Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bardzo wielu na to czekało. Uber startuje w Lublinie

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 27 sierpnia 2020 r. o 20:33 Powrót do artykułu
Pewien wysoki rangą członek nadzwyczajnej kasty, zapomnial wpisac dzialke o powierzchni 700 hektarow do oswiadczenia majatkowego . Zamyślony był, jak ten na stacji benzynowej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest taka niepisana zasada. Nie chcesz? Nie korzystaj i nie obrzydzaj życia innym. Boisz się o swoje dane? To nigdy nie oddawaj krwi do badania... Bo, zinwiligują cię ;) Ja wiem, że o wiele zdrowiej i ciekawiej było za czasów dorożek i listów. A postęp w formie telegrafu... Normalnie skandal i bezużyteczna rzecz. A tak na serio, to jak myślisz naprawdę? Nie lubisz płacić podatków? Ja też. Ale bez nich już byłbym martwy. Tak się sklada, że miałem cztery operacje. Gdybym z pensji nìe płaciłbym podatku, to nie byłoby mnie stać na taki luksus... Niczym w Ameryce! Gdyby nie placone podatki, to mógłbym pomarzyć o jeździe do domu pociagiem na zniżkowym studenckim bilecie. W ogóle mógłbym zapomnieć o studiach. Czy nawet zwykłej szkole. Co do postępu. To cieszy mnie, że w kaźdej chwili mogę nawiązać rozmowę telefoniczną. Ba! Mogę dzięki technologii 3,5G nawiązać wideo połączenie. Bo... Mogę z niej korzystać po wgraniu apki. Mogę korzystać z bla bla caru. Mogę też sam śmigać autostradą ponad 140kmh. I oczekuję, że będzie jeszcze lepsza komunikacja. Chciałbym mieszkać w Polsce, a pracować gdzie tylko mi się zechce... Tak, marzy mi się teleportacja. Oczywiście ty zauważysz, że kierowcy stracą pracę, producenci aut stracą klientow... Ale wiesz, że istnieje druga strona medalu? Tak, ktoś musi te portale produkować, obsługiwać, serwisować, zasilać... itd. Co daje Uber? Postęp ;) Ja przesiądę się z dorożki, jeżeli to wymagać będzie ode mniewgrania apki. A ty wylewaj dalej żale za budkami telefonicznymi i połączeniami za 1zł/min
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@fillip75 trzeba być wręcz koncertowym idiotą, by podłączyć swoją kartę do aplikacji bolta czy ubera czyli pozwolić im pobierać kasę z konta bez twojej wiedzy i zgody. Tobiesię tylko wydaje, że jesteś nowoczesny, ale ty jesteś po prostu głupi. Możesz to potwierdzić w swoim banku, powiedzą ci to samo. Jak się obudzisz z pustym kontem to nabierzesz rozumu miłośniku aplikacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stado baranów myślących że aplikacje to sposób na życie - macie tak sprane mózgi, że nawet sobie nie zdajecie sprawy z własnej głupoty. Ktoś wam wmówił idiotyczną koncepcję "gospodarki współdzielenia" i łyknęliście to jak pelikany, a niedługo nie będziecie w stanie samodzielnie kupić czegokolwiek. Wyłączyć wam internet i umrzecie z nudów i głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś pojedziesz złotówkę taniej, a pojutrze zaprosi cię pracodawca (albo twojego tatusia/mamusię/żonę/męża) i podziękuje za pracę, bo znalazł kogoś złotówkę tańszego od ciebie i nie chcącego umowy. Takie są skutki uberyzacji. A idioci się cieszą. Wielkie brawa redakcji za entuzjazm dla wprowadzenia szarej strefy do kolejnej dziedziny życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam zawód mieszkańców, kiedy trzy lata temu Uber stwierdził, że nie może cenami konkurować z lubelskimi lokalnymi przewoźnikami, i dlatego nie wejdzie. Jakoś Boltowi udało się nie tylko wejść, ale i rozruszać rynek. Dla mnie Bolt to dobra marka, tak jak Czwórki. Co do Ubera to polecam przeczytać śledztwo dziennikarskie z Gazety Wyborczej, w jaki sposób Uber zatrudniał podwykonawców, jak śledztwo dziennikarskie dotarło do podwarszawskiej szkoły wyższej w której działy się niebywałe rzeczy związane z work permitami dla obcokrajowców. Nie mam aplikacji Ubera na telefonie, chociaż możliwe, że na początku rzuci dumpingowe ceny żeby trochę kierowców podkupić. DLa mnie to jest firma pod kreską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uber przynajmniej zachowuje klasę w wielu sytuacjach kryzysowych, nigdy mi się nie zdarzyła żadna przykra sytuacja związana z kierowcami lub zamówieniem, dlatego chętnie zacznę z niego korzystać w Lublinie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...