Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawie. Biorąc pod uwagę zmiany cykli na skrzyżowaniu Zana / al. Kraśnicka i zielone palące się ok. 7 sekund dla kierunku do Kraśnika, sajgon murowany. ZDiM i wykonawcom gratuluję dobrego samopoczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To norma , nie ma świateł , nie ma jazdy , wielu kierowców dojeżdżało i nie wiedziało która droga z pierwszeństwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyliście się lubelacy jeździć na światłach i jak wam wyłączą, to wasze móżdżki nie potrafią jechać bo światełek ni ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty guest może zajmij się jakąś pracą a nie siedzisz przed komputerem i zajmujesz się komentowaniem rzeczy na których się nie znasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu T.I.R jak się patrzy. A p. Kieliszek mówił że Miasto nie odnotowało zwiększonego ruchu ciężarówek. Więc proszę stanąc przy Nałęczowskiej i policzyć ile takich wielkich TIRów transportowych przejeżdża. Odkąd obwodnica jest płatna to nie opłaca im się jeździć i z Puław jadą drogą 830.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to dzielnica Czuby i wszystko jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnica Czuby??? Nie wiem z której strony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na zdjęciu T.I.R jak się patrzy. A p. Kieliszek mówił że Miasto nie odnotowało zwiększonego ruchu ciężarówek. Więc proszę stanąc przy Nałęczowskiej i policzyć ile takich wielkich TIRów transportowych przejeżdża. Odkąd obwodnica jest płatna to nie opłaca im się jeździć i z Puław jadą drogą 830.
Szczególnie że po drodze mają wiadukt kolejowy, bodajże 3m wysokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj akurat TIR może być - przecież obwodnica nie dotyczy al. Kraśnickich....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że w ciągu dnia na tym skrzyżowaniu bez większego problemu przejeżdżają tylko samochody jadące Kraśnicką. Natężenie ruchu na tej arterii jest tak duże, że przejazd z Nałęczowskiej w Głęboką lub odwrotnie albo skręcanie z tych ulic w lewo jest bardzo trudne.  Przed godziną 11.00 na skrzyżowaniu pojawił się policjant (niestety niedouczony i wykonujący gesty, które mają mało wspólnego z kierowaniem ruchem). Radzę być ostrożnym i  mieć ze sobą kameręi, bo takie kierowanie może doprowadzić do kolizji lub wypadku, a policjant nie będzie przecież winny.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
debile z Ratusza + debile z drogóki jak zwykle nie mogą się dogadać i mamy burdel na tej krzyżowce a 50% lekko licząc kierowców po wylączeniu światel gdziekolwiek w mieście to wtórni analfabeci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam niedouczenie. Jechałem dzisiaj ok. godz. 11-tej przez to skrzyżowanie. Policjant dał mi jednoznaczny znak do zatrzymania (lewą dłonią), a kiedy się do tego sygnału zastosowałem, to podszedł do mnie i z wściekłością w oczach i nawrzeszczał, że zatrzymuję się na skrzyżowaniu. Zachowywał się jak zwierzę. Z taki chamstwem ze strony policji, to się jeszcze nie spotkałem. Jestem z innej części Polski, więc może w Lublinie takie zachowania policjantów to jest standard... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
n-nki delekta zatrudnia teraz tylko niedouczonych policjantów którzy nie mają w osiemdziesieciu procentach przeszkolen do obsługi zdarzeń drogowych a to robią az strach pomyśleć jak na rozprawach adwokaci zaczną podważać brak ich kompetencji i nieprawidłowości przy zalatwianiu tych zdarzeń,a kto zaplaci za ich prace odszkodowania, my społeczeństwo z naszych podatków a naczelnik weźmie premie za ,profesjonalnie zarządzanie wydziałem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zachodniej Polsce takich typów (bo przecież z policją takie chamy nie mają nic wspólnego) wysyła się ciągnikiem na pola :). Czy w Lublinie też tak robicicie z chamami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Twojego podatku, to nikt nie zapłaci. Masz problem niewiedzy ?:?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że w ciągu dnia na tym skrzyżowaniu bez większego problemu przejeżdżają tylko samochody jadące Kraśnicką. Natężenie ruchu na tej arterii jest tak duże, że przejazd z Nałęczowskiej w Głęboką lub odwrotnie albo skręcanie z tych ulic w lewo jest bardzo trudne.  Przed godziną 11.00 na skrzyżowaniu pojawił się policjant (niestety niedouczony i wykonujący gesty, które mają mało wspólnego z kierowaniem ruchem). Radzę być ostrożnym i  mieć ze sobą kameręi, bo takie kierowanie może doprowadzić do kolizji lub wypadku, a policjant nie będzie przecież winny.   
bez przesady ,że z nałęczowskiej nie mozna przejechać w głeboką ,co innego skręcić ,ale tu tez sa winni kierowcy i brak policji,poniewaz zawsze ktoś aby nie czekać w kolejce do lewoskrętu ,skręca z pasa na wprost w lewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie jest jednak inaczej :) Nie odpuszczę tego chamstwa gościwi sprzed jedenastej :) Takiego grubiaństwa jeszcze nigdy nie zaznałem. To był normalny cham:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelaki-cebulaki :).Powiatowe buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...