Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o unijne miliony. Politycy PSL zarzucają manipulację i kłamstwo marszałkowi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2019 r. o 19:54 Powrót do artykułu
Podobno jako jedyna nie byla i dlatego tak ją atakuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kilka razy wypowiadałam się tutaj ale jak widać, są tu osoby, które mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Także powtórzę kilka podstawowych informacji. Otóż pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego rozpoczęłam w 2003 roku. Za dwa tygodnie będzie to już 16 lat mojej pracy. Zaczynałam od stanowiska stażystki, przez sekretarką, następnie byłam podinspektorem a od 3 lat jestem kierownikiem. Pracowałam w kilku Departamentach, odpowiedzialnych między innymi za Politykę Regionalną, Wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego, Certyfikację czy Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym. Jako bezpośrednich przełożonych miałam łącznie 6 marszałków, 10 dyrektorów, 15 kierowników. Pracowałam gdy w Województwie rządziła Platforma, PiS, PSL i pracuję teraz gdy u władzy znowu jest PiS. I wiecie co wam powiem drodzy czytelnicy i hejterzy? Jeżeli nie przepracowaliście chociaż 2 lat w Urzędzie Marszałkowskim to guzik wiecie co tu się działo i dzieje. Nie macie pojęcia o tym jak wygląda tutaj praca. Do oceniania jesteście pierwsi. Ale pracować pewnie byście nie chcieli za takie pieniądze jakie my dostajemy. A wiecie czemu tyle lat tutaj siedzę? Bo kocham tę pracę. Czuję się spełniona w niej. I wiecie co jeszcze? Może za rządów PO źle nie było. Nie mam prawa narzekać. Ale to co później zrobiło z tego urzędu PSL to jedna wielka kpina. Dla PSL Urząd Marszałkowski był ich prywatnym folwarkiem. Wsadzali na stanowiska kierownicze czy dyrektorskie osoby bez jakichkolwiek kompetencji. Ustawione przetargi, konkursy na stanowiska, wydawanie kupę kasy na tzw imprezy integracyjne, kuligi, brak szacunku do ludzi, wpychanie swoich siostrzenic, bratanic, chrześniaków, sióstr, szwagrów i płacenie im po 3 - 4 tys za byle jaką pracę. Tak na prawdę gdyby teraz PiS nie doszedł do władzy, województwo lubelskie straciło by kupę kasy. Zresztą nie tylko kasy ale i z pracy odeszliby ludzie, którzy posiadają na prawdę duże kompetencje. Bo jak to możliwe by ktoś, kto ledwo skończył zaoczną administrację i przyszedł do pracy w UMWL na start dostał większą kasę niż człowiek, który studiował na studiach dziennych zarządzania a potem politologię a w UMWL pracuje od 5 lat. A takie rzeczy się właśnie działy. Nawet tuż po ostatnich wyborach okazało się, że sekretarki od marszałków stały się nagle podinspektorami. A co do Pani Dyrektor Nakielskiej - może jak jesteście tacy odważni w tych oskarżeniach to podpiszecie się z imienia i nazwiska? Albo przyjdziecie do Niej do Departamentu i powiecie Jej to prosto w oczy. Wątpię byście byli tacy odważni. No ale jak się jest bezrobotnym i życie mija wam tylko na piciu browarów i wyciąganiu kasy od Państwa to czego można się spodziewać. Ja z tą Panią pracowałam zarówno w DW EFS jak i w DZ RPO. I wiecie co - nie znam lepszego człowieka. Jest to kobieta lojalna, prawdomówna, bardzo inteligentna, mądra życiowo, błyskotliwa i przede wszystkim zna się na swojej robocie. A poza tym dba o swoich pracowników. I nie wywyższa się tak jak inni dawni dyrektorzy związani z PO czy z PSL. Marszałek Stawiarski ma wielkie szczęście, że Pani dyrektor pracuje nadal w DZ RPO. Bo to ona wyciągnie województwo lubelskie na samą górę. I jasne, że wielu osobom nie będzie podobało się to, że jest nadal dyrektorem. Bo jak leniom, obibokom, karierowiczom może podobać się osoba, która jest bardzo wymagająca? Oni woleliby by wrócił stary układ, gdzie wysiłek wkładany w pracę jest minimalny a wynagrodzenie za to minimum jest maksymalne. Tacy są właśnie Polacy - zarobić ale się nie przepracować. I mieć płacone za kawusie, zakupy na zalando czy allegro, za prywatne rozmowy telefoniczne, za nagminne spóźnianie się do pracy, za obgadywanie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten długi komentarz chyba pisała sama pani dyrektor Nakielska :) :) :) a jeśli nie to niech się pani ujawni z imienia i nazwiska, skoro taka odważna inoosze takie rzeczy! Czekamy... napisać można