Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżet obywatelski w Lublinie. Jest ostateczna liczba projektów

Utworzony przez seX_P0_D_ewelopersku, 20 września 2021 r. o 16:13 Powrót do artykułu
A ile odrzucono projektów w ramach budżetu deweloperskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano    28 minut temu A ile odrzucono projektów w ramach budżetu deweloperskiego?
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosimy listę tych projektów, zapewne każdy będzie w stylu "chcemy nowego chodnika", "chcemy nowego asfaltu" albo "chcemy nowego parkingu". Albo projekty w stylu "nauka jazdy na rolkach dla dzieci i młodzieży". Z wielu projektów nie ma nic namacalnego. Liczę, że przynajmniej projekt z tężnią solną się uda, ale to też nie gwarantowane. Przynajmniej tężnia by była. Minus dla miasta i autorów, za zgłaszanie sztampowych projektów i brak zaangażowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano    35 minut temu To cały budżet obywatelski to jedna wielka ściema i mydlenie oczu.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano     24 minuty temu  To cały budżet obywatelski to jedna wielka ściema i mydlenie oczu.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano     42 minuty temu  To cały budżet obywatelski to jedna wielka ściema i mydlenie oczu.
                                  Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cały budżet obywatelski to jedna wielka ściema i mydlenie oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fatalna aplikacja do głosowania, chce się głosować na 4 projekty, a kończy się na dwóch. Jakby urzędowi nie zależało na tym by ludzie głosowali, a wszystko jest robione dla picu. Później można przeczytać jaki błąd się zrobiło, i że nie można go poprawić, chyba pod to jest ona zrobiona. Później można się ponabijać z mieszkańców, że chcieli a nie mogli zagłosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...