Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Boeing długo krążył nad lotniskiem Lublin

Utworzony przez rolka, 1 stycznia 2013 r. o 20:01 Powrót do artykułu
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz trollu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś powalony kolego ja proponuje lotnisko w konskowoli .Lublin ma wreszcie upragniony port Lotniczy jest super a parę tych niedociągnięć napewno zostanie usuniętych i ulokowanie go w Świdniku to dobra decyzja !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chodzi o ścisłość to lotnisko nie leży w Świdniku a na terenie gminy Wólka Lubelska,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanko Niedźwiady lub okolic! Powiedz mi, jaki związek ma lokalizacja lotniska z ilością pasażerów w tym przypadku? Powiedz mi również, jaki dystans dzieli Twoją jakże niezaściankową Niedźwiadę ( musiałam poszukać informacji co jeszcze oprócz pola pod ewentualne lotnisko jest w Twojej Niedźwiadzie...) od Lublina, oraz ten bardzo zaściankowy Świdnik od Lublina? Hmn? Poza tym naucz się kochanie czytać ze zrozumieniem, to nie boli. W którym miejscu masz napisane, że to lotnisko jest niebezpieczne? Mi osobiście się wydaję, że to był tylko i wyłącznie problem samolotu, nieprawdaż? A to, że tu jeszcze naokoło trwa budowa, to proszę podyskutuj z naszym władzami. I zamilcz trollu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego. [/quote] [quote name='rolka' timestamp='1357066917' post='715546'] W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
Co ma wspólnego awaria samolotu z bezpieczeństwem lotniska moze wyjasnisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci.... wszędzie idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego krążył nad miastem gdy miał usterkę? dlaczego do lądowania podchodzą od zachodniej części miasta nad osiedlami a nie omijają miasta. Widzę niski pułap samolotu nad miastem i słychać hałas silników i nie podoba mi się ewentualne zrzucenie paliwa na osiedla ! Co to za procedury bezpieczeństwa, czy wy chceta by aż mi coś pier***eło z góry w chałupę. Kto mi zapłaci odszkodowanie jak coś się stanie. Kto nam zapłaci za hałas. Mój dziadek mówi że takiego ryku silników nie było w Kalinówce nawet w 44 gdy sowieci bombardowali Lublin. To wszystko bardzo mi się nie podoba. To lotnisko już jest przekleństwem dla naszej miejscowości dlatego będziemy pisać petycję do Warszawy o odszkodowania. Nasza ziemia już straciła na wartości. A oni straszą nas jeszcze że będzie więcej startów i lądowań niż dwa dziennie. My tego nie wytrzymamy. Wiadomo co to za tanie linie i jakie mają samoloty. To sa latające trumny. My mamy już tego dosyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie godzinę tylko 30min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet nie chce mi się sprawdzać, gdzie jest ta Niedźwiada i co tam jest - zresztą szkoda czasu , bo pewnie nic tam nie ma i nigdy nie będzie. A gdzie jest Świdnik wie każdy Lublinianin. Niedługo dojazd będzie jeszcze lepszy ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogdan napisał:
To wszystko bardzo mi się nie podoba. To lotnisko już jest przekleństwem dla naszej miejscowości dlatego będziemy pisać petycję do Warszawy o odszkodowania. Nasza ziemia już straciła na wartości.
W zasadzie na idiotyczne posty nie powino sie odpowiadać, bo to strata czasu, ale mam chwilę. Twoja ziemia nie będzie mieć żadnej wartośći jak miasto nie będzie się rozwijać. Lotnisko czy chcesz czy nie ma szansę przyłożyć się rozwoju miasta i regionu. Tak więc twoja ziemia może mieć większą wartość z lotniskiem niż bez niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdan OMG Zrzucania paliwa w filmach sie chyba naogadales bo na pewno nie w tych samolotach ktore laduja u nas. Dodam ze nie odpadaja tez kola ani wielkie betonowe myszy z zarowkami wkreconymi w oczodoly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty.
