Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 stycznia 2012 r.
13:53
Edytuj ten wpis

57 skarg do NFZ na recepty z pieczątkami

0 15 A A
Do "pieczątkowego protestu” przyłączyła się między innymi lubelska przychodnia przy ul. Hipotecznej
Do \"pieczątkowego protestu” przyłączyła się między innymi lubelska przychodnia przy ul. Hipotecznej

Dostałeś receptę z pieczątką "Refundacja do decyzji NFZ"? To masz dwa wyjścia. Kupić leki za pełną odpłatnością, albo znaleźć aptekę, w której farmaceuta sprawdzi czy jesteś ubezpieczony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do NFZ w Lublinie osobiście lub telefonicznie zgłosiło się dziś 57 osób. Wszystkie w sprawie wystawiania przez lekarzy recepty z pieczątką "Refundacja do decyzji NFZ”. – Aptekarze informowali ich, że takie recepty mogą zrealizować, ale za 100 proc. ceny – mówi Małgorzata Bartoszek, rzecznik Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Anna Rynkowska rano dostała receptę z pieczątką w przychodni przy ul. Hipotecznej w Lublinie. – Pani doktor powiedziała, że lekarze sami nie wiedzą, jak recepty powinny teraz wyglądać. Dlatego stawiają pieczątki – mówi.

Od 1 stycznia lekarzy muszą wpisywać na receptach poziom refundacji leku. Jeśli popełnią błąd, będą musieli zwracać pieniądze z własnej kieszeni. Ci, którzy się z tym nie zgadzają, zamiast opisywać recepty przybijają stempel "Refundacja do decyzji NFZ”. – Pieczątki pobrało około 2 tys. lekarzy z naszego województwa – mówi Teresa Dobrzańska-Pielichowska, prezes Lubelskiego Związku Lekarzy Rodzinnych-Pracodawców. – Nie wypełniamy na receptach ani rubryki dotyczącej uprawnień, ani oddziału NFZ, bo przeciwko takim obowiązkom protestujemy.

Co robić z ostemplowaną receptą? Według Krzysztofa Tuczapskiego, dyr. Lubelskiego OW NFZ, apteka nie może odmówić sprzedaży refundowanego leku z powodu braku niektórych informacji. Ale jeśli lekarz nie wpisał poziomu refundacji, apteka ma założyć, że chodzi o odpłatność w wysokości 50 proc., a nie 30. Pacjent, któremu przysługuje odpłatność w wysokości 30 proc., zapłaci więc więcej niż powinien.

NFZ przypomina też, że apteka ma prawo sprawdzać, czy pacjent jest ubezpieczony. Potrzebny jest druk RMUA albo aktualna książeczka zdrowia, ewentualnie pisemne oświadczenie pacjenta. Ta ostatnia możliwość budzi jednak zastrzeżenia farmaceutów. – Później pacjent miałby nam donieść dokument ubezpieczenia? Nie wierzę w to – usłyszeliśmy od kierownika jednej z aptek w centrum Lublina.

Farmaceuci przyjmują różne strategie. W aptece św. Jana przy ul. Staszica w Lublinie w poniedziałek przed południem informowali, że w przypadku opieczętowanych recept sprzedają leki tylko za sto procent ich wartości. Innym pieczątki nie przeszkadzają. – Był dzisiaj u nas pacjent z taką receptą. Sprawdziłam jego dokument ubezpieczenia i na wszelki wypadek zapisałam dane z tyłu na recepcie – mówi Bożenna Wolska, kierownik apteki św. Kosmy i Damiana w Lublinie.

– To są decyzje aptek – komentuje Krzysztof Przystupa, prezes Lubelskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej. – Jeżeli recepta nie jest pomazana, to możemy ją realizować według nowych zasad.


Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Antoni / 3 stycznia 2012 o 10:26
0
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
[/quote]
No niestety komuniści znowu zafundowali nam drogę pod górkę.
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać... rozwiń
Avatar
lubliniak / 3 stycznia 2012 o 10:18
0
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
[/quote]

