Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bolesław Stelmach: Nie interesuje mnie ani protest, ani kampania dewelopera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 marca 2019 r. o 11:05 Powrót do artykułu
Przecież jak TBV użyje "lex deweloper" a rada miasta się nie zgodzi, to w sądzie miazga nie zostanie z gminy. Już w pierwszej instancji decyzja rady zostanie zmasakrowana. Sąd decyzję odmowną uchyli i jeszcze gmina będzie zapłacić odszkodowanie.
W którym niby sądzie? :) W administracyjnym? A zdajesz sobie sprawy, że sąd administracyjny nie zasądza żadnych odszkodowań? :) TBV musiałoby najpierw wygrać sprawę przed administracyjnym co nie jest w najmniejszym stopniu prawdopodobne i potrwa kilka lat. A dopiero po zakończeniu wytoczyć gminie kolejny proces, tym razem przed sądem powszechnym. Udowodnić szkodę, przejść przez kilka kolejnych lat albo i kilkanaście przez wszystkie instancje z Sądem Najwyższym włącznie. I na 99% przegrać. Jak się nie znasz to nie ściemniaj drobny cwaniaczku, ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lex Deweloper to dość świeża ustawa. Ale czytałem, że pierwsi deweloperzy już szykują się do skorzystania z jej zapisów. Co do TBV, myślę, że póki co na nią nie spoglądają, bo chcą się dogadać i z miastem i z mieszkańcami i wspólnie zaprojektować górki na nowo.
Masz problemy z czytaniem? Deweloperzy mogą się "szykować" do czego tylko mają ochotę. Bez zgody rady miasta lex deweloper po prostu nie działa. Nie ma żadnego "dogadywania się", bo interesy mieszkańców i dewelopera są zasadniczo sprzeczne. W interesie mieszkańców leży czyste powietrze, a w interesie dewelopera jak najwięcej $$$ z metra kwadratowego.
To taki żart? Co ma do gadania rada, w której większość ma prezydent miasta? Ten sam, który pozwolił, by na stronach referendum dominowały zdjęcia Górek Czechowskich z zimy, jesień i przedwiośnia miałby nie pozwolić na lex deweloper?
 Jaki niby żart? Jeszcze dziobo-piątko-ludki twierdzą, że jak się rada miasta nie zgodzi na zmiany to niby TBV może ot tak bez ograniczeń skorzystać z Lex Deweloper to trzeba te kłamstwa sprostować. Nie może. Na skorzystanie z Lex Deweloper musiałaby się zgodzić ta sama rada miasta, która się musi zgodzić na zmianę planu. Czyli niech PO-wce z rady nie ściemniają że niby muszą iść TBV na rękę. Nic nie muszą, bo jak się nie zgodzą na zmianę planu to do lex dew ich zgoda też będzie potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądzie Dzioba bez problemu wygra powołując się na lex deweloper jeśli rada miasta mu odmówi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądzie Dzioba bez problemu wygra powołując się na lex deweloper jeśli rada miasta mu odmówi
  Jestem adwokatem i twierdzę, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Założę się, że nie jesteś w stanie nawet podać podstawy prawnej. W sądzie tbv nie ma najmniejszych szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sądzie Dzioba bez problemu wygra powołując się na lex deweloper jeśli rada miasta mu odmówi
 Mylisz się, ignorancki TROLLU, poniewaz nawet lex deweloper zakłada warunek jakim jest ZGODA RADY MIASTA! Gdyby tego nie było, to TBV razem ze swoimi pomagierami z ratusza nie urządzaliby pseudoreferendalnej szopki, ktorej świadkami jestesmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co tzw Obrońcy Górek nie przedstawili żadnej sensownej alternatywy. Ich propozycja sprowadza się jedynie do krytyki propozycji zagospodarowania górek przedstawionej przez dewelopera. I oczywiście udawania, że na górkach nie postępuje naturalna degradacja, że nie ma tam nawłoci, że niby tłumy tam spacerują, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBROŃCY GÓREK PRZESTAŃCIE OBRAŻAĆ KAŻDEGO KTO MA INNE OD WAS ZDANIE BO TO ŚWIADCZY WYŁĄCZNIE O WAS I ZAPEWNIAM ŻE TAKIMI METODAMI ZWOLENNIKÓW SOBIE NIE PRZYSPORZYCIE A JEDYNIE KOLEJNYCH WROGÓW
 no uważaj że cię posłuchają, oni jedyne co potrafią to pluć jadem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co tzw Obrońcy Górek nie przedstawili żadnej sensownej alternatywy. Ich propozycja sprowadza się jedynie do krytyki propozycji zagospodarowania górek przedstawionej przez dewelopera. I oczywiście udawania, że na górkach nie postępuje naturalna degradacja, że nie ma tam nawłoci, że niby tłumy tam spacerują, itd.
