodzić, na pierwsze nie dają!
jeśli dochód nie przekracza 800 na osobę to daja i na pierwsze . słuchajcie dokładnie , a potem się wypowiadajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co PIS proponuje w 500+ to istne oszustwo. Ja mam 2 dzieci w tym 1 pełnoletnie i nie dostanę nic, bo moje dochody są na tzw. granicy, za to będę dotować dzieci bogatych ludzi. PIS mnie oszukał i zamiast dać mojemu dziecku to je okradł. Niech wprowadzą próg dochodowy, to wtedy ten program nabierze sensu.
ZAWSZE W HISTORII TAK BYŁO ,ŻE GDY bolszewicy DOCHODZILI DO WŁADZY , TO ZABIERALI TYM CO MAJĄ I DAWALI TYM DRUGIM .Po jakimś czasie historia brutalnie to weryfikowała i teraz też tak będzie ,bo nie przeskoczy się praw natury !!! SZKODA TYLKO ,ŻE ZA KAŻDYM RAZEM GAWIEDŹ NIE WYCIĄGA WNIOSKÓW Z HISTORII ...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma dała wam więcej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko Mamuśka, tyle, że nie każda kobieta chce być pasożytem bez ambicji i emerytury.
Posiadanie dzieci - matka pasaży ?!   Ustawodawca daje to biorę.    Wy polscy to się sami wykończycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma dała wam więcej?
Tak bo bogaci nie mieli tak jak ja i moje dzieci ( próg dochodowy 560 zł było czy około 650zł obecnie) dziś bogaci dostaną a ja nie mimo że nie mam z dzieckiem często  na chleb bo na nas dwoje z moją wypłatą mamy 1750 zł  starsze ma 18 lat więc się nie wlicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te pieniądze, które dostanie rodzina na dziecko i tak wróci do Państwa Polskiego, to jaki problem żeby wesprzeć rodzinę i dać możliwości rozwoju dziecku? Polacy to taki Naród zawistny, który tylko do siebie "ciągnie" ale żeby dać, wesprzeć innych to już nie jest dobre. W UE na dziecko dostaje sie około 100 euro i nikt nie widzi w tym problemu, mają bilety miejskie w wysokości 30 euro na cały rok, nikt nie robi z tego problemu, te dzieci napędzają całą gospodarkę. Dziecku trzeba wszystko kupić, każdego miesiąca potrzebuje, nie jak osoba starsza,, która poza kupieniem leków i opłatami stopa im nie rośnie i z ubrań też nie wyrasdtają. Pozdrawiam egoistów
 
te pieniądze, które dostanie rodzina na dziecko i tak wróci do Państwa Polskiego, to jaki problem żeby wesprzeć rodzinę i dać możliwości rozwoju dziecku? Polacy to taki Naród zawistny, który tylko do siebie "ciągnie" ale żeby dać, wesprzeć innych to już nie jest dobre. W UE na dziecko dostaje sie około 100 euro i nikt nie widzi w tym problemu, mają bilety miejskie w wysokości 30 euro na cały rok, nikt nie robi z tego problemu, te dzieci napędzają całą gospodarkę. Dziecku trzeba wszystko kupić, każdego miesiąca potrzebuje, nie jak osoba starsza,, która poza kupieniem leków i opłatami stopa im nie rośnie i z ubrań też nie wyrasdtają. Pozdrawiam egoistów
Masz racje tylko ta ustawa odmawia równego traktowania wszystkich dzieci bo czy to pierwsze czy drugie i kolejne ma takie same potrzeby o czym wiedzą za granicą a u nas nie i tu nikt nie mówi o zawiści tylko o uczciwości jak dać to wszystkim po równo a nie tylko wybranym bo co tu ukrywać tak na prawdę skorzysta patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posiadanie dzieci - matka pasaży ?!   Ustawodawca daje to biorę.    Wy polscy to się sami wykończycie.
    Posiadanie dzieci dla kasy to jest pasożytnictwo i wygodnictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  http://www.fakt.pl/politycy/glodowa-waloryzac ja-emerytur- ,artykuly,609880.html Głodowa waloryzacja emerytur! Tabela za pracę po 30-45 latach pracy jałmużna, emerytury głodowe, a za prace 1300 zł bo tyle wynosi najniższa krajowa gdzie grą większości pracodawcy tak płacą, a za leżenie i pieprzenie się rozdają za darmo po 500 zł od zrobionej szt. dziecka, paranoja, NIE DAJCIE SIĘ, nawet papież powiedział abyśmy nie rozmnażali się beznadziejne jak króliki a pieprzony pis zachęca do kopulacji, do myślenia jajami i cipą a nie głową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...