Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 stycznia 2013 r.
19:36
Edytuj ten wpis

Boeing długo krążył nad lotniskiem Lublin

Autor: Zdjęcie autora (dw)
0 51 A A
Odrzutowiec Ryanaira długo stał we wtorek na lotnisku w Świdniku. Odleciał po godzinie 16 – z dwugod
Odrzutowiec Ryanaira długo stał we wtorek na lotnisku w Świdniku. Odleciał po godzinie 16 – z dwugod

Wtorkowy samolot linii Ryanair z Dublina do Lublina przez blisko godzinę krążył nad lotniskiem. Powód – najprawdopodobniej awaria systemu ostrzegania o niebezpiecznym zbliżaniu do ziemi. – Przynajmniej podziwialiśmy widoki – skomentowała po wylądowaniu jedna z pasażerek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zataczający koła na bezchmurnym niebie boeing zelektryzował internautów. Zasypali nas pytaniami, co się dzieje, przysyłali zdjęcia i filmy samolotu.

Odezwali się też fani lotnictwa, obserwujący maszynę z tzw. górki spotterskiej na ul. Mełgiewskiej.

– Samolot dotarł nad miasto przed czasem, co najmniej pół godziny – mówi nam pan Krzysztof. – Przeleciał nad nami od strony Lublina, za lotniskiem zawrócił i zaczął schodzić do lądowania. Do tego momentu wszystko było jak zwykle. Ale w pewnym momencie samolot przerwał podejście i odleciał na drugi krąg.

Potem przelatywał nad lotniskiem jeszcze wielokrotnie. – W końcu zdecydował się na drugie podejście do lądowania. Znowu od strony Łęcznej, czyli pod wiatr, tak jak powinien to zrobić. Ale i to podejście się nie udało.

Po godzinie krążenia w okolicach lotniska i dwóch nieudanych próbach podejścia pod wiatr, samolot pojawił się nagle nisko nad ziemią od strony Lublina. Pilot zdecydował się na podejście do lądowania z wiatrem. Siadł tuż przy nas. Na górce rozległy się brawa.

Boeing Ryanaira z Dublina do Lublina miał wylądować w Świdniku o godz. 13.50. Dlaczego lądował z tak dużym opóźnieniem? Zarząd Portu Lotniczego Lublin informuje, że było to związane wyłącznie z problemami technicznymi w boeingu.

– Załoga zgłosiła, że mają problem z jednym z systemów z samolocie – mówi Dariusz Krzowski, wiceprezes PLL. – Stąd opóźnienie lądowania i następnie opóźniony start.

– Wiedzieliśmy o jakimś problemie technicznym, ale paniki na pokładzie nie było – powiedziała nam po wylądowaniu jedna z pasażerek. – Przynajmniej podziwialiśmy widoki.

Chwilę niepewności przeżyli pasażerowie lecący do Dublina. – Chyba odwołają ten lot – martwiła się pasażerka, kiedy o 14.44 z głośników popłynęła informacja, że wylot będzie opóźniony przynajmniej o 30 minut "z przyczyn technicznych”.

W końcu Piotr Jankowski, rzecznik PLL poinformował nas, że pilot przetestował wszystkie systemy w samolocie i zdecydował, że może odlecieć.

– Lotnisko jest przygotowane na takie sytuacje, mamy odpowiednie procedury i gdyby nie odleciał pasażerowie mieliby nocleg w Lublinie – dodaje wiceprezes Krzowski.

W końcu maszyna wystartowała. Do Dublina dotarła po godz. 19 polskiego czasu. W środę przewoźnik ma podać informację o szczegółach usterki.

Komentarze 51

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
diabrotic clainsin / 2 stycznia 2013 o 21:35
0
Ryanair wylądował na lubelskim lotnisku z problemami - to się może zdarzyć każdej linii. Dobrze, że starczyło mu paliwa na dodatkowe kręgi i pasażerowie byli bezpieczni. A tymczasem (może w odpowiedzi na te problemy) Wizz Air ogłosił dziś (02/01/2012) super promocje na loty do Norwegii - za 9 PLN w obie strony. Szczegóły na: [url="http://lotyzlublina.pl/last-minute-z-lublina-wizz-air-i-multum-niskich-cen/"]http://lotyzlublina....um-niskich-cen/[/url]
Avatar
+++ / 2 stycznia 2013 o 13:01
0
[quote name='XXX' timestamp='1357083603' post='715605']
– Samolot dotarł nad miasto przed czasem, co najmniej pół godziny – mówi nam pan Krzysztof. – Przeleciał nad nami od strony Lublina, za lotniskiem zawrócił i zaczął schodzić do lądowania. Do tego momentu wszystko było jak zwykle. Ale w pewnym momencie samolot przerwał podejście i odleciał na drugi krąg.



