Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
10/10 nic dodać nic ująć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest granica ilości drzew vs użyteczność drogi ? Idąc tym tokiem lepiej by było zwęzić ulice do 1 pasa w każdą stronę i dosadzić drugi rząd drzew zwiększając ich aktualną ilość x2. To nic że stojące w korku auta i autobusy będą wydalały 10 x więcej spalin niż gdyby płynnie przejeżdżały wygodną arterią, to nic, że uczelnie i lokalny biznes straci jakąś część swoich obrotów z powodu niedogodności dojazdowych, ale za to będziemy "eko".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie pozbierane najlepsze komentarze z forum dw na ten temat z ostatnich lat :) dobrze że redakcja dw wczytuje się w Vox Populi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie się zgadzam z taka opinią !!! Ile razy idę lub jade Al. Racławickimi, tyle razy uważam, że wycięcie drzew rosnących wzdłuż byłoby barbarzyństwem. Co to za gospodarz miasta, który karczuje zieleń gdzie tylko się da ??? My mieszkańcy Lublina musimy zatrzymać ten niedorzeczny plan przebudowy Al. Racławickich !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas aby zacząć zbierać podpisy o referendum w sprawie odwołania prezydenta miasta. W Lublinie rada miasta to tylko marionetki , całym dyrygentem jest Żuk. Jestem na 101% przekonany że gdyby zapytać mieszkańców o zdanie w większości zbędnych inwestycji w tym mieście to było by to zdanie przeciwne niż Żuka. Ja osobiście odnoszę wrażenie że Pan prezydent nie służy miastu i mieszkańcom ale jakiejś tajemniczej grupie wpływowych osób z grubymi portfelami. Im droższe inwestycje tym lepiej i tłumaczy się to sytuacją na rynku. Stop dewastacji miasta i na siłę przeprowadzanego betonowania wszystkiego pod dyktando deweloperów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni raz zagłosowałam na żuka i jego radnych... to był błąd. myślałam że będzie jednak bardziej po stronie mieszkańców, a tu tylko układy z deweloperem, wycinka za wycinką, byle kasa z unii płynęła.... nie zgadzam się na wycinkę na racławickich, lipowa to nawet nie wiem gdzie ma te drzewa, przecież już teraz jest tam ich tyle że idąc ulicą nawet się ich obecności nie odczuwa, tylko bliżej narutowicza...nie jest to ulica zadrzewiona na pierwszy rzut oka, a ma zostać coś na kształt narutowicza miedzy okopową a muzyczną! tragedia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zima przyjdzie, drewno do kominka trzeba zmagazynować i musi jeszcze podeschnąć. Wycinka jet konieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba szybko zorganizować ruch społeczny taki jaki spontanicznie powstał w sprawie górek czechowskich. Stąd apel do organizatorów obrony górek aby pomogli i tym razem. Za pozostawienie górek zielonymi głosowało 67 % mieszkańców . Za pozostawieniem zielonych Racławickich było by pewnie ponad 90%. Tylko zorganizowana i manifestująca grupa mieszkańców może uratować zielony Lublin przed szalonymi dyktatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakaś petycja do miasta? Dziennik Wschodni? Ja nie znam nikogo komu by się ta przebudowa podobała. Ani kierowcom , ani rowerzystom, ani pieszym. Ale boję się że to o jakieś grubsze interesy chodzi. Zaraz zacznie pewnie działać ta agencja do minusowane nieprzychylnych przebudowie i Ratuszowi komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przy Racławickich nie buduje przypadkiem swojej flagowej inwestycji w apartamentowiec pan Dzioba z TBV , ten sam od górek czechowskich ??? Przypadek ? Remont na zlecenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczymy na opamiętanie władz miasta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogród saski obok - drzew jest tam do bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się wydaje, że w tej barbarzyńskiej polityce niszczenia - nie tylko zieleni, ale także miejsc i budynków z tradycjami - chodzi o pozbawienie miasta "duszy". Kiedy ludzie przestaną się identyfikować z miastem, które wyglądem przypomina coraz bardziej Detroit, łatwiej będzie ich "wziąć za mordę". Narcystyczni technokraci w głębi duszy nienawidzą demokracji, a "plebs" uważają za matołów i przeszkodę w realizowaniu swojej "misji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przy Racławickich nie buduje przypadkiem swojej flagowej inwestycji w apartamentowiec pan Dzioba z TBV  , ten sam od górek czechowskich ???  Przypadek ? Remont na zlecenie?
 Lubelski ratusz to jedna wielka klika dewelopersko-urzędnicza. Wynajęli albo zatrudnili trolli i sieją w internecie propagandę której nie powstydził się nawet Putin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przy Racławickich nie buduje przypadkiem swojej flagowej inwestycji w apartamentowiec pan Dzioba z TBV  , ten sam od górek czechowskich ???  Przypadek ? Remont na zlecenie?
 Nie tylko właścciel TBV, inni deweloperzy też upatrzyli sobie Al. Racławickie. Miliorzerzy właściciel Multico i właściciel Hanesco też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić remont nawierzchni za 1/10 tej kwoty i ścieżkę rowerową z jednej strony. Po co tam komu buspasy ? Ja nie widziałem tam korków nigdy a jedyne utrudnienie dla autobusów to lewoskręty. Tego bus pasy nie poprawią. Ta inwestycja poza rzezią zieleni jest po prostu bezcelowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem tak: zesrała się bida i pękła a szczekają popaprani ekoterroryści,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatni raz zagłosowałam na żuka i jego radnych... to był błąd. myślałam że będzie jednak bardziej po stronie mieszkańców, a tu tylko układy z deweloperem, wycinka za wycinką, byle kasa z unii płynęła.... nie zgadzam się na wycinkę na racławickich, lipowa to nawet nie wiem gdzie ma te drzewa, przecież już teraz jest tam ich tyle że idąc ulicą nawet się ich obecności nie odczuwa, tylko bliżej narutowicza...nie jest to ulica zadrzewiona na pierwszy rzut oka, a ma zostać coś na kształt narutowicza miedzy okopową a muzyczną! tragedia!
 To trzeba było myśleć wcześniej.  Teraz przez takich jak ty ucierpi całe miasto 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dziennik! Odważny, mądry komentarz. Pomysły zdimu to anachroniczne tworzenie miast dla samochodów. Cofamy się w rozwoju do lat 70. Wszystkie decyzje zdimu sa błędne i nie rozwiazuja problemu korków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...