Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest właśnie bylejakość Państwa PiS w całej okazałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może napiszcie, że kilka tysięcy firm złożyło prawidłowo i w czasie wnioski i teraz anuluje się im dotację bo koledze pani Lisowskiej się nie udało... A serwery pracowały cały czas choć było przeciążenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam aktualnej terminologii Kiedyś nazywało się to "arogancja władzy". Hołota i motłoch, a nie władza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do momentu anulowania ile poprawnych wniosków przyjęto? Dziennik dowiedzcie się tego oficjalnie. Z moich informacji wynika, że liczba chętnych była odpowiednia i można było program przeprowadzić dalej. Ta anulacja wygląda jak kombinacja czy ustawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. ,,„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach (w etatystycznym państwie PiS – przyp. red.), to znaczy, że się do niej po prostu nie nadaje”, „Jeżeli ktoś we współczesnej Polsce nie jest w stanie działać efektywnie, to po prostu powinien zająć się czymś innym” – mówił wtedy „rekin biznesu” z Żoliborza. ''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna PO Bożena Lisowska apelowała żeby unieważnić konkurs bo sama nie mogła się zalogować. Ale zamiast próbować się logować zrobiła w południe konferencje prasową przed LAWP. Czyli jak radnej nie uda się zalogować robi konferencje prasową i konkurs unieważniony. A co z ludźmi, którzy siedzieli całą noc, klikali godzinami i udało im się złożyć. Oni się nie liczą bo Pani Radna nie mogła złożyć wniosku bo wolała zamiast siedzieć przy komputerze i próbować zrobiła konferencje prasową Tysiące osób które złożyły wniosek jest Pani Radnej bardzo wdzięczni i nie zapomną tego przy urnie wyborczej. Jak ma Pani tyle odwagi może włączy Pani Bożena komentarze na Facebook i przestanie kasować te nieprzychylne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Data została zmieniona bo 11-13 występował problem z serwerem. A w dniu składania wniosku gdzie w wielu województwach trwało to kilkanaście minut, ktoś wchodzi na stronę i dopiero poprawia błędy- czy tylko dla mnie brzmi to irracjonalnie? Niech w dniu aplikowania zablokują możliwość edytowania i po kłopocie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie jest przypadkiem tak, że Pani Lisowska nie załapała się na dotację więc poleciała robić konferencję żeby unieważnić nabór?? Kilka faktów: firma Domo-System nip 9462279136 Bożena i Zbigniew Lisowscy założyła konto w LSI2014 (jako wnioskodawca) dopiero w dniu wczorajszym to jest 15.07.2020 o godz. 15:46:59 ; dość późno żeby skompletować dobry wniosek a na dodatek pewnie miałą problem z logowaniem po 10:00 więc nie ma to jak unieważnić konkurs.!!! Proszę, żeby dziennik zapytał Panią Lisowską żeby się ustosunkowała do tych faktów i odpowiedziała czy udało się jej firmie złożyć wniosek i o której godzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wczoraj spędziłem przed laptopem dobre 2 godz wypełniając wniosek, miałem wszystko gotowe. Próbowałem się zalogować przed 10ta ale był problem, przez godz nie udało mi się zalogować i odpuściłem. O 14ej ponowilem próbę i wszystko działało chociaż z małymi oponami. Wniosek złożyłem więc się pytam skoro dało się złożyć dlaczego anulujecie projekt. Zawsze będzie tak że nie wszyscy się złapią i będą marudzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przekręt. Kasa z unii poleci w PiS.U.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi powiedzieć gdzie mogę znaleźć nr tel do Pani z Urzędu Marszałkowskiego. Chętnie wyślę jej smsy. Ja znalazłam tylko nr stacjonarny. Jakiś znajomy nie załapał się na dotacje czy o co chodzi? znajmy i bez logowania dotacje otrzyma więc nie rozumiem. Miało być, kto pierwszy ten lepszy i było. Taki miał być konkurs więc w czym problem? Trzeba to gdzieś zgłosić. Najpierw przekładają termin a później anulują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego zostało wybrane kryterium :Kto pierwszy ten lepszy ?Dla urzędników to najlepsze rozwiązanie Przejmujemy ileś tam wniosków i kawę mozna pic dalej ,drugi możliwy powód Nikt nie udowodni im kto tak naprawdę pierwszy złożył wniosek Dlatego wszystkie wnioski powinny być przyjęte i zweryfikowane a pieniądze powinny trafić do tych co ponieśli największe straty Pracy znacznie więcej ale