[color=#b22222]CZY PAN KRZYSZTOF KIEDYKOLWIEK LECIAŁ SAMOLOTEM?? śMIESZĄ MNIE TAKIE (...) KTÓRE INTERESUJĄ SIĘ LOTNICTWEM, CHOCIAŻ NIGDY NIE ODERWAŁY SIĘ OD ZIEMI HA HA HA...[/color]
[/quote]

Po co ten tekst Pan Krzysztof relacjonował zgodnie ze zdarzeniami i nie popełnił błędu. A Ty kolego XXX pewnie byś się zdziwił bo dość duży % spotterów miało doświadczenie z lataniem.
[quote name='XXX' timestamp='1357083603' post='715605']
– Samolot dotarł nad miasto przed czasem, co najmniej pół godziny – mówi nam pan Krzysztof. – Przeleciał nad nami od strony Lublina, za lotniskiem zawrócił i zaczął schodzić do lądowania. Do tego momentu wszystko było jak zwykle. Ale w pewnym momencie samolot przerwał podejście i odleciał na drugi krąg.



[color=#b22222]CZY PAN KRZYSZTOF KIEDYKOLWIEK LECIAŁ SAMOLOTEM?? śMIESZĄ MNIE TAKIE (...) KTÓRE INTERESUJĄ SIĘ LOTNICTWEM... rozwiń
Avatar
dwie rolki / 2 stycznia 2013 o 12:45
0
[quote name='rolka' timestamp='1357066917' post='715546']
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
[/quote]

Niedżwiada to rzeczywiscie metropolia w stosunku do zaściankowego Świdnika . Bliżej do Lublina . Lepszy Dojazd i zaplecze . Autor jako Nostradamus analizuje i przewiduje tak trzymać w 2013 r.
[quote name='rolka' timestamp='1357066917' post='715546']
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od p... rozwiń
Avatar
zelda / 2 stycznia 2013 o 12:35
0
Mózg sobie wyrównaj. A przepraszam...już jest prosty

Dodam jeszcze, że wczorajszy lot FR9505 był realizowany przez samolot Boeing 737-8AS(WL) EI-ENX. Został dostarczony 18.02.2011 to faktycznie "strasznie stary złom".

[quote name='nick' timestamp='1357123924' post='715676']
Pas startowy do wyrownania.
[/quote]
Avatar
nick / 2 stycznia 2013 o 11:52
0
Pas startowy do wyrownania.
Avatar
Tomek / 2 stycznia 2013 o 10:15
0
A co to jest ten RYANAIR. Może lepszy WIZZ AIR i tylko z tym przewoźnikiem powinniśmy latać. Ludzie mówią, że ci młodzi piloci z RYANAIR lataja tak, jakby wozili kartofle. A jak schodzą do lądowania to z taką szybkością, że aż samolot wpada w wibracje. Co Innego WIZZ. Tu pełna kultura, spokój. Widać, że u nich najważniejsze bezpieczeństwo.
Avatar
andy / 2 stycznia 2013 o 08:51
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1357074872' post='715585']
--------------------------------"RUPIECIE" I "ZŁOM" NA LOTNISKU W ŚWIDNIKU------------------------------------ Lublinianie, nie walczcie o "przynależność" lotniska do Lublina, bo ten "bubel lotnisko i WIATA MAGA ZYNOWA przy lotnisku poniżają nawet lubelską dzielnicę Świdnik (!). Czekamy aby Zarząd "lotniska" opublikował wreszcie ogólny koszt budowy tego "bubla lotniska" gdyż to My Mieszkańcy Lubelszczyzny i Lublina finansowaliśmy ten poniżający "bubel". Chcemy wiedzieć czy z tych Naszych pieniędzy nie można było wybudować lotniska standardu nie poniżający Lublin !. Jak widzimy, nie tylko wybudowano "BUBEL" to jeszcze obsługują lotnisko samoloty "rupiecie" i "złom" . Wymagajmy od Zarządu lotniska aby każdy lot był UBEZPIECZONY, bo przecież strach wsiadać do takich "gruchotów" ! . Nawet nie pomoże... prze żegnać się przed wejściem !. Dlaczego Akcjonariusz Prezydent Zuk z małżonką nie korzystają z us ług tego "lotniska" ? . Oczekujemy na publikacje ogólnego kosztu budowy tego "bubla" lotniska !.
[/quote]

