Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Black Weekend w Tarasach Zamkowych [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 listopada 2017 r. o 20:39 Powrót do artykułu
Jak wyglądają "czarne piątki" po polsku ? Handlowcy wcześniej zawyżają ceny żeby potem o to zawyżenie ją obniżyć. Może tylko ze 20% tych obniżek była autentyczna - taka jest prawda ! Obserwowałem cenę kurtki w jednej z sieci - kosztowała 280 zł. Potem cichusieńko cena tej kurtki wzrosła do 364 zł i iiiiiii w "czarny piątek" wróciła do ceny 278. Polacy nie bądźcie idiotami , czytajcie ulotki i wszywki informujące za co płacicie ciężko zarobione pieniądze. Przypatrzcie się czy nie będziecie nosili drogiej bluzki ,wykonanej z chińskich butelek po recyklingu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie są idiotami. Te "Czarne Piatki" są tak samo udane jak hucznie zapowiadane "manifestacje KODu". Wielkie zapowiedzi i... nikt nie przyszedł. Mi na maila bez przerwy wysylają o tym nadzwyczajnym weekendzie. A ja sobie leżę na łóżku i pełen olew. W TV do tej pory nie pokazano, cóż takiego można było dostać w Polsce. Z Ameryki już pokazali. Ale tam jest BLACK FRIDAY, a nie piatkowa ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi.... ale mi promocje.... (-70%) to byłaby okazja, a nie (-20%). Tyle to i bez black-frajdaja jest.... zgredy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...