wszystko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie panowie. Za chwilę wyjdą na jaw wasze wały i przekręty. Ludzie już samo zaczynają sypać, więc nie jest wykluczone, że ktoś zapuka o 6 rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nakielska jest związana z PO tylko jej facet jest z pisu i tak zachowała stołek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasu się zmieniają a pani wciąż jest dyrektorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A co do Pani Dyrektor Nakielskiej - może jak jesteście tacy odważni w tych oskarżeniach to podpiszecie się z imienia i nazwiska? Albo przyjdziecie do Niej do Departamentu i powiecie Jej to prosto w oczy. Wątpię byście byli tacy odważni.  [/quote] [quote]Ustawione przetargi, konkursy na stanowiska, wydawanie kupę kasy na tzw imprezy integracyjne, kuligi,
 Bardzo poważne zarzuty tutaj Pani stawia. Jak jest taka Pani odważna to proszę podpisać się z imienia i nazwiska. I nie zapomnieć poinformować prokuraturę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te usta w podkówkę Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy mniej zorientowani piszą zieja nienawiścią ale wymieniona powyżej pani od lat jest rodzinnie i towarzysko związana z pisowcami. sosnowski tez to wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to Andrzej Kloc (PSL) na wypowiedzeniu zamiast szukać pracy pisze posty czy to jego najlepszy kolega Marek Drączkowski (PIS)??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha,ha Nakielska wyprowadziła Stawiarskiego i Mulawę w maliny. Chciała się odegrać na PSL i Sosnowskim, za usunięcie jej że stanowiska dyrektora departamentu EFS, gdzie miała mocne POle do POPISu razem Grabczukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak patrze na tego łysego .......... bez rozumu facia to przypomina mi to ludków z lat dziewięćdziesiąt i takie miasta jak Wołomin i okolice ! Skąd oni go wytrzasnęli z lasów Janowskich czy ???? Widać, że chłopisko nawet nie wie co gada o czym gada i z czym to należy połączyć ! Ja przez 70 lat Lublina nie widziałem a ni nie psotkałem kogoś tak tępego ! A Wydawało mi się, że od nadętego pruszona już bardziej pustego nie będzie ! I OTO JEST ! Baron Kraśnika ! A fe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kilka razy wypowiadałam się tutaj ale jak widać, są tu osoby, które mają problem z czytaniem ze zrozumieniem. Także powtórzę kilka podstawowych informacji. Otóż pracę w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego rozpoczęłam w 2003 roku. Za dwa tygodnie będzie to już 16 lat mojej pracy. Zaczynałam od stanowiska stażystki, przez sekretarką, następnie byłam podinspektorem a od 3 lat jestem kierownikiem. Pracowałam w kilku Departamentach, odpowiedzialnych między innymi za Politykę Regionalną, Wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego, Certyfikację czy Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym. Jako bezpośrednich przełożonych miałam łącznie 6 marszałków, 10 dyrektorów, 15 kierowników. Pracowałam gdy w Województwie rządziła Platforma, PiS, PSL i pracuję teraz gdy u władzy znowu jest PiS. I wiecie co wam powiem drodzy czytelnicy i hejterzy? Jeżeli nie przepracowaliście chociaż 2 lat w Urzędzie Marszałkowskim to guzik wiecie co tu się działo i dzieje. Nie macie pojęcia o tym jak wygląda tutaj praca. Do oceniania jesteście pierwsi. Ale pracować pewnie byście nie chcieli za takie pieniądze jakie my dostajemy. A wiecie czemu tyle lat tutaj siedzę? Bo kocham tę pracę. Czuję się spełniona w niej. I wiecie co jeszcze? Może za rządów PO źle nie było. Nie mam prawa narzekać. Ale to co później zrobiło z tego urzędu PSL to jedna wielka kpina. Dla PSL Urząd Marszałkowski był ich prywatnym folwarkiem. Wsadzali na stanowiska kierownicze czy dyrektorskie osoby bez jakichkolwiek kompetencji. Ustawione przetargi, konkursy na stanowiska, wydawanie kupę kasy na tzw imprezy integracyjne, kuligi, brak szacunku do ludzi, wpychanie swoich siostrzenic, bratanic, chrześniaków, sióstr, szwagrów i płacenie im po 3 - 4 tys za byle jaką pracę. Tak na prawdę gdyby teraz PiS nie doszedł do władzy, województwo lubelskie straciło by kupę kasy. Zresztą nie tylko kasy ale i z pracy odeszliby ludzie, którzy posiadają na prawdę duże kompetencje. Bo jak to możliwe by ktoś, kto ledwo skończył zaoczną