Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 listopada 2017 r.
13:42

Black Weekend w Tarasach Zamkowych [wideo]

0 3 A A

Przez cały weekend w Tarasach Zamkowych można było skorzystać z promocji i obniżek cen.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ten sposób centrum handlowe włączyło się w ogólnopolską już akcję związaną z tzw. Black Friday. W Tarasach Zamkowych szaleństwo zakupów trwało od piątku do niedzieli. Cała akcja nazywała się zaś Black Weekend.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 07:37
Phi.... ale mi promocje.... (-70%) to byłaby okazja, a nie (-20%). Tyle to i bez black-frajdaja jest.... zgredy...
Avatar
Gość / 26 listopada 2017 r. o 22:25
Polacy nie są idiotami. Te "Czarne Piatki" są tak samo udane jak hucznie zapowiadane "manifestacje KODu". Wielkie zapowiedzi i... nikt nie przyszedł. Mi na maila bez przerwy wysylają o tym nadzwyczajnym weekendzie. A ja sobie leżę na łóżku i pełen olew. W TV do tej pory nie pokazano, cóż takiego można było dostać w Polsce. Z Ameryki już pokazali. Ale tam jest BLACK FRIDAY, a nie piatkowa ściema.
Avatar
Gość / 26 listopada 2017 r. o 20:39
Jak wyglądają "czarne piątki" po polsku ? Handlowcy wcześniej zawyżają ceny żeby potem o to zawyżenie ją obniżyć. Może tylko ze 20% tych obniżek była autentyczna - taka jest prawda ! Obserwowałem cenę kurtki w jednej z sieci - kosztowała 280 zł. Potem cichusieńko cena tej kurtki wzrosła do 364 zł i iiiiiii w "czarny piątek" wróciła do ceny 278. Polacy nie bądźcie idiotami , czytajcie ulotki i wszywki informujące za co płacicie ciężko zarobione pieniądze. Przypatrzcie się czy nie będziecie nosili drogiej bluzki ,wykonanej z chińskich butelek po recyklingu .
Jak wyglądają "czarne piątki" po polsku ? Handlowcy wcześniej zawyżają ceny żeby potem o to zawyżenie ją obniżyć. Może tylko ze 20% tych obniżek była autentyczna - taka jest prawda ! Obserwowałem cenę kurtki w jednej z sieci - kosztowała 280 zł. Potem cichusieńko cena tej kurtki wzrosła do 364 zł i iiiiiii w "czarny piątek" wróciła do ceny 278. Polacy nie bądźcie idiotami , czytajcie ulotki i wszywki informujące za co płacicie ciężko zarobione pieniądze. Przypatrzcie się czy nie będziecie nosili drogiej bluzki ,wykonanej ... rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 07:37
Phi.... ale mi promocje.... (-70%) to byłaby okazja, a nie (-20%). Tyle to i bez black-frajdaja jest.... zgredy...
Avatar
Gość / 26 listopada 2017 r. o 22:25
Polacy nie są idiotami. Te "Czarne Piatki" są tak samo udane jak hucznie zapowiadane "manifestacje KODu". Wielkie zapowiedzi i... nikt nie przyszedł. Mi na maila bez przerwy wysylają o tym nadzwyczajnym weekendzie. A ja sobie leżę na łóżku i pełen olew. W TV do tej pory nie pokazano, cóż takiego można było dostać w Polsce. Z Ameryki już pokazali. Ale tam jest BLACK FRIDAY, a nie piatkowa ściema.
Avatar
Gość / 26 listopada 2017 r. o 20:39
Jak wyglądają "czarne piątki" po polsku ? Handlowcy wcześniej zawyżają ceny żeby potem o to zawyżenie ją obniżyć. Może tylko ze 20% tych obniżek była autentyczna - taka jest prawda ! Obserwowałem cenę kurtki w jednej z sieci - kosztowała 280 zł. Potem cichusieńko cena tej kurtki wzrosła do 364 zł i iiiiiii w "czarny piątek" wróciła do ceny 278. Polacy nie bądźcie idiotami , czytajcie ulotki i wszywki informujące za co płacicie ciężko zarobione pieniądze. Przypatrzcie się czy nie będziecie nosili drogiej bluzki ,wykonanej z chińskich butelek po recyklingu .
Jak wyglądają "czarne piątki" po polsku ? Handlowcy wcześniej zawyżają ceny żeby potem o to zawyżenie ją obniżyć. Może tylko ze 20% tych obniżek była autentyczna - taka jest prawda ! Obserwowałem cenę kurtki w jednej z sieci - kosztowała 280 zł. Potem cichusieńko cena tej kurtki wzrosła do 364 zł i iiiiiii w "czarny piątek" wróciła do ceny 278. Polacy nie bądźcie idiotami , czytajcie ulotki i wszywki informujące za co płacicie ciężko zarobione pieniądze. Przypatrzcie się czy nie będziecie nosili drogiej bluzki ,wykonanej ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 3

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pracownicy wojewody lubelskiego dostaną podwyżki. Wiemy, o ile wzrosną ich pensje

Pracownicy wojewody lubelskiego dostaną podwyżki. Wiemy, o ile wzrosną ich pensje

Był petycje, żądania, ostrzeżenia. W końcu się doczekali. Pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego mogą liczyć na wyższe pensje – z wyrównaniem od lipca.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 sierpnia 2022 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 sierpnia 2022 roku

Takich sejmików nie widzi się codziennie. Kilkaset bocianów na jednym polu

Takich sejmików nie widzi się codziennie. Kilkaset bocianów na jednym polu

Bocianie sejmiki o tej porze roku to nic nadzwyczajnego, ale tak liczne, jak ten, który nasz Czytelnik zaobserwował we wtorek w Żukowie w Działach Grabowieckich do codzienności nie należą. Żerowało tam kilkaset ptaków. To tym cenniejsze, że bocianów białych w Polsce stale ubywa.

