Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatna sterylizacja i kastracja zwierząt w Lublinie. Lista gabinetów weterynaryjnych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2018 r. o 09:59 Powrót do artykułu
Weterynarze niech się sami wykastrują! To ma być 'pomoc' dla zwierząt kastracja, sterylizacja i eutanazja?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy." Postuluję o podatek od czworonogów z którego mogą być finansowane takie akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdziwcie się jak w Wigilie kot zapyta ludzkim głosem "gdzie są moje jajka?" Po czym przegryzie wam aortę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze sterylizacją Żuków???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do @pav : to są pieniądze z budżetu miasta. Z tego samego, z którego utrzymywane jest schronisko, opłacane szkoły oraz wypłacane zasiłki menelom. Jeszcze chciałes o coś zapytać może?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do @vip : widzę, że mam do czynienia z socjalistą który uważa, że państwo powinno troszczyć się o prywatne psy i koty z podatków wszystkich. Ja uważam, że każdy powinien płacić za siebie. Prościej i taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórych nie stać na sterylizację czworonoga (starsi samotni ludzie, emeryci itd itp. ) a chcą zadbać o zwierze. Poza tym ta akcja ma założenie ogólnie sterylizacji zwierzat, czyli zapobieganie rozmnażania się i powiekszania liczby zwierząt bezdomnych w mieście! tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już nigdzie nie ma miejsc. Więc po co ten artykuł jeżeli przed jego opublikowaniem miejsca dawno zostały obstawione? Robienie ludzi w ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...