hi hi hi .. coś Ci się gościu porobiło "po dachem" ..RAM ci się przegrzewa ?
co to za bzdety " czekamy" " my mieszkańcy Lublina" " widzimy" .. ty pisz za siebie, bo nie reprezentujesz nikogo innego, nie rżnij drugiego o. Rydzyka ..
a w ogóle za sianie defetyzmu, to powinni ci kazać z miesiąc sprzątać kible na tym lotnisku... chociaż? chyba jednak to lotnisko to za wysokie progi dla ciebie, nawet sprzątanie kibla to za duże wyróżnienie dla takiego tępego pieniacza jak ty ..
nie pozdrawiam cie
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1357074872' post='715585']
--------------------------------"RUPIECIE" I "ZŁOM" NA LOTNISKU W ŚWIDNIKU------------------------------------ Lublinianie, nie walczcie o "przynależność" lotniska do Lublina, bo ten "bubel lotnisko i WIATA MAGA ZYNOWA przy lotnisku poniżają nawet lubelską dzielnicę Świdnik (!). Czekamy aby Zarząd "lotniska" opublikował wreszcie ogólny koszt budowy tego "bubla lotniska&qu... rozwiń
Avatar
Antek / 2 stycznia 2013 o 08:46
0
Hehe jak czytam komentarze tych młodych byczków z wypasionych fur typu calibra, beemka czy eskort to pluję kawą na ekran.Chłopcy ,lansiarze w starych brykach z fryzurą ala ten disco-polo niecik z balacho-solarami przy sobie patrzą w niebo i tęsknią.Ich rozrywka to Plaza, jezioro Białe i disco na klepisku. Mają kasę bo to wiochmeni na dotacjach unii ale ojce kasę trzymają i wydzielają.
To chłopcy w stylu w du.... był gów..... widział ale jest git bo calibra ma wydech ,solara cyca a w stodole stoi baniak z bimbrem.

Szczęśliwego Nowego Roku krytycy Lubelszczyzny. Wawa stoi otworem ,Londyn już też bliżej,nie podoba się to bye,bye. No ale jak się nie ma zawodu ( bo mleczarz albo rolnik gnojarz),nie zna języka to chociaż w necie można poszaleć.
Popatrz jeden z drugim w niebo,popatrz na samolot i sra.... dalej w wychodku.
Hehe jak czytam komentarze tych młodych byczków z wypasionych fur typu calibra, beemka czy eskort to pluję kawą na ekran.Chłopcy ,lansiarze w starych brykach z fryzurą ala ten disco-polo niecik z balacho-solarami przy sobie patrzą w niebo i tęsknią.Ich rozrywka to Plaza, jezioro Białe i disco na klepisku. Mają kasę bo to wiochmeni na dotacjach unii ale ojce kasę trzymają i wydzielają.
To chłopcy w stylu w du.... był gów..... widział ale jest git bo calibra ma wydech ,solara cyca a w stodole stoi baniak z bimbrem.

Szczęśliw... rozwiń
Avatar
andy / 2 stycznia 2013 o 08:23
0
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1357074284' post='715584']
To jest skandal. Nowe lotnisko i już są z nim problemy! Może obsługa jeszcze niezbyt doświadczona? Moim zdaniem lepiej byłoby tam zasiać rzepak.Na co wam to lotnisko w tym lublinie? Trzeba było od razu kosmodrom w bełżycach stawiać!
[/quote]

młody - spadaj na drzewo i ucz sie dalej bo jednak wykształcony to ty jeszcze nie jesteś
Avatar
folkatka / 2 stycznia 2013 o 08:08
0
[quote name='Gość' timestamp='1357086439' post='715607']
No i o to chodzi!!!!
Niech sie plebs napatrzy na samoloty bo jakby nie bylo takie atrakcje nieczesto w Polsce "D" sie zdarzaja.
Region bez atrakcji wiec trza siem znobilytować i po warsiafsku sprawic ludziom frajde. Bo my w Lublinie som lepsze nawet o tych w Zanzibarze i Bangladeszu
Nastepnym razem bedzie krązyl 3 godziny i zahaczy o Zamosc a latem bedzie latal nad jeziiorem Bialym bo reklama dziwnia handlu.
[/quote]