Historyczny wyczyn Motoru Lublin. Juniorzy obronili tytuł w MMPPK, ale to nie wszystko

Historyczny wyczyn Motoru Lublin. Juniorzy obronili tytuł w MMPPK, ale to nie wszystko

Juniorzy Motoru Lublin obronili w środę tytuł młodzieżowych mistrzów Polski par klubowych, który wywalczyli przed rokiem. Duet Mateusz Cierniak-Wiktor Lampart triumfował przed własną publicznością. To osiągnięcie jest wyjątkowe, kiedy zestawimy je z sukcesem z początku tego sezonu

Biała Podlaska. Znana firma po pożarze wstrzymuje produkcję

Biała Podlaska. Znana firma po pożarze wstrzymuje produkcję

Znana bialska przetwórnia ryb wstrzymała produkcję. Wszystko przez pożar, który w sobotę pochłonął część zakładu.

Orlęta Spomlek wygrały w Chełmie, cenne punkty Podlasia i koniec passy Avii Świdnik

Orlęta Spomlek wygrały w Chełmie, cenne punkty Podlasia i koniec passy Avii Świdnik

Za nami trzecia seria gier grupy czwartej. Jednym z ciekawszych spotkań w środę był mecz derbowy pomiędzy Chełmianką, a Orlętami Spomlek. Górą była druga z ekip, która wygrała na wyjeździe 3:1. Pierwsze punkty zgubiła Avia Świdnik. A jedynym niepokonanym zespołem pozostały rezerwy Cracovii

Nowy prezes Biomedu Lublin. Czwarty w ciągu dwóch lat

Nowy prezes Biomedu Lublin. Czwarty w ciągu dwóch lat

Do gabinetu prezesa wprowadzi się Mieczysław Starkowicz – ogłosiła lubelska spółka Biomed Lublin, niedoszły producent polskiego leku na Covid. To już czwarta osoba na tym stanowisku w ciągu ostatnich dwóch lat.

Ceny gazu w górę. Nowe stawki dla 7 mln odbiorców

Ceny gazu w górę. Nowe stawki dla 7 mln odbiorców

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził wzrost taryfy dystrybucyjnej operatora największego systemu dystrybucyjnego gazu - Polskiej Spółki Gazownictwa.

Żeby badać pacjentów po ludzku, dwa szpitale w Lubelskiem dostaną nowoczesny sprzęt

Żeby badać pacjentów po ludzku, dwa szpitale w Lubelskiem dostaną nowoczesny sprzęt

Szpitale w Janowie Lubelskim i Radzyniu Podlaskim otrzymały prawie 5 mln zł z rządowej rezerwy na zakup nowoczesnego sprzętu. – Nasz tomograf jest na tyle awaryjny, że mamy non stop wyłączenia – przyznaje Renata Ciupak, dyrektor szpitala powiatowego w Janowie Lubelskim, który dostał 3,36 mln zł na zakup nowego urządzenia.

"Lublin od podwórka" - wystawa w DK LSM
18 sierpnia 2022, 17:30

"Lublin od podwórka" - wystawa w DK LSM

W czwartek, 18 sierpnia o godz. 17.30 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) nastąpi otwarcie wystawy malarstwa Zofii Skiby "Lublin od podwórka".

Maratony Teatralne w Gardzienicach
21 sierpnia 2022, 11:00

Maratony Teatralne w Gardzienicach

W sierpniu Ośrodek Praktyk Teatralny "Gardzienice" (Gardzienice Pierwsze 3) zaprasza na kolejne Maratony Teatralne. Będzie można też zwiedzić kompleks z przewodnikiem.

3 tys. zł dodatku węglowego. Wniosek w PDF do pobrania
galeria

3 tys. zł dodatku węglowego. Wniosek w PDF do pobrania

Zaczyna się przyjmowanie wniosków o dodatek węglowy. To nowa forma wsparcia finansowego dla osób ogrzewających swoje domy i mieszkania węglem kamiennym, brykietem lub pelletem, wynikająca z ustawy o dodatku węglowym.

Lublin i Jarmark Jagielloński z nową nazwą. W weekend Festiwal Re:tradycja! Program
19 sierpnia 2022, 11:00
galeria

Lublin i Jarmark Jagielloński z nową nazwą. W weekend Festiwal Re:tradycja! Program

Trzy dni koncertów, muzyka tradycyjna, sztuka, twórcy ludowi i rzemieślnicy - tak zapowiada się Festiwal Re:tradycja, który rozpocznie się już w najbliższy piątek na Starym Mieście. Po 15 latach Jarmark Jagielloński zmienia nazwę, ale kultura tradycyjna pozostanie osią wydarzenia.

Górnik Łęczna nadal bez zwycięstwa w Fortuna I Lidze

Górnik Łęczna nadal bez zwycięstwa w Fortuna I Lidze

Po letniej rewolucji kadrowej jaka miała miejsce w Górniku Łęczna wielu kibiców zdawało sobie sprawę, że drużynę „zielono-czarnych” czeka ciężki początek sezonu. Jednak z pewnością niewielu fanów przypuszczało, że po sześciu meczach zespół nie będzie mieć na swoim koncie ani jednego zwycięstwa

Lubelskie. Kierowca volkswagena staranował BMW i uciekł. Zginęła jedna osoba
wideo
film

Lubelskie. Kierowca volkswagena staranował BMW i uciekł. Zginęła jedna osoba

34-latkowi grozi do 12 lat więzienia. Kilka dni temu, kierując volkswagenem, uderzył w BMW.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!