będzie sprawiedliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już nie pamiętacie: ,,trzeba anulować bo przegramy'' ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak wieś i ciemnota wybiera kto ma rządzić tym krajem i województwem. Skrajna niekompetencja i arogancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kryterium "kto pierwszy ten lepszy" to czysty absurd. Choć około godziny 13.00 udało mi się złożyć wniosek, to nie mam nic przeciwko unieważnieniu konkursu. Czy główną zasadą otrzymania wsparcia ze środków UE (tej wyimaginowanej wspólnoty) nie powinno być kryterium wysokości spadków przychodów i dochodów ?. Są przecież firmy gdzie sezonowo corocznie jest spadek przychodów, co nie ma wpływu na zyski firm w ujęciu rocznym. W pierwszej kolejności powinny być wspierane firmy, które straciły 100 % potem 99%, 98%..... aż do wyczerpania środków przeznaczonych na wsparcie. A tak jak to miało miejsce dzisiaj - przedsiębiorca, który stracił 31% przychodów i miał szansę na złożenie wniosku - otrzymałby wsparcie kosztem tego przedsiębiorcy, który utracił 100% przychodów, ale niestety nie udało mu się zalogować. Zmienić kryterium !!! - Kto stracił najwięcej ten pierwszy. Takie kryterium w dużym stopniu ograniczy (na pewno nie wyeliminuje) możliwe kolesiostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego anulowano, skoro 2 tys. firm udało się zalogować? Kosztowało to ich właścicieli sporo czasu, ale się udało. Wnioski, które zostały wysłane powinny być zakwalifikowane jako dostarczone poprawnie, a konkurs powinien być wznowiony z uwzględnieniem, tego faktu. Następne ślęczenie przed komputerem przez kilka godzin tylko dlatego, że znajomy królika nie złożył wniosku? To niesprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to nie jest przypadkiem tak, że Pani Lisowska nie załapała się na dotację więc poleciała robić konferencję żeby unieważnić nabór?? Kilka faktów: firma Domo-System nip 9462279136 Bożena i Zbigniew Lisowscy założyła konto w LSI2014  (jako wnioskodawca) dopiero w dniu wczorajszym to jest 15.07.2020 o godz. 15:46:59 ; dość późno żeby skompletować dobry wniosek a na dodatek pewnie miałą problem z logowaniem po 10:00 więc nie ma to jak unieważnić konkurs.!!! Proszę, żeby dziennik zapytał Panią Lisowską żeby się ustosunkowała do tych faktów i odpowiedziała czy udało się jej firmie złożyć wniosek i o której godzinie.
 3 wpisy i wszystkie 3 o Lisowskiej. Znowu wina Tuska? Witamy na forum przedstawiciela/przedstawicielkę LAWP no bo kto inny może mieć informacje o której i jaki wniosek złożyła dana firma? I taka mała prośba. Proszę nie robić z ludzi idiotów i nie wmawiać im, że to wina Lisowskiej. A tak w ogóle to proszę wziąć się za robotę i np. naprawić kulejący system informatyczny a nie trollować na forum, bo to żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przjęli 2 tyś. wniosków. A teraz wszystko kosza, bo znajomi królika nie dali rady. I to jest dopiero skandal! Ci, którym się udało powinno protestować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9462279136 Domo-System Bożena i Zbigniew Lisowscy Spółka Jawna 431266916 Polska LUBELSKIE Lublin Data ostatniej edycji: 2020-07-15 15:46:59 Apeluję do dziennikarzy jeśli się takimi mienią o oficjalne zapytanie płaczącą i lamentującą wczoraj bożene lisowską z ko czemu nie próbowała jak większość przedsiębiorców składać pakietów do skutku, często od rana do momentu anulowania naboru tylko już wcześnie apelowała w imieniu wszystkich przedsiębiorców (od razu proszę zapytać o dane tych firm i ich oficjalną zgodę na reprezentowanie, bo ja takowej nie wyrazilem aby ta osoba wypowiadała się w moim imieniu) o oficjalne anulowanie naboru. Ta osoba jest współwłaścicielem firmy DOMO SYSTEM i jak widać miała w tym płaczu tylko i wyłącznie swój prywatny interes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracamy się do pani dyrektor LAWP o wyjaśnienie pojawiającej się informacji na Waszym serwisie dotyczącej ogłoszonej przyjmowania wniosków o wsparcie dla mikro i małych przedsiębiorstw z regionu poszkodowanych przez pandemię cyt." w związku z pracami dotyczącymi utrzymania systemu informatycznego w dniu 29 lipca od godz. 9:30 do 11:30 nastąpi czasowe wyłączenie systemu LSI 2014 ........." Pytam się co miało to oznaczać, gdyż wielu przedsiębiorców jak i ja miałam trudności z wysyłką wniosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...