 Alternatywa jest jasna - deweloper ma działać w granicach obowiązującego prawa - krajowego i lokalnego, i zaprzestac korumpowania lokalnych urzedniczyn, zeby to prawo zmienic pod swoje potrzeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo pan Stelmach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK w referendum = stracę fajne widoki z okien a także będę musiał puścić nowego sąsiada na światłach. W tej chwili mam górki na wyłączność, mieszkam sobie na nich i chcę żeby tak zostało. Budujcie sobie bloki w innych dzielnicach. Ja chcę dalej mieszkać sobie jak w Bieszczadach a inni mnie w ogóle nie obchodzą. Nie interesuje mnie to, że inni nie mają gdzie pójść na spacer. Liczę się tylko ja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielem tego terenu jest deweloper i ma prawo składać wnioski o zmianę planu zagospodarowania. Przestań się ośmieszać eko-idioto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrodzić teren górek. Zobaczymy jak wtedy będą śpiewać cwaniaki co tam się pobudowały a teraz wykrzykują hasła o potrzebie ochrony górek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największy interes w tym, żeby na Górkach nic się nie zmieniło, mają ci co już tam postawili sobie domy a teraz najgłośniej krzyczą, żeby nic tam nie budować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielem tego terenu jest deweloper i ma prawo składać wnioski o zmianę planu zagospodarowania. Przestań się ośmieszać eko-idioto.
 A miasto, działając w interesie mieszkańców, ma prawo olać wnioski dewelopera ciepłym moczem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właścicielem tego terenu jest deweloper i ma prawo składać wnioski o zmianę planu zagospodarowania. Przestań się ośmieszać eko-idioto.
A gmina ma prawo i wręcz obowiązek na każdy wniosek pogarszający warunki aerosanitarne odpowiedzieć: "walcie się". Wnioski to sobie można pisać na Berdyczów o cokolwiek. Ale od składania wniosku do jego uwzględnienia daleka droga. Idiotów możesz poszukać sobie w najbliższej rodzinie, bo pośród obrońców górek ich z pewnością nie ma. Coś ci się pomieszało sprzedajniaku po 50gr za post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta grupa obrońców to wczoraj pod ratuszem jakiś lewacki happening zorganizowała, ich tam jest w porywach kilkanaście osób, nie jest to żadna strona "społeczna" a co najwyżej grupka aktywistów z ruchu miejskiego który dostał w ostatnich wyborach samorządowych w Lublinie kilkaset głosów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogrodzić teren górek. Zobaczymy jak wtedy będą śpiewać cwaniaki co tam się pobudowały a teraz wykrzykują hasła o potrzebie ochrony górek.
 Nie strasz nie strasz bo się... Powietrza nie ogrodzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedzielę o godz. 17:00 przed ratuszem odbędzie się „Marsz dla Górek Czechowskich - NIE dla blokowisk”. LUDZIE, PAMIĘTAJCIE ŻEBY PRZYJŚĆ NA TEN MARSZ, SAMO KOMENTOWANIE W NECIE NIE WYSTARCZY!! WIDZIMY SIĘ W NIEDZIELĘ O 17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...