było nie wieszać psów na ziobro jak chciał z nimi zrobić porządek. jakby ich trzymać krótko za morde to byłoby normalnie. a tak jest po pełowsku. nie myśl ze bedziesz inaczej potraktowana w prokuraturze.
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać... rozwiń
Avatar
JKM / 3 stycznia 2012 o 09:07
0
Socjalizm pełną gębą !!! Proszę się odczepić od lekarzy i farmaceutów całe to bagno to tylko i wyłącznie wina URZĘDASÓW z rządu i NFZ. Sprywatyzować cały rynek medyczny i problemy się skończą w ciągu jednego dnia. No, ale socjalizm to ustrój, który dziarsko walczy z problemami nieznanymi w innych ustrojach!
Avatar
aptekarz / 3 stycznia 2012 o 09:03
0
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Zdanie "Ale jeśli lekarz nie wpisał poziomu refundacji, apteka ma założyć, że chodzi o odpłatność w wysokości 50 proc., a nie 30" jest nieprawdziwe. Zgodnie z Rozporządzeniem MZ jeśli lekarz nie wskazał na recepcie odpłatności a lek występuje w jednej odpłatności apteka stosuje odpłatność wynikającą z wykazu (może to być 30% lub ryczałt). Natomiast gdy lek występuje w kilku odpłatnościach apteka wyda lek za najwyższą odpłatnością, czyli 50%.
Proszę o precyzyjne formułowanie swoich myśli, dosyć już mamy tego bałaganu informacyjnego.
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Zdanie "Ale jeśli lekarz nie wpisał poziomu refundacji, apteka ma założyć, że chodzi o odpłatność w wysokości 50 proc., a nie 30" jest nieprawdziwe. Zgodnie z Rozporządzeniem MZ jeśli lekarz nie wskazał na recepcie odpłatności a lek występuje w jednej odpłatności apteka stosuje odpłatność wynikającą z wykazu (może to być 30% lub ryczałt). Natomiast gdy lek występuje w kilku odpłatnościach apteka wyda lek za najwyższą odpłatnością, czyli 50%.
Proszę o precyzyjne formułowanie swoich myś... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2012 o 09:01
0
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami... rozwiń
Avatar
09 / 2 stycznia 2012 o 22:03
0
Kazde dziecko jest ubezpieczone .Gwarantuje to Konstytucja.Lekarze nie mają prawa żądać książeczek a robią to.Za każde dziecko NFZ płaci kasę.Nieważne czy rodzice pracują
Avatar
09 / 2 stycznia 2012 o 22:00
0
[quote name='user' timestamp='1325519439' post='577725']
Ani farmaceuta ani lekarz nie mają możliwości srawdzenia ubezpieczenia. Takie dane posiada jedynie zus. Więc proszę nie wypisywać błędnych informacji i nie pogłębiać istniejącego chaosu.
[/quote]
Bzdura .przychodnie mają możliwość sprawdzenia.Zresztą leczą z reguły swoich,zapisanych do nich pacjentów.
Avatar
obiektywny / 2 stycznia 2012 o 21:45
0
W kwesti leków KOMUCHY dopięli swego.
Avatar
fwfe / 2 stycznia 2012 o 21:37
0
zabrac uprawnienia skorumpowanym lekarzom, patrza tylko jak sie nachapac!
Avatar
prorok / 2 stycznia 2012 o 18:59
0
Jest spsoób na lekarzy którzy nie szanuja pacjętów i są skorumpowania z firmami farmaceutycznymi, rozwiązać z nimi umowe o świadczenie usług i kopie przesłać do NFZ aby zaprzestał płacić za nas.
Nalezy też zreygnować z usług aptek które nie nanoszą poprawek na recepcoie od ubezpieczenia.
Po co przedstawiciel handlowy idzie do lekarza, aby go skorupować.
Pacjencie niech nie rzadzą twoim zdrowiem firmy farmaceutyczne i skorupowani lekarze lecz ty.
Sa alternatywa lekarze medycyny naturalnej PAMIĘTAJCIE.
Avatar
Antoni / 3 stycznia 2012 o 10:26
0
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
[/quote]
No niestety komuniści znowu zafundowali nam drogę pod górkę.
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać... rozwiń
Avatar
lubliniak / 3 stycznia 2012 o 10:18
0
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
[/quote]