administrację i przyszedł do pracy w UMWL na start dostał większą kasę niż człowiek, który studiował na studiach dziennych zarządzania a potem politologię a w UMWL pracuje od 5 lat. A takie rzeczy się właśnie działy. Nawet tuż po ostatnich wyborach okazało się, że sekretarki od marszałków stały się nagle podinspektorami. A co do Pani Dyrektor Nakielskiej - może jak jesteście tacy odważni w tych oskarżeniach to podpiszecie się z imienia i nazwiska? Albo przyjdziecie do Niej do Departamentu i powiecie Jej to prosto w oczy. Wątpię byście byli tacy odważni. No ale jak się jest bezrobotnym i życie mija wam tylko na piciu browarów i wyciąganiu kasy od Państwa to czego można się spodziewać. Ja z tą Panią pracowałam zarówno w DW EFS jak i w DZ RPO. I wiecie co - nie znam lepszego człowieka. Jest to kobieta lojalna, prawdomówna, bardzo inteligentna, mądra życiowo, błyskotliwa i przede wszystkim zna się na swojej robocie. A poza tym dba o swoich pracowników. I nie wywyższa się tak jak inni dawni dyrektorzy związani z PO czy z PSL. Marszałek Stawiarski ma wielkie szczęście, że Pani dyrektor pracuje nadal w DZ RPO. Bo to ona wyciągnie województwo lubelskie na samą górę. I jasne, że wielu osobom nie będzie podobało się to, że jest nadal dyrektorem. Bo jak leniom, obibokom, karierowiczom może podobać się osoba, która jest bardzo wymagająca? Oni woleliby by wrócił stary układ, gdzie wysiłek wkładany w pracę jest minimalny a wynagrodzenie za to minimum jest maksymalne. Tacy są właśnie Polacy - zarobić ale się nie przepracować. I mieć płacone za kawusie, zakupy na zalando czy allegro, za prywatne rozmowy telefoniczne, za nagminne spóźnianie się do pracy, za obgadywanie innych.
Komentarz znanej z podlizywania się do Nakielskiej:  Elżbieta Katarzyna Kędzierska   Stanowisko:  p.o. Rzecznika Funduszy Europejskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IWONA - nie kłam!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prośbę moją i wielu internautów, proszę jeszcze raz osoby wyprofilowane na głównym zdjęciu, o zejście ze sceny, usunięcie tych banerów i wzięcie się za swoją robotę we własnej stajni albo stodole.
 Na moją prośbę i bardzo wielu, człowieka który pamięta Bieruta, więc coś już w życiu widział oświadczam, że takie osoby jak na zdjęciu zawsze mogę oglądać bo wiem, że przynajmniej w przeciwieństwie do bolszewickiej bandy sekty pislam nie kłamią, nie fałszują no i to nie barbarzyńcy ! Sekta pislam jako barbarzyńcy od belzebuba jedyne co robią to sieją zło, nienawiść, kłąmstwo i obłudę ! I ja na takich NIGDY  nie zagłosuję ani nie poprę ! No chyba żeby stali nad przepaścią  to popchne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS kłamie na każdym kroku. To jest nie do pomyślenia. Skoro ministerstwo którym rządzi PiS dało komunikat w grudniu że zagrożenia nie ma to po co nowy zarząd zrobił taką konferencję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie zaczyna nowy Zarząd Województwa z PiS... Dziwi fakt że w marszałkowskim rządzi ekipa PO od małego z Chełma. Ale cóż jak się Pan nowy marszałek na funduszach nie zna to musi ufać ludziom z PO. A oni go wprowadzili w błąd. Pytanie brzmi czy nie celowo ? Daleko tak nie zajedzie to województwo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy swoje niezadowolenie wyrazaja zwolnieni funkcjonariusze psl oraz wsporpracujacy z nimi w prywatnych biznesach ,obecnie bez zadnego politycznego znaczenia, znajomi panow z pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszalek i Przewodniczacy zrobili bardzo duzy blad ze nie zaprosili do zarzadzania funduszami MD. To najlepszy spejalista w wojewodztwie w tej dziedzinie i bardzo dlugo sie do tej roli przygotowywal, podpatrujac nawet kolegow z psl.Rozpisal wszystkie funkcje i posady na podobnych ekspertow jak on a koledzy z pis nie poznali sie na tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem projektodawca zarowno w EFS i ERDF i z tego co pamietam najbardziej merytoryczni i doswiadczeni w funduszach byli i sa dyrektorzy z PO a nie te obiboki i buce z PSL (najwiekszy byl w EFS i najszybciej wylecial). To dlaczego mieliby ich zwolnic tylko za to ze sa z PO tego nie rozumiem. Jesli tak to pojda do miasta i tam bedzie mozna wykorzystac ich wiedze i doswiadczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...