Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jaki zwrot pieniędzy?! Szkoda, że wydarzenie i regulamin zostały usunięte!!! Koleżana na 4 dni przed sylwestrem chciała zmienić dane osoby towarzyszącej i usłyszała, że nie ma takiej możliwości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ofercie było że będą dwa "ciepłe" dania ale ja i pewnie nie tylko Ja dostałem tylko jedno zimne danie a Barszczu w ogóle nie widziałem na oczy. Żenada i tyle jak nie potraficie robić imprezy masowej to do tego się nie zabierajcie. Banda ZŁODZIEI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im sie nie podobało mogli odrazu wstac i wyjść, siłą ich pewnie nikt nie trzymał. A nie przyszli zjedli, pewnie napili i im coś nagle nie pasuje. W tym kraju nigdy nikomu nie dogodzi.
Oczywiście mogli od razu wstać i wyjść pomimo że czekali ponad godzinę na wejście na mrozie i zapłacili 150 zł. Logiki trochę. Już każdy został bo co mógł innego zrobić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale macie problem, ktoś się stara a wam jak zawsze się nie dogodzi. Zamiast mieć pretensje zacznijcie myśleć pozytywnie bo zaczął się nowy lepszy rok;p
Ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś. Nie dogodzi? Może Tobie odpowiadało by stanie godzine na mrozie w kolejce i następna godzine w środku! Ta tej "imprezie" nic nie było wykonane dobrze-  było mało jedzenia, napojów i wódki/wina. Owoców, ciast nie widziałam a były w menu. Do tego beznadziejna organizacja, za mało personelu, kelnerek i ludzi którzy by wpuszczali gości (jedna osoba na 400 osób?!) Organizator nie spełnił obietnic i złamał regulamin. Nawet tytuł imprezy Kolorowe BOOM - nie jest adekwatny co zobaczyliśmy na sali, białe jasne światło przy stolikach które oświatlały też z góry sale taneczną. Miał być pokaz świateł, dużo konfetti i barwnie udekorowana sala. NIC NIE BYŁO w PORZĄDKU, zero przyzwoitości ze strony organizatora. Moim zdaniem to było zaplanowane, oszustwo i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękowania? No tak, organizator tak się ich bał, że nie ruszał się bez ochrony :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A była ciepła woda w kranach? Była więc skąd te żale.
ale papieru toaletowego i serwetek już nie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ruszał? to on był tam dłużej niż 10 minut? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy sylwester w Lublinie !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.. tez byliśmy na tym sylwestrze ... proszę o inf... kto kiedy i gdzie składa protest, zażalenie do organizatora.... chętnie się przyłączymy... trzeba zająć się tą sprawą. .. i pokazać organizatorów że nie będzie oszukiwał ludzi... proszę o inf co dalej robimy z tą sparwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwester za 150 zł... szał ... to tak jak kupić bilet w Air Asia... Bo tanio ;) P.S. a ta wódka chowana gdzie się da to co? A potem narzekanie że alko zabrakło. I dziwić się że organizator potraktował klientów jak bydło , skoro od początku tak się zachowywalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze - śmieszne jest to że wypowiada się ktoś kto nie był na tym 'wielkim boom' Po drugie - dużo pozytywnych komentarzy ? ha ha ha ha ha ha ciekawe od kogo... BAJKA! RODZINA, ZNAJOMI... aaaa chyba że ;) Po trzecie - 'Jeśli ktoś został do końca, to odbieramy to w ten sposób, że był zadowolony' --> ;/ ? Tak tak tak.. każdy wiedział że tak to będzie wyglądało do końca ... i każdy miał w razie czego inne plany.. no i 150zł zapłacone to też co tam.. każdy jest bogaty i nie szkoda by było. ;) No ludzie... nie wierzę.. co za CHAMSTWO !Po czwarte - Początek imprezy miał być o 19.. a niektórzy weszli dopiero koło 21. Można było zatrudnić więcej osób do kontroli przy wejściu i otworzyć jeszcze jedno wejście.. a nie bez sensu tłumaczyć się, że tylko dlatego tak długo.. bo o bezpieczeństwo chodziło... kolejna BAJKA!Po piąte - Miało być tak KOLOROWO... pełno balonów, serpentyn.. a po suficie ganiały się 2 kolorowe kropki.. TAKIE TO SUPER KOLOROWE LASERY BYŁY .. haha :) NO TO MAMY KOLEJNĄ BAJKĘ ! chyba z 20 balonów widziałem :) zero atmosfery... Po szóste - jedzenie ? napoje? na moim przykładzie ... 