troll pewnie kupił kawałek ziemi i liczył na zarobek, a teraz nie ma co z tym zrobić. Czy tak trollu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
Rzeczywiście "poszło" - za sprawą głupawych panikarskich lubelskich mediów i was - głupole i malkontenci! Teraz się okazało, że to nie wina lotniska a urządzenia w samolocie. I zapadła cisza. Nie wiem, na jak długo. Co do ewentualnej katastrofy, to ona już się zdarzyła. Świadczą o tym niektóre wpisy. Jeśli chodzi o spadające z nieba odłamki, to nie będę płakał, kiedy któryś walnie ciebie i innych ciołków w pustą głowę. Może wtedy zmądrzejecie. Jeśli tak, jestem za taką "katastrofą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogdan napisał:
Dlaczego krążył nad miastem gdy miał usterkę? dlaczego do lądowania podchodzą od zachodniej części miasta nad osiedlami a nie omijają miasta. Widzę niski pułap samolotu nad miastem i słychać hałas silników i nie podoba mi się ewentualne zrzucenie paliwa na osiedla ! Co to za procedury bezpieczeństwa, czy wy chceta by aż mi coś pier***eło z góry w chałupę. Kto mi zapłaci odszkodowanie jak coś się stanie. Kto nam zapłaci za hałas. Mój dziadek mówi że takiego ryku silników nie było w Kalinówce nawet w 44 gdy sowieci bombardowali Lublin. To wszystko bardzo mi się nie podoba. To lotnisko już jest przekleństwem dla naszej miejscowości dlatego będziemy pisać petycję do Warszawy o odszkodowania. Nasza ziemia już straciła na wartości. A oni straszą nas jeszcze że będzie więcej startów i lądowań niż dwa dziennie. My tego nie wytrzymamy. Wiadomo co to za tanie linie i jakie mają samoloty. To sa latające trumny. My mamy już tego dosyć.
Kolejny koleś z gatunku tych, co chcą żeby mu komórka w kurniku i oborze działała ale równocześnie walczy z masztami bo od nich krowy tracą mleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogdan napisał:
nie podoba mi się ewentualne zrzucenie paliwa na osiedla !
Jak coś się nie podoba to wracaj na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanich linii lotnicze Ryanair nie polecam nikomu.Minusem jest obsługa (trafiają się wyjątkowo niesympatyczne stewardessy), ścisk na pokładzie( w Lublinie to nie grozi przez najbliższe 10 lat), zamieszanie z wsiadaniem i wysiadaniem, nad którym nikt nie panuje, kłótnie, wyzwiska, wciskanie bagażu do skrzynek na lotnisku, co przedłuża czasem mocno całą procedurę. Zdrzemnąć na pokładzie się nie da, bo co rusz głośne reklamy. Lotniska czasem daleko od centrum miast. Ale ceny i siatka połączeń w dużej mierze rekompensują niedogodności. A usterki techniczne zdarzają się często niestety- jak ktoś ma słabe nerwy odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podwozie wysunął??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie ze względu na awarie i fakt, iż najczęsciej do wypadków dochodzi przy starcie i lądowaniu obecnie buduje się lotniska poza miastami. I u nas też tak miało być, ale wew. kłótnie partyjne sprawiły, że samoloty zniżają się do lądowania nad dwoma miastami, ale za to ziemi wykupionych za nasze pieniądze samorząd ma pod dostatkiem. Ciekawe co takiego wybuduje w tej Niedźwiadzie? Może basen, aby mieli gdzie zmyć z siebie brudy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo napisał:
jesli chodzi o ścisłość to lotnisko nie leży w Świdniku a na terenie gminy Wólka Lubelska,
Formalnie masz rację czyli należy mówić Port Lotniczy Lublin z siedzibą w Wólce. powiedziałem już kuzynowi że 16 stycznia wyląduje w koziej wólce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...