Gosciu - nie chce Cie obrażać, ale trzeba byc naprawde totalnym analfabetą, żeby pisac, ze nasz region jest bez atrakcji.
Nóż mi sie w kieszeni otwiera za każdym razem, jak czytam tego typu brednie ( a niestety, można je spotkać). Po za tym obrażając nasze społeczenstwo, wyzwyając je od plebsu, wystawiasz sam sobie bardzo złe świadectwo. Przede wszystkim - swojemu zakompleksieniu i braku kultury.
[quote name='Gość' timestamp='1357086439' post='715607']
No i o to chodzi!!!!
Niech sie plebs napatrzy na samoloty bo jakby nie bylo takie atrakcje nieczesto w Polsce "D" sie zdarzaja.
Region bez atrakcji wiec trza siem znobilytować i po warsiafsku sprawic ludziom frajde. Bo my w Lublinie som lepsze nawet o tych w Zanzibarze i Bangladeszu
Nastepnym razem bedzie krązyl 3 godziny i zahaczy o Zamosc a latem bedzie latal nad jeziiorem Bialym bo reklama dziwnia handlu.
rozwiń
Avatar
diabrotic clainsin / 2 stycznia 2013 o 21:35
0
Ryanair wylądował na lubelskim lotnisku z problemami - to się może zdarzyć każdej linii. Dobrze, że starczyło mu paliwa na dodatkowe kręgi i pasażerowie byli bezpieczni. A tymczasem (może w odpowiedzi na te problemy) Wizz Air ogłosił dziś (02/01/2012) super promocje na loty do Norwegii - za 9 PLN w obie strony. Szczegóły na: [url="http://lotyzlublina.pl/last-minute-z-lublina-wizz-air-i-multum-niskich-cen/"]http://lotyzlublina....um-niskich-cen/[/url]
Avatar
+++ / 2 stycznia 2013 o 13:01
0
[quote name='XXX' timestamp='1357083603' post='715605']
– Samolot dotarł nad miasto przed czasem, co najmniej pół godziny – mówi nam pan Krzysztof. – Przeleciał nad nami od strony Lublina, za lotniskiem zawrócił i zaczął schodzić do lądowania. Do tego momentu wszystko było jak zwykle. Ale w pewnym momencie samolot przerwał podejście i odleciał na drugi krąg.



[color=#b22222]CZY PAN KRZYSZTOF KIEDYKOLWIEK LECIAŁ SAMOLOTEM?? śMIESZĄ MNIE TAKIE (...) KTÓRE INTERESUJĄ SIĘ LOTNICTWEM, CHOCIAŻ NIGDY NIE ODERWAŁY SIĘ OD ZIEMI HA HA HA...[/color]
[/quote]

Po co ten tekst Pan Krzysztof relacjonował zgodnie ze zdarzeniami i nie popełnił błędu. A Ty kolego XXX pewnie byś się zdziwił bo dość duży % spotterów miało doświadczenie z lataniem.
[quote name='XXX' timestamp='1357083603' post='715605']
– Samolot dotarł nad miasto przed czasem, co najmniej pół godziny – mówi nam pan Krzysztof. – Przeleciał nad nami od strony Lublina, za lotniskiem zawrócił i zaczął schodzić do lądowania. Do tego momentu wszystko było jak zwykle. Ale w pewnym momencie samolot przerwał podejście i odleciał na drugi krąg.



[color=#b22222]CZY PAN KRZYSZTOF KIEDYKOLWIEK LECIAŁ SAMOLOTEM?? śMIESZĄ MNIE TAKIE (...) KTÓRE INTERESUJĄ SIĘ LOTNICTWEM... rozwiń
Avatar
dwie rolki / 2 stycznia 2013 o 12:45
0
[quote name='rolka' timestamp='1357066917' post='715546']
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od pasa startowego.
[/quote]

