Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zbieranie starych ubrań i żywności niewiadomego pochodzenia. Zupełnie bzdurnie. Dlaczego nie zbiera się PIENIĘDZY? By kupić nowe rzeczy? Czyżby chodziło o to by nie robić konkurencji w dojeniu kasy IMPERIUM OWSIAKA?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbieranie starych ubrań i żywności niewiadomego pochodzenia. Zupełnie bzdurnie. Dlaczego nie zbiera się PIENIĘDZY? By kupić nowe rzeczy? Czyżby chodziło o to by nie robić konkurencji w dojeniu kasy IMPERIUM OWSIAKA?????????????????????
  nawet bym grosza nie dała, bo pracując nie stać mnie na nowe tylko z lumpeksu, do tego niech dają ci co kiedyś korzystali z  darmowej pomocy, jakoś mojej sąsiadki nie widzę, a wydarła niemało od nas podatników tj. od państwa, bo na 4 dzieci po 500 zł alimenty z FA, do tego jako samotna matka, no bo jak się robi dzieci z pijakiem to niczego innego nie można mieć i dzieci już duże a ona teraz potrzebujących ma gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym mógł cofnąć czas, to wziąłbym się za "robienie dzieci" zamiast za naukę... Wszak "robienie dzieci" to teraz takie Modne i Opłacalne... To moja smutna, ale prawdziwa aluzja do współczesnych czasów :-( Patologia jest premiowana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...