Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Matko jedyna kto pisze takie durne artykuły. "W odśnieżaniu tej drogi pomaga także 20 kamer oraz sieć czujników laserowych monitorujących stan nawierzchni na ekspresówce". Ciekaw jestem jak te kamery pomagają w odśnieżaniu? Monitoring tak ale odśnieżanie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu pierdu... ja poczekam na pierwszy solidny śnieg. 20 lat za kółkiem sprawia, że wiem że udało się drogowcom raz tylko - ubiegłej zimy nie zaspać... bo akurat to zima zaspała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością ten pan dyrektor zrobi wszystko, aby nas zima nie zaskoczyła. Młody, prężny - tylko nie wiadomo czy nowe wiatry nie przywieją innego szefa.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba że sypnie w nocy - to wtedy wjadą w korki koło 6 - 7 i będą napie ...... gliną z solą po maskach. Wina śniegu - lubi 3 w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznaje, że zawsze zimą mam obawy, że jednak śnieg zaskoczy drogowców. Wiem, że w dużych miastach odśnieżaniem zajmują się prywatne firmy jak MultiProjekt, a u nas zawsze jest w tej sprawie jakiś problem... Mam nadzieję,  że w tym roku będzie inaczej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...