Niedżwiada to rzeczywiscie metropolia w stosunku do zaściankowego Świdnika . Bliżej do Lublina . Lepszy Dojazd i zaplecze . Autor jako Nostradamus analizuje i przewiduje tak trzymać w 2013 r.
[quote name='rolka' timestamp='1357066917' post='715546']
W świat poszło już wiadomość że lotnisko w Lublinie jest niebezpieczne. Dzisiejszy incydent nie jest dobrą reklamą dla dopiero co otwartego portu lotniczego. Jak narazie organizacja fatalna a pasażerów mniej niż się spodziewano. Gdyby lotnisko powstało w Niedżwiadzie miało by większe szanse. Świdnik to źle kojarzący się zaścianek a teren wokół niego jest przeklęty. Przewiduję tu wkrótce katastrofę, oby mi tylko coś nie spadło na daczę bo mieszkam 6km od p... rozwiń
Avatar
zelda / 2 stycznia 2013 o 12:35
0
Mózg sobie wyrównaj. A przepraszam...już jest prosty

Dodam jeszcze, że wczorajszy lot FR9505 był realizowany przez samolot Boeing 737-8AS(WL) EI-ENX. Został dostarczony 18.02.2011 to faktycznie "strasznie stary złom".

[quote name='nick' timestamp='1357123924' post='715676']
Pas startowy do wyrownania.
[/quote]
Avatar
nick / 2 stycznia 2013 o 11:52
0
Pas startowy do wyrownania.
Avatar
Tomek / 2 stycznia 2013 o 10:15
0
A co to jest ten RYANAIR. Może lepszy WIZZ AIR i tylko z tym przewoźnikiem powinniśmy latać. Ludzie mówią, że ci młodzi piloci z RYANAIR lataja tak, jakby wozili kartofle. A jak schodzą do lądowania to z taką szybkością, że aż samolot wpada w wibracje. Co Innego WIZZ. Tu pełna kultura, spokój. Widać, że u nich najważniejsze bezpieczeństwo.
Avatar
andy / 2 stycznia 2013 o 08:51
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1357074872' post='715585']
--------------------------------"RUPIECIE" I "ZŁOM" NA LOTNISKU W ŚWIDNIKU------------------------------------ Lublinianie, nie walczcie o "przynależność" lotniska do Lublina, bo ten "bubel lotnisko i WIATA MAGA ZYNOWA przy lotnisku poniżają nawet lubelską dzielnicę Świdnik (!). Czekamy aby Zarząd "lotniska" opublikował wreszcie ogólny koszt budowy tego "bubla lotniska" gdyż to My Mieszkańcy Lubelszczyzny i Lublina finansowaliśmy ten poniżający "bubel". Chcemy wiedzieć czy z tych Naszych pieniędzy nie można było wybudować lotniska standardu nie poniżający Lublin !. Jak widzimy, nie tylko wybudowano "BUBEL" to jeszcze obsługują lotnisko samoloty "rupiecie" i "złom" . Wymagajmy od Zarządu lotniska aby każdy lot był UBEZPIECZONY, bo przecież strach wsiadać do takich "gruchotów" ! . Nawet nie pomoże... prze żegnać się przed wejściem !. Dlaczego Akcjonariusz Prezydent Zuk z małżonką nie korzystają z us ług tego "lotniska" ? . Oczekujemy na publikacje ogólnego kosztu budowy tego "bubla" lotniska !.
[/quote]

hi hi hi .. coś Ci się gościu porobiło "po dachem" ..RAM ci się przegrzewa ?
co to za bzdety " czekamy" " my mieszkańcy Lublina" " widzimy" .. ty pisz za siebie, bo nie reprezentujesz nikogo innego, nie rżnij drugiego o. Rydzyka ..
a w ogóle za sianie defetyzmu, to powinni ci kazać z miesiąc sprzątać kible na tym lotnisku... chociaż? chyba jednak to lotnisko to za wysokie progi dla ciebie, nawet sprzątanie kibla to za duże wyróżnienie dla takiego tępego pieniacza jak ty ..
nie pozdrawiam cie
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1357074872' post='715585']
--------------------------------"RUPIECIE" I "ZŁOM" NA LOTNISKU W ŚWIDNIKU------------------------------------ Lublinianie, nie walczcie o "przynależność" lotniska do Lublina, bo ten "bubel lotnisko i WIATA MAGA ZYNOWA przy lotnisku poniżają nawet lubelską dzielnicę Świdnik (!). Czekamy aby Zarząd "lotniska" opublikował wreszcie ogólny koszt budowy tego "bubla lotniska&qu... rozwiń
Avatar
Antek / 2 stycznia 2013 o 08:46
0
Hehe jak czytam komentarze tych młodych byczków z wypasionych fur typu calibra, beemka czy eskort to pluję kawą na ekran.Chłopcy ,lansiarze w starych brykach z fryzurą ala ten disco-polo niecik z balacho-solarami przy sobie patrzą w niebo i tęsknią.Ich rozrywka to Plaza, jezioro Białe i disco na klepisku. Mają kasę bo to wiochmeni na dotacjach unii ale ojce kasę trzymają i wydzielają.
To chłopcy w stylu w du.... był gów..... widział ale jest git bo calibra ma wydech ,solara cyca a w stodole stoi baniak z bimbrem.

