Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bierhalle zaczyna warzyć piwo w Lublinie

Utworzony 16 września 2015 r. o 12:14 Powrót do artykułu
Drożyzna w tym bierhalle. 9-12 zł za kufel a jakby tego było mało to kufel o pojemności 0,4 litra !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten ich pilzner co to za syf kwaśne to jakieś takie nie dojeb..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Guest na temat "drożyzny": w Biedronce mas taniej, nie ma przymusu przychodzenia do BH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Guest na temat "drożyzny": w Biedronce mas taniej, nie ma przymusu przychodzenia do BH.
no tak ze skrajności w skrajność. Ale masz porady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja wiem czy drogie... piłem piwo za 36zł. 9-12zł jak dla mnie mieści się w średnich cenach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy moją firme DW zareklamuje za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DW to prywatna firma więc g. Ci do tego kogo reklamują lub o kim piszą art. i za ile! Pozdro naiwniaku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ja wiem czy drogie... piłem piwo za 36zł. 9-12zł jak dla mnie mieści się w średnich cenach
W Lublinie za kuflandię 0,4 literka za minimum 9 - 12 zeta to nie jest tanio. Szczególnie, że browar waży się na miejscu, więc koszta dowozu i logistyki nie istnieją. ............................................. Wolny rynek zweryfikuje tę knajpę. Ja w powodzenie tego interesu nie wierzę. Lublin to nie Monachium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli mnie pamięć nie myli to 8zł za 0,4. A to już normalna cena jak na Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...