Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

57 skarg do NFZ na recepty z pieczątkami

Utworzony przez Misiu, 2 stycznia 2012 r. o 15:11 Powrót do artykułu
Pięknie, nazwisko, imię, adres podany do publicznej wiadomości. Tylko czekać, kiedy jakiś bank zwróci się do Pani ze zdjęcia o zwrot wyłudzonego kredytu. Redaktorom radziłbym jak najszybciej to zdjęcie usunąć, jeśli nie chcą mieć do czynienia z GIODO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiu napisał:
Pięknie, nazwisko, imię, adres podany do publicznej wiadomości. Tylko czekać, kiedy jakiś bank zwróci się do Pani ze zdjęcia o zwrot wyłudzonego kredytu. Redaktorom radziłbym jak najszybciej to zdjęcie usunąć, jeśli nie chcą mieć do czynienia z GIODO.
Poprawione. Dzięki za czujność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLEM DZISIAJ Z RECEPTA W NFZ Z WPISEM DO DECYZJI NFZ I PANI PROSILA MNIE O TO ZEBYM W TERMINIE DO 2 TYG DOSTARCZYL ZASWIADCZENIA O SYTUACJI RODZINNO MAJATKOWEJ. SZLAK TRAFIA ODRAZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze PESEL usuńcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani farmaceuta ani lekarz nie mają możliwości srawdzenia ubezpieczenia. Takie dane posiada jedynie zus. Więc proszę nie wypisywać błędnych informacji i nie pogłębiać istniejącego chaosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest spsoób na lekarzy którzy nie szanuja pacjętów i są skorumpowania z firmami farmaceutycznymi, rozwiązać z nimi umowe o świadczenie usług i kopie przesłać do NFZ aby zaprzestał płacić za nas. Nalezy też zreygnować z usług aptek które nie nanoszą poprawek na recepcoie od ubezpieczenia. Po co przedstawiciel handlowy idzie do lekarza, aby go skorupować. Pacjencie niech nie rzadzą twoim zdrowiem firmy farmaceutyczne i skorupowani lekarze lecz ty. Sa alternatywa lekarze medycyny naturalnej PAMIĘTAJCIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrac uprawnienia skorumpowanym lekarzom, patrza tylko jak sie nachapac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwesti leków KOMUCHY dopięli swego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
user napisał:
Ani farmaceuta ani lekarz nie mają możliwości srawdzenia ubezpieczenia. Takie dane posiada jedynie zus. Więc proszę nie wypisywać błędnych informacji i nie pogłębiać istniejącego chaosu.
Bzdura .przychodnie mają możliwość sprawdzenia.Zresztą leczą z reguły swoich,zapisanych do nich pacjentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazde dziecko jest ubezpieczone .Gwarantuje to Konstytucja.Lekarze nie mają prawa żądać książeczek a robią to.Za każde dziecko NFZ płaci kasę.Nieważne czy rodzice pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Zdanie "Ale jeśli lekarz nie wpisał poziomu refundacji, apteka ma założyć, że chodzi o odpłatność w wysokości 50 proc., a nie 30" jest nieprawdziwe. Zgodnie z Rozporządzeniem MZ jeśli lekarz nie wskazał na recepcie odpłatności a lek występuje w jednej odpłatności apteka stosuje odpłatność wynikającą z wykazu (może to być 30% lub ryczałt). Natomiast gdy lek występuje w kilku odpłatnościach apteka wyda lek za najwyższą odpłatnością, czyli 50%. Proszę o precyzyjne formułowanie swoich myśli, dosyć już mamy tego bałaganu informacyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjalizm pełną gębą !!! Proszę się odczepić od lekarzy i farmaceutów całe to bagno to tylko i wyłącznie wina URZĘDASÓW z rządu i NFZ. Sprywatyzować cały rynek medyczny i problemy się skończą w ciągu jednego dnia. No, ale socjalizm to ustrój, który dziarsko walczy z problemami nieznanymi w innych ustrojach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
było nie wieszać psów na ziobro jak chciał z nimi zrobić porządek. jakby ich trzymać krótko za morde to byłoby normalnie. a tak jest po pełowsku. nie myśl ze bedziesz inaczej potraktowana w prokuraturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
No niestety komuniści znowu zafundowali nam drogę pod górkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...