było nie wieszać psów na ziobro jak chciał z nimi zrobić porządek. jakby ich trzymać krótko za morde to byłoby normalnie. a tak jest po pełowsku. nie myśl ze bedziesz inaczej potraktowana w prokuraturze.
[quote name='Aga' timestamp='1325577705' post='578015']
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać... rozwiń
Avatar
JKM / 3 stycznia 2012 o 09:07
0
Socjalizm pełną gębą !!! Proszę się odczepić od lekarzy i farmaceutów całe to bagno to tylko i wyłącznie wina URZĘDASÓW z rządu i NFZ. Sprywatyzować cały rynek medyczny i problemy się skończą w ciągu jednego dnia. No, ale socjalizm to ustrój, który dziarsko walczy z problemami nieznanymi w innych ustrojach!
Avatar
aptekarz / 3 stycznia 2012 o 09:03
0
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Zdanie "Ale jeśli lekarz nie wpisał poziomu refundacji, apteka ma założyć, że chodzi o odpłatność w wysokości 50 proc., a nie 30" jest nieprawdziwe. Zgodnie z Rozporządzeniem MZ jeśli lekarz nie wskazał na recepcie odpłatności a lek występuje w jednej odpłatności apteka stosuje odpłatność wynikającą z wykazu (może to być 30% lub ryczałt). Natomiast gdy lek występuje w kilku odpłatnościach apteka wyda lek za najwyższą odpłatnością, czyli 50%.
Proszę o precyzyjne formułowanie swoich myśli, dosyć już mamy tego bałaganu informacyjnego.
Proszę nie wprowadzać czytelników w błąd. Zdanie "Ale jeśli lekarz nie wpisał poziomu refundacji, apteka ma założyć, że chodzi o odpłatność w wysokości 50 proc., a nie 30" jest nieprawdziwe. Zgodnie z Rozporządzeniem MZ jeśli lekarz nie wskazał na recepcie odpłatności a lek występuje w jednej odpłatności apteka stosuje odpłatność wynikającą z wykazu (może to być 30% lub ryczałt). Natomiast gdy lek występuje w kilku odpłatnościach apteka wyda lek za najwyższą odpłatnością, czyli 50%.
Proszę o precyzyjne formułowanie swoich myś... rozwiń
Avatar
Aga / 3 stycznia 2012 o 09:01
0
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami!!!! Co to wszystko ma znaczyć!!!! Burdel to własnie POLSKA!!!!
Wczoraj byłam w przychodni do której chodzę już lata i nigdy nie było problemu nie sprawdzali tak, a wczoraj mnie normalnie przetrzepali ze szok!!! nie dość że pokazałam książeczkę rodzinną ubezpieczeniową jak samo przez się mówi upoważnia mnie i dziecko, to zarządali mojego ubezpieczenia!! Porażka. Dostałam właśnie recepty z napisem do decyzji NFZ!!!!! I co lepsze dobrze że doktorka powiedziała gdzie od razu się udać żeby kupić z upustem leki a nie pełnopłatne!!!!A kimże oni są królami... rozwiń
Avatar
09 / 2 stycznia 2012 o 22:03
0
Kazde dziecko jest ubezpieczone .Gwarantuje to Konstytucja.Lekarze nie mają prawa żądać książeczek a robią to.Za każde dziecko NFZ płaci kasę.Nieważne czy rodzice pracują
Avatar
09 / 2 stycznia 2012 o 22:00
0
[quote name='user' timestamp='1325519439' post='577725']
Ani farmaceuta ani lekarz nie mają możliwości srawdzenia ubezpieczenia. Takie dane posiada jedynie zus. Więc proszę nie wypisywać błędnych informacji i nie pogłębiać istniejącego chaosu.
[/quote]
Bzdura .przychodnie mają możliwość sprawdzenia.Zresztą leczą z reguły swoich,zapisanych do nich pacjentów.
Avatar
obiektywny / 2 stycznia 2012 o 21:45
0
W kwesti leków KOMUCHY dopięli swego.
Avatar
fwfe / 2 stycznia 2012 o 21:37
0
zabrac uprawnienia skorumpowanym lekarzom, patrza tylko jak sie nachapac!
Avatar
prorok / 2 stycznia 2012 o 18:59
0
Jest spsoób na lekarzy którzy nie szanuja pacjętów i są skorumpowania z firmami farmaceutycznymi, rozwiązać z nimi umowe o świadczenie usług i kopie przesłać do NFZ aby zaprzestał płacić za nas.
Nalezy też zreygnować z usług aptek które nie nanoszą poprawek na recepcoie od ubezpieczenia.
Po co przedstawiciel handlowy idzie do lekarza, aby go skorupować.
Pacjencie niech nie rzadzą twoim zdrowiem firmy farmaceutyczne i skorupowani lekarze lecz ty.
Sa alternatywa lekarze medycyny naturalnej PAMIĘTAJCIE.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 5 0

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 7 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 0 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 2

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 27 20

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 8 11

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!