Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to juz nie pierwsze przewinienie tych funkcjonariuszy, bo ja rowniez podlem ofiara bezpodstawnego zatrzymania przez jednego z tych policjantow ktorych widac na filmie i spedzilem przez niego 24 godziny na dolku nie poinformowano nawet mojej rodziny o zatrzymaniu przez co zglaszali moje zaginiecie. przez pomylke zostalem zatrzymany na ulicy i zakuty jak seryjny morderca i nawet nie uslyszalem slowa przepraszam. najwyzsza pora aby zrobic pozadek z tym IV komisariatem bo dzieja sie tam potologiczne zachowania.
ja zadnego przewinienia nie dostrzegam ale może ogladaliśmy rózne nagrania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Qurwa ZOM-cy,metody działania te same,bandytyzm,jak nie dają rady to patrzą chóje zabić.
policjant ma po to srodki przymusu aby je stosowac stawia opór wyrywa sie nie wykonuje polecen to zgodnie a przepisami dostaje gazem do uzbrojonych to powinni po prostu strzelac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policję też obowiązuje prawo! Tutaj ewidentnie złamali prawo i powinni odpowiedzieć przed sądem!
napisz kiedy złamali prawo?wsród srodków przymusu jest sila fizyczna chwyty obezwładniajace miotacz gazu i kajdanki to zostalo zastosowane i sam sobie sprawdź w jakich okolicznosciach mozna to robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz czekamy na proces przeciwko tym dwóm wymoczkom i na dzień, kiedy potraktowany gazem przechodzień puści ich z torbami. Adwokaci zacierają ręce :)
raczej pukaja sie w glowę jak można wrzucac do sieci dowody przeciw sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czemu od początku akcji nie ma tylko ostatnie urywki... jak zawsze niewinni wszyscy xD A co do czego szkoda, ze nie ma prawa takiego jak w USA tam od razu paralizatorem bez dwoch zdan i na 48h ;p
Masz rację CYCU, albo będziemy mieć taką policję jak w USA  albo zlikwidować całą tą bandę matołów i nieudaczników bo tylko wstyd przynoszą Polakom i całemu naszemu narodowi. Szkolić ,uczyć i jeszcze raz szkolić,bo matołów mamy dość,tak jak ten film i wiele innych pokazuje,należało by się zastanowić czy nie zastąpić ich w całości Strażą Miejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ty to wszystko zobaczyłes bo nie na tym filmie ?
Czy nie widzisz Jacku jak w 39 sekundzie filmu im się  dy py  zaplatają ?  czy sądzisz może że to z osłabienia, a może taki wicher był, nie sądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak uderza policjanta w głowe telefonem
Nie uderza a chce do słuchawki dać jego matkę aby zobaczyła jak się cham zachowuje i jaki wniosek z tego ? Że trzeba na przyszłość nosić ze sobą i telefon i siekierę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech media zainteresują się zabójstwem przez policjantów z północnej gościa z pod lublina parę miesięcy temu. Został śmiertelnie pobity na komisariacie!!! Niedługo sprawa rozpocznie się przed sądem. Czemu o tym nie piszecie????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech media zainteresują się zabójstwem przez policjantów z północnej gościa z pod lublina parę miesięcy temu. Został śmiertelnie pobity na komisariacie!!! Niedługo sprawa rozpocznie się przed sądem. Czemu o tym nie piszecie????????
A ile gwałtów na komisariatach,radiowozach,nikt o tym nie pisze,nie mówi,wstydliwa sprawa,taki bandytyzm to tylko w tym dzikim kraju,im wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ta rzekoma brutalnośc policjantów. A gdzie pozostała częśc nagrania. Mam nadzieję że policjanci zakręcili też tą HIPCIE co tak po nich jeździła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zdaniem przedstawiciela lubelskiej policji" - posikałem się ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! W końcu zdecydowana akcja policji! Powinni też to krzyczące menelstwo zatrzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ta rzekoma brutalnośc policjantów. A gdzie pozostała częśc nagrania. Mam nadzieję że policjanci zakręcili też tą HIPCIE co tak po nich jeździła
Dalej było tak że oddała ciepły mocz na nich,ale wiesz Jasi cenzura nie puszcz a ogólnie to jak by to wyglądało,wstydliwa sprawa bo czapka z orzełkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawy pobrali jego krew do badan ? to jest karane !  naruszenie tkanki miękkiej. Ludzie poznajcie swoje prawa bo policja swoje łamie non stop !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieźle, to ten filmik trwa dłużej?.dwóch młodych policjantów ponad 1:35 obezwładniali faceta za nie wylegitymowanie sie?.Dwoje tak musieli przypierac go do radiowozu a potem powalić na glebe nieźle Pozdr CWELUCHY !!!!! OSZUKIWAŁO SIE NA TESTACH SPRAWNOŚCIOWYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na oglądają się PAŁY amerykańskich filmów,amerykańskiego kina a potem wstępuje w nich Rambo i na ulice z gumami,grubaśne,tłuste,wyrwane z za biurek,co oni mogą ???  wstyd i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra interwencja Policji. Za zniewagę Polic można zostać " spałowanym ". Powinno być tak jak w Stanach przy każdym złym geście słowie w kierunku Policji, Pała w dłoń. Nie było by takich akcji, a ludzie pomyśleli by 3 razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni jeszcze spałować to rzucające mięsem menelstwo dookoła. Brawo Policja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim prawy pobrali jego krew do badan ? to jest karane !  naruszenie tkanki miękkiej. Ludzie poznajcie swoje prawa bo policja swoje łamie non stop !!!
   Zdaje się, że jest to standardowa procedura w takich wypadkach. Co do całego wydarzenia: mnie też kiedyś zatrzymała policja, kiedy przechodziłam na czerwonym."Czy zdaje sobie pani z tego, ze swoim zachowaniem stworzyła pani zagrożenie dla siebie,i dla innych uczestników ruchu?" Zdawałam sobie sprawę, i nie było dyskusji. Mandat zapłaciłam.Naprawdę nie rozumiem,dlaczego ten facet nie chciał pokazać dokumentów. Myślał że przykozaczy przed panienką?  Jakoś mi go niespecjalnie szkoda, to on sprowokował calą sytuację, a panienka-swoją drogą, tez powinna ponieść konsekwencje. To ma być kobieta? O tak plugawym języku i zachowaniu?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra interwencja Policji. Za zniewagę Polic można zostać " spałowanym ". Powinno być tak jak w Stanach przy każdym złym geście słowie w kierunku Policji, Pała w dłoń. Nie było by takich akcji, a ludzie pomyśleli by 3 razy.
W stanach CYCU prawie każdy ma broń,żeby my tutaj mieli,ech, rozwiązało by się trochę problemów,byle PAŁA by nie podskoczył, zrobił bym im z du py jesień średniowiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...