Szczęśliwego Nowego Roku krytycy Lubelszczyzny. Wawa stoi otworem ,Londyn już też bliżej,nie podoba się to bye,bye. No ale jak się nie ma zawodu ( bo mleczarz albo rolnik gnojarz),nie zna języka to chociaż w necie można poszaleć.
Popatrz jeden z drugim w niebo,popatrz na samolot i sra.... dalej w wychodku.
Hehe jak czytam komentarze tych młodych byczków z wypasionych fur typu calibra, beemka czy eskort to pluję kawą na ekran.Chłopcy ,lansiarze w starych brykach z fryzurą ala ten disco-polo niecik z balacho-solarami przy sobie patrzą w niebo i tęsknią.Ich rozrywka to Plaza, jezioro Białe i disco na klepisku. Mają kasę bo to wiochmeni na dotacjach unii ale ojce kasę trzymają i wydzielają.
To chłopcy w stylu w du.... był gów..... widział ale jest git bo calibra ma wydech ,solara cyca a w stodole stoi baniak z bimbrem.

Szczęśliw... rozwiń
Avatar
andy / 2 stycznia 2013 o 08:23
0
[quote name='mlodywyksztalcony' timestamp='1357074284' post='715584']
To jest skandal. Nowe lotnisko i już są z nim problemy! Może obsługa jeszcze niezbyt doświadczona? Moim zdaniem lepiej byłoby tam zasiać rzepak.Na co wam to lotnisko w tym lublinie? Trzeba było od razu kosmodrom w bełżycach stawiać!
[/quote]

młody - spadaj na drzewo i ucz sie dalej bo jednak wykształcony to ty jeszcze nie jesteś
Avatar
folkatka / 2 stycznia 2013 o 08:08
0
[quote name='Gość' timestamp='1357086439' post='715607']
No i o to chodzi!!!!
Niech sie plebs napatrzy na samoloty bo jakby nie bylo takie atrakcje nieczesto w Polsce "D" sie zdarzaja.
Region bez atrakcji wiec trza siem znobilytować i po warsiafsku sprawic ludziom frajde. Bo my w Lublinie som lepsze nawet o tych w Zanzibarze i Bangladeszu
Nastepnym razem bedzie krązyl 3 godziny i zahaczy o Zamosc a latem bedzie latal nad jeziiorem Bialym bo reklama dziwnia handlu.
[/quote]

Gosciu - nie chce Cie obrażać, ale trzeba byc naprawde totalnym analfabetą, żeby pisac, ze nasz region jest bez atrakcji.
Nóż mi sie w kieszeni otwiera za każdym razem, jak czytam tego typu brednie ( a niestety, można je spotkać). Po za tym obrażając nasze społeczenstwo, wyzwyając je od plebsu, wystawiasz sam sobie bardzo złe świadectwo. Przede wszystkim - swojemu zakompleksieniu i braku kultury.
[quote name='Gość' timestamp='1357086439' post='715607']
No i o to chodzi!!!!
Niech sie plebs napatrzy na samoloty bo jakby nie bylo takie atrakcje nieczesto w Polsce "D" sie zdarzaja.
Region bez atrakcji wiec trza siem znobilytować i po warsiafsku sprawic ludziom frajde. Bo my w Lublinie som lepsze nawet o tych w Zanzibarze i Bangladeszu
Nastepnym razem bedzie krązyl 3 godziny i zahaczy o Zamosc a latem bedzie latal nad jeziiorem Bialym bo reklama dziwnia handlu.
rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 51

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 16 14

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana
galeria

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 9 1

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 9

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 11 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 33 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 44 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce