Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 stycznia 2015 r.
19:11
Edytuj ten wpis

Afera po sylwestrze w hali targowej. Imprezowicze chcą zwrotu pieniędzy (zdjęcia)

198 54 A A

Długie oczekiwanie na wejście, zimne dania zamiast gorących, brak napojów, serwetek i sztućców zarzucają organizatorom jednej z imprez sylwestrowych w Lublinie jej uczestnicy. Za wstęp zapłacili po co najmniej 150 złotych. Teraz domagają się zwrotu części tej sumy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chodzi o imprezę "Colour Boom”, która w sylwestrową noc została zorganizowana w Targach Lublin przez Agencję Eventową Black Lizard. Bilety w pierwszej puli kosztowały po 150 zł od osoby, w drugiej - po 200. Udział w wydarzeniu zapowiedziało ponad 440 osób.

"Tworzymy największą IMPREZOWNIĘ w mieście! Połączymy tradycyjny bal ze wszystkimi elementami klubowego BANG” - zachęcali organizatorzy w internecie. W menu miały znaleźć się: dwa dania gorące, przystawki, desery i napoje. Miał być także otwarty bar z wódką oraz białym i czerwonym winem.

Długa lista zarzutów

Tymczasem według uczestników imprezy, którzy na stronie organizatora wpisali kilkadziesiąt negatywnych komentarzy, rzeczywistość okazała się zupełnie inna.
- Miało być wielkie "boom”, było wielkie BUU. Organizacja przy wejściu żenująca. Jedna osoba z listą na kilkaset osób, stanie na mrozie w gigantycznej kolejce. Kasa wyrzucona w błoto - pisze jedna z internautek (pisownia oryginalna).

Kolejni zaznaczają, że na wejście trzeba było czekać półtorej godziny i wymieniają następne zarzuty. Te dotyczą m. in. gorących dań, które okazały się zimne, małej liczby przekąsek, napojów, alkoholu, a nawet sztućców (według niektórych - jeden komplet na stolik).

Na Facebooku założono stronę, której autorzy zachęcają niezadowolonych uczestników imprezy do zgłaszania swoich wątpliwości. Chcą przygotować reklamację, z którą zgłoszą się do organizatora w celu odzyskania części pieniędzy. W ciągu niecałej doby stronę polubiło ponad 120 osób.

- Nie chodzi nam o wylewanie żalu, czy obrażanie kogokolwiek. Chcemy po prostu usłyszeć zwykłe "przepraszam” - mówią Kamil Jastrzębski i Damian Chmielewski, autorzy strony.
"Oferta została spełniona"

Skontaktowaliśmy się z agencją Black Lizard. Jej przedstawiciel tłumaczył, że oczekiwanie na wejście było spowodowane względami bezpieczeństwa.
- Musieliśmy zweryfikować, czy wszyscy znajdują się na liście i czy są w wymaganym wieku (wstęp był od 19 lat - red.). Trzeba było to skrupulatnie sprawdzić - wyjaśnia.

Co z pozostałymi zarzutami? - Z naszej strony oferta została spełniona. Jeśli ktoś miał zastrzeżenia, mógł je zgłosić na początku imprezy i zrezygnować z udziału otrzymując zwrot pieniędzy. Jeśli ktoś został do końca, to odbieramy to w ten sposób, że był zadowolony. Chcemy zaznaczyć, że zdecydowana większość gości bawiła się do końca. Świadczą o tym zdjęcia, monitoring i podziękowania, które do nas spłynęły. Przy tak dużej liczbie osób trudno jest wszystkim dogodzić. Jest nam przykro z tego powodu, bo dostaliśmy też wiele pozytywnych komentarzy - mówi nasz rozmówca. - 7 stycznia wracamy do pracy i będziemy rozmawiać z tymi, którzy są niezadowoleni - dodaje.

Niezadowoleni z imprezy zapowiadają, że skierują sprawę do rzecznika konsumentów, o ile nie dojdą do porozumienia z organizatorem.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
scy / 5 stycznia 2015 o 09:21
0

znalazl sie obronca, pewnie sam baryla to napisal zeby stonować negatywne komenty

Avatar
byłem tam / 4 stycznia 2015 o 19:51
0

byłem tam i rzeczywiście z czekaniem w kolejce na wejście przy takiej pogodzie to nic ciekawego,

natomiast w środku nie było już tak źle,

chociaż po innych stolikach nie patrzyłem

Avatar
byłem tam / 4 stycznia 2015 o 19:50
0

byłem tam i rzeczywiście z czekaniem w kolejce na wejście przy takiej pogodzie to nic ciekawego,

natomiast w środku nie było już tak źle,

chociaż po innych stolikach nie patrzyłem

Avatar
Józefina / 3 stycznia 2015 o 18:33
0

Dlatego wybrałbym lubelskiego radcę prawnego :)

No ... tego od Prokopów , Niećków i całej tej "elyty" z Janowic . Większej szumowiny z lupą szukać .
Avatar
SYLWESTER / 3 stycznia 2015 o 15:23
0

*****************  NIEZADOWOLENI  I  OSZUKANI   IMPREZOWICZE ... ******************************* Od  Was  zaleźy  czy *cwaniaczki*  będą  robili  kasę  na  jawnych  oszustwach .  Sami  niczego  nie zdziałacie , bo  to  lubelska  mafia  oszustów  tolerowana  przez  obecne  władze  Lublina .  Myślę ,  źe  naleźy  złoźyć  grupowe  doniesienie  o  moźliwości  popełnienia  przestępstwa  przez  Organiza torów  Imprezy  Sylwestrowej  do  CBA  (  Centralne  Biuro  Antykorupcyjne ) .  Domagajcie  się  peł nego  zwrotu  kosztów  a  jeźeli  dojdzie  do  procesu  sądowego  to  takźe  macie  prawo  rządać ... odszkodowania  za  zmarnowaną  Noc  Sylwestrową .  Nie  tolerujcie  mafii  oszustów  w  Lublinie.

*****************  NIEZADOWOLENI  I  OSZUKANI   IMPREZOWICZE ... ******************************* Od  Was  zaleźy  czy *cwaniaczki*  będą  robili  kasę  na  jawnych  oszustwach .  Sami  niczego  nie zdziałacie , bo  to  lubelska  mafia  oszustów  tolerowana  przez  obecne  władze  Lublina .  Myślę ,  źe  naleźy  złoźyć  grupowe  doniesienie  o  moźliwości  popełnienia... rozwiń

Avatar
bart / 3 stycznia 2015 o 14:39
0

Ludzie ale macie problem,

ktoś się stara a wam jak zawsze się nie dogodzi.

Zamiast mieć pretensje zacznijcie myśleć pozytywnie bo zaczął się nowy lepszy rok;p

Bu ha ha.

Co za czerep to pisał. 

Wydymano 400 osób na wieśmackiej remizowej imprezie, a ten klaska organizatorowi.

Avatar
czytelnik / 3 stycznia 2015 o 14:30
0

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

wystarczy wkleić w wyszukiwarkę ...

jak się wklei NIP 9462545690 wszystko tam jest na temat tej "super" agencji eventowej ;)

Avatar
Sonia / 3 stycznia 2015 o 14:04
0

Jaka to agencja eventowa ?

Pan Maciej Baryła w lipcu 2014 dopiero wyrobił nip i regon, uzyskał wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod adresem Obrońców Pokoju 2 lok. 101 i zaczął chałturkę

wystarczy sprawdzić wpisując NIP tej "firmy" 9462545690 do CEIDOG

to są jawne, urzędowe, ogólnie dostępne informacje na CEIDOG, każdy może je sprawdzić ...

a poza tym, jak się gdzieś idzie, to trzeba sprawdzić wiarygodność i doświadczenie firmy, która coś oferuje

takie dopiero co otwarte firmy nie mają doświadczenia, przeważnie nie mają odpowiedniego zaplecza i zatrudniają ludzi z tzw. łapanki

taki biznesmen powinien teraz zmienić nazwę firmy, albo przebranżowić się, bo pod tym szyldem jest raczej spalony

kochani sylwestrowicze, łapcie się dalej na takie "piękne" plakaciki i szumne hasła ... a później miejcie pretensje do samych siebie  ...

Co to takiego CEIDOG ?? :D

rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2015 o 13:14
0
Za 100 zł? Chyba w jakiejś remizie a nie w lokalu.
Avatar
sylwester / 3 stycznia 2015 o 12:57
0

Jaka afera po prostu ludzie przepłacili. Spokojnie za 100 zł więcej od pary czyli za 200 zł od osoby można w Lublinie było znaleźć sylwester gdzie są 4 dania gorące stół szwedzki z ciastami owocami kawą herbata przekąski zimne itp. z pełną obsługą kelnerską i kulturą Jak widzę po komentarzach i artykułach ludzie dali się nabrać na słowa "mega" "buuum" i "cool" i wątpię żeby teraz ktoś dostał zwrot kasy za łatwowierność i naiwność Lepiej dopłacić niewiele i szukać balów w restauracjach które mają doświadczenie w organizacji imprez sylwestrowych weselnych komunijnych czy pracowych spotkaniach na kilkaset osób Liczy się przede wszystkim doświadczenie organizatora i profesjonalizm za który nie trzeba więcej dopłacić ale jest pewność że nikt nie traktuje ludzi jak skarbonkę bez szacunku i godności ... współczuje tym co dali się nabrać na reklamy i zapłacili kasę w zamian za amatorkę Niestety nie przynosi to chluby wizerunkowi Lublina i w świat pójdzie news jak czarny pijar Dla mnie taki organizator powinien mieć furtkę zamkniętą w mieście po takim potraktowaniu ludzi

Jaka afera po prostu ludzie przepłacili. Spokojnie za 100 zł więcej od pary czyli za 200 zł od osoby można w Lublinie było znaleźć sylwester gdzie są 4 dania gorące stół szwedzki z ciastami owocami kawą herbata przekąski zimne itp. z pełną obsługą kelnerską i kulturą Jak widzę po komentarzach i artykułach ludzie dali się nabrać na słowa "mega" "buuum" i "cool" i wątpię żeby teraz ktoś dostał zwrot kasy za łatwowierność i naiwność Lepiej dopłacić niewiele i szukać balów w restauracjach które mają doświadczenie w organizacji imprez sylwestr... rozwiń

Avatar
scy / 5 stycznia 2015 o 09:21
0

znalazl sie obronca, pewnie sam baryla to napisal zeby stonować negatywne komenty

Avatar
byłem tam / 4 stycznia 2015 o 19:51
0

byłem tam i rzeczywiście z czekaniem w kolejce na wejście przy takiej pogodzie to nic ciekawego,

natomiast w środku nie było już tak źle,

chociaż po innych stolikach nie patrzyłem

Avatar
byłem tam / 4 stycznia 2015 o 19:50
0

byłem tam i rzeczywiście z czekaniem w kolejce na wejście przy takiej pogodzie to nic ciekawego,

natomiast w środku nie było już tak źle,

chociaż po innych stolikach nie patrzyłem

Avatar
Józefina / 3 stycznia 2015 o 18:33
0

Dlatego wybrałbym lubelskiego radcę prawnego :)

No ... tego od Prokopów , Niećków i całej tej "elyty" z Janowic . Większej szumowiny z lupą szukać .
Avatar
SYLWESTER / 3 stycznia 2015 o 15:23
0

*****************  NIEZADOWOLENI  I  OSZUKANI   IMPREZOWICZE ... ******************************* Od  Was  zaleźy  czy *cwaniaczki*  będą  robili  kasę  na  jawnych  oszustwach .  Sami  niczego  nie zdziałacie , bo  to  lubelska  mafia  oszustów  tolerowana  przez  obecne  władze  Lublina .  Myślę ,  źe  naleźy  złoźyć  grupowe  doniesienie  o  moźliwości  popełnienia  przestępstwa  przez  Organiza torów  Imprezy  Sylwestrowej  do  CBA  (  Centralne  Biuro  Antykorupcyjne ) .  Domagajcie  się  peł nego  zwrotu  kosztów  a  jeźeli  dojdzie  do  procesu  sądowego  to  takźe  macie  prawo  rządać ... odszkodowania  za  zmarnowaną  Noc  Sylwestrową .  Nie  tolerujcie  mafii  oszustów  w  Lublinie.

*****************  NIEZADOWOLENI  I  OSZUKANI   IMPREZOWICZE ... ******************************* Od  Was  zaleźy  czy *cwaniaczki*  będą  robili  kasę  na  jawnych  oszustwach .  Sami  niczego  nie zdziałacie , bo  to  lubelska  mafia  oszustów  tolerowana  przez  obecne  władze  Lublina .  Myślę ,  źe  naleźy  złoźyć  grupowe  doniesienie  o  moźliwości  popełnienia... rozwiń

Avatar
bart / 3 stycznia 2015 o 14:39
0

Ludzie ale macie problem,

ktoś się stara a wam jak zawsze się nie dogodzi.

Zamiast mieć pretensje zacznijcie myśleć pozytywnie bo zaczął się nowy lepszy rok;p

Bu ha ha.

Co za czerep to pisał. 

Wydymano 400 osób na wieśmackiej remizowej imprezie, a ten klaska organizatorowi.

Avatar
czytelnik / 3 stycznia 2015 o 14:30
0

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej

wystarczy wkleić w wyszukiwarkę ...

jak się wklei NIP 9462545690 wszystko tam jest na temat tej "super" agencji eventowej ;)

Avatar
Sonia / 3 stycznia 2015 o 14:04
0

Jaka to agencja eventowa ?

Pan Maciej Baryła w lipcu 2014 dopiero wyrobił nip i regon, uzyskał wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod adresem Obrońców Pokoju 2 lok. 101 i zaczął chałturkę

wystarczy sprawdzić wpisując NIP tej "firmy" 9462545690 do CEIDOG

to są jawne, urzędowe, ogólnie dostępne informacje na CEIDOG, każdy może je sprawdzić ...

a poza tym, jak się gdzieś idzie, to trzeba sprawdzić wiarygodność i doświadczenie firmy, która coś oferuje

takie dopiero co otwarte firmy nie mają doświadczenia, przeważnie nie mają odpowiedniego zaplecza i zatrudniają ludzi z tzw. łapanki

taki biznesmen powinien teraz zmienić nazwę firmy, albo przebranżowić się, bo pod tym szyldem jest raczej spalony

kochani sylwestrowicze, łapcie się dalej na takie "piękne" plakaciki i szumne hasła ... a później miejcie pretensje do samych siebie  ...

Co to takiego CEIDOG ?? :D

rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2015 o 13:14
0
Za 100 zł? Chyba w jakiejś remizie a nie w lokalu.
Avatar
sylwester / 3 stycznia 2015 o 12:57
0

Jaka afera po prostu ludzie przepłacili. Spokojnie za 100 zł więcej od pary czyli za 200 zł od osoby można w Lublinie było znaleźć sylwester gdzie są 4 dania gorące stół szwedzki z ciastami owocami kawą herbata przekąski zimne itp. z pełną obsługą kelnerską i kulturą Jak widzę po komentarzach i artykułach ludzie dali się nabrać na słowa "mega" "buuum" i "cool" i wątpię żeby teraz ktoś dostał zwrot kasy za łatwowierność i naiwność Lepiej dopłacić niewiele i szukać balów w restauracjach które mają doświadczenie w organizacji imprez sylwestrowych weselnych komunijnych czy pracowych spotkaniach na kilkaset osób Liczy się przede wszystkim doświadczenie organizatora i profesjonalizm za który nie trzeba więcej dopłacić ale jest pewność że nikt nie traktuje ludzi jak skarbonkę bez szacunku i godności ... współczuje tym co dali się nabrać na reklamy i zapłacili kasę w zamian za amatorkę Niestety nie przynosi to chluby wizerunkowi Lublina i w świat pójdzie news jak czarny pijar Dla mnie taki organizator powinien mieć furtkę zamkniętą w mieście po takim potraktowaniu ludzi

Jaka afera po prostu ludzie przepłacili. Spokojnie za 100 zł więcej od pary czyli za 200 zł od osoby można w Lublinie było znaleźć sylwester gdzie są 4 dania gorące stół szwedzki z ciastami owocami kawą herbata przekąski zimne itp. z pełną obsługą kelnerską i kulturą Jak widzę po komentarzach i artykułach ludzie dali się nabrać na słowa "mega" "buuum" i "cool" i wątpię żeby teraz ktoś dostał zwrot kasy za łatwowierność i naiwność Lepiej dopłacić niewiele i szukać balów w restauracjach które mają doświadczenie w organizacji imprez sylwestr... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 27 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 27 11

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 8

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 36 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 11 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 21 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 15 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 30 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!