10 osób przy stole.. 5 półmisków z ilością jedzenia jak kot zapłakał.. dziury między zębami się ledwo zapchało .. a żeby się najeść?NIE WYKONALNE... jedyne co było ok to pierwsze smaczne ' gorące danie' -> ZIMNE!. NO I ALKOHOL? Prosząc Panią kelnerkę o danie do stolika 2 butelek wódki z powodu jasnego dla każdego, że butelka 0,7 na 10 osób wystarcza maksymalnie na 2 rozlania.. Pani z bezradną miną odpowiada: " Naprawdę nie mogę, takie mamy zalecenia żeby kłaść tylko jedną butelkę na każdy stolik i podawać dopiero przy zabieraniu pustej butelki. Na 2 butelkę czekaliśmy godzinę :) mimo przypominania przez ten czas przynajmniej 3 razy. SPECJALNA TAKTYKA. Przed godziną 12:00 nie było już żadnych napojów... natomiast po 12:00 nie było także żadnego personelu oprócz kilku 'ochroniarzy' Komentarz napisałem w dość luźnym stylu, ale o przekaz chodzi a nie o stylistykę. PS. MAM NADZIEJĘ, ŻE UDA SIĘ NAM ODZYSKAĆ CHOCIAŻ CZĘŚĆ PIENIĘDZY. ZA PEWNE OSTATNI SYLWESTER ORGANIZOWANY PRZEZ TĄ FIRMĘ, MIMO TO NIE MA CO IM POPUSZCZAĆ. Z CZYSTYM SUMIENIEM MOŻEMY ICH NAZWAĆ ---> KRĘTACZAMI BEZ SUMIENIA! ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam.. tez byliśmy na tym sylwestrze ... proszę o inf... kto kiedy i gdzie składa protest, zażalenie do organizatora.... chętnie się przyłączymy... trzeba zająć się tą sprawą. .. i pokazać organizatorów że nie będzie oszukiwał ludzi... proszę o inf co dalej robimy z tą sparwa
  Poszukajcie na Facebooku strony lipowosylwestrowo (najłatwiej przez wpisanie tego w wyszukiwarkę, pierwszy otrzymany rezultat). tam wszystko jest opisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADWOKAT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie dzieci. W takich sytuacjach idzie się do kancelarii adwokackiej. Nauczcie się tego, albo przez całe życie będziecie kopani w dupę. Na forach odpowiedzi nie znajdziecie. Wujek Google wam dobrze nie doradzi. Macie problem, idziecie DO ADWOKATA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie dzieci. W takich sytuacjach idzie się do kancelarii adwokackiej. Nauczcie się tego, albo przez całe życie będziecie kopani w dupę. Na forach odpowiedzi nie znajdziecie. Wujek Google wam dobrze nie doradzi. Macie problem, idziecie DO ADWOKATA!
  Ale to chyba nie do lubelskiego. Lubelscy adwokaci są żenująco kiepscy merytorycznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy spojrzeć na stronę Lubelski sylwesteri na recenzje czy na Spotted Lublin - nikt sobie tych zarzutów nie wymyślił ani z kosmosu ich nie wziął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to chyba nie do lubelskiego. Lubelscy adwokaci są żenująco kiepscy merytorycznie. 
Dlatego wybrałbym lubelskiego radcę prawnego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha właśnie jakie legitymowanie ???? Śmiech na sali,nie prosili o żaden dowód tożsamości,wieku tez nie sprawdzali :D ja miałam już zrezygnować po tym jak stałam w kolejce 1,5h ale nie po to wydałam 150 zł żeby wracać do domu,miałam nadzieje ze nie bedzie tak złe ale było tragicznie !!!!! Dania zimne,jedzenia mało,open bar był jakaś marna imitacja open baru!!!!nawet talerzyków nie było żeby sobie cos z tego niby open baru wsiąść i kto był pierwszy ten jeszcze może cos sobie wZial do jedzenia, a reszta powinna przyjść z własna wałówka !!!!! Impreza jak z PRL-u a organizator jest jednym wielkim oszustem który nie zna sie kompletnie na takich imprezach !!!! Bezszxzelny cham i złodziej !!!!! I ja rownież będę sie domagała zwrotu kosztów za tego niby sylwestra !!!!!! Można by opisywać bez końca co tam było nie tak !!!!!
Człowieku ty wiesz jakie były piękne bale w PRLu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to chyba nie do lubelskiego. Lubelscy adwokaci są żenująco kiepscy merytorycznie.  
  Nie wiem, nie wypowiem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego wybrałbym lubelskiego radcę prawnego :)  
A ja nie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...