Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Bury, niech Pan zejdzie na ziemię. Do rad dzielnic wybierani są ludzie którzy otrzymują po kilkanaście, kilkadziesiąt głosów w dzielnicach liczących po 10-20 tysięcy mieszkańców. Przeciętny mieszkaniec Lublina nie ma pojęcia kto go reprezentuje w radzie dzielnicy, więc teksty że radni dzielnicowi są najbliżej obywateli schowajmy między bajki - to jest zwykły populistyczny slogan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 6 minut temu  Jest prosty test na stwierdzenie, czy ET chce wsłuchać się w głos rad osiedlowych, czy raczej może, tak jak Sułtan z jakubowic, w głos Rady Wielkiej Loży Deweloperskiej. Wystarczy, że zobowiąże się w wiarygodny sposób do zatrzymania procesu dewelo-dewastacji GCz w przypadku zdobycia tronu Koziego Grodu.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro chcemy zwiększać kompetencje Rad Dzielnic(czy to faktycznie nie doprowadzi do paraliżu?), może idźmy na całość i rozpisujmy referendum w każdej sprawie dotyczącej miasta? Jak szaleć to szaleć. Senator Bury próbuje za wszelką cenę zaistnieć, przymilając się do kogo się tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury na białym rumaku a o jego regularne podkuwanie zadbają usłużne giermki i kowale z Dziennika Wschodniego. Dużo wam Bury zapłacił za kampanię w gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 8 minut temu   sP0K0jnie, cfelku z agencji pr, referenda nadal będą zarezerwowane dla celów dopychania K0lanem dewelo-ubogacania. No chyba że Pan ET się jednak w wiarygodny sposób odetnie od tych folwarcznych praktyk.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 8 minut temu   sP0K0jnie, cfelku z agencji pr, referenda nadal będą zarezerwowane dla celów dopychania K0lanem dewelo-ubogacania. No chyba że Pan ET się jednak w wiarygodny sposób odetnie od tych folwarcznych praktyk.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa.Skończyło kopiowanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 2 minuty temu   sP0K0jnie, cfelku z agencji pr, referenda nadal będą zarezerwowane dla celów dopychania K0lanem dewelo-ubogacania. No chyba że Pan ET się jednak w wiarygodny sposób odetnie od tych folwarcznych praktyk.
Sam sobie posmaruj i klep - swojego kapucyna. Jak go masz wogóle...Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale.. I skończyło się babci sranko, skończyło rżnięcie głupa. Skończyło wycinanie i wklejanie na okrągło tego samego - teraz piszę czas wklepania wypocin, Moniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać aż postulaty senatora zostaną zrealizowane. Oczami wyobraźni już widzę jak członkowie rad dzielnic skaczą sobie do gardeł bo jeden będzie chciał za 200 tyś zbudować nowe miejsca parkingowe a drugi będzie wolał posadzić parę drzew na swoim osiedlu. I jeden i drugi przygotuje projekt uchwały na posiedzenie RM i zacznie się kolejna odsłona wojny polsko-polskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny as co do wyborów naobiecuje wszystko i wszystkim a jak już wygra to nagle stwierdzi że pieniędzy dla wszystkich i na wszystko jednak nie wystarczy, żeby komuś dać komuś innemu trzeba zabrać, to komu pan planuje zabrać? proszę o odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie jest kwota rezerwy celowej, a brak w budżecie miasta pieniędzy na sprzątanie miejsc realizacji przedsięwzięć uzgodnionych w jednostkach pomocniczych, którymi są Dzielnice:  ***s://***facebook.com/andrzej.filipowicz.5243/videos/449054739674755
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też uważam, że ludzie wybrani zazwyczaj KILKUNASTOMA głosami, w tym często rodziny i znajomych przy frekwencji poniżej 1% powinni mieć decydujący wpływ na decyzje o mieście... Szkoda, że nie ma tu ikonki facepalm. Np. taki Furmaniak najchętniej by wszystkie drogi w mieście zwężył do jednego pasa, przymusowo przesadził mieszkańców na rowery nawet zimą, wstrzymał budowę wszystkich budynków mieszkalnych poza komunalnymi, wprowadził nagrodę dla "donosiciela roku" za zgłaszanie źle zaparkowanych samochodów i przymusowy udział wszystkich mieszkańców w warsztatach LGBT. To by było jego idealne miasto. Fakt, że media tak usilnie promują tych odklejonych od rzeczywistości i poglądów mieszkańców odklejeńców z poparciem po 2-3% jest nie do pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziś z jakiej Partii Pan głosi swoje mądrości ? Niestety, sprawił Pan zawód wyborcom zmieniając w trakcie trwania mandatu Senatora partię. Jest Pan już niewiarygodny, bo nie mamy pewności że jutro nie zapisze się Pan do KC piss.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat, jak każdy inny i, jak wielu z nich nie jest w stanie zapewnić mnie (ewentualnego wyborcę), że raptem nie spodoba mu się obecna przynależność partyjna i zmieni swoje przekonania po raz kolejny! Zarówno Pani Mucha, jak i Pan Bury na mnie liczyć nie powinni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... na białym koniu? RACZEJ W MILICYJNEJ SUCE :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Funkcjonowanie rad dzielnic to z pewnością jedna z najbardziej palących spraw w mieście. Panie senatorze Bury, czy aby na pewno ze zdrowiem wszystko ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ KOMENTARZA Jakie główne cele zamierza Pani/Pan osiągnąć jako posłanka/poseł lub jako senator? Prosimy wskazać trzy najważniejsze. 1 namówić posłow i senatorów do zrównania udziału samorzadów w CIT z PIT 2 zachęcać do poniesienia jakości debaty publicznej 3 lobbować za projektami poprawiajacymi dostęp komunikacyjny województwa lubelskiego, w szczególności Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny gazu (zł/MWh): 294 - Japonia (JKM) 321 - Europa (TTF) 334 - Polska (TGE) a w USA tylko 72 zł/MWh -------tym byś się człowieku zajął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problemem nie jest kwota rezerwy celowej, a brak w budżecie miasta pieniędzy na sprzątanie miejsc realizacji przedsięwzięć uzgodnionych w jednostkach pomocniczych, którymi są Dzielnice:  ***s://***facebook.com/andrzej.filipowicz.5243/videos/449054739674755
Daleki - to faktycznie jesteś. Od rozumu i przytomności.I to wcale nie jest żart, ani tym bardziej 76 lecia. Ale to już tylko Twój problem, i to nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bury,proszę się wreszcie obudzić.Radni dzielnicowi są najczęściej anonimowi,uważam iż 99 procent mieszkańców danej dzielnicy nie ma pojęcia kto kto ich reprezentuje w radzie dzielnicy.Ustawa o samorządzie gminnym dokładnie określa kompetencje Rad Gminnych i Rad Dzielnicowych.Proszę nie robić Radnym Dzielnicowym i mieszkańcom Lublina wody z mózgu.Proponuję troszeczkę uzupełnić luki w edukacji i poczytać Ustawę o Samorządzie Gminnym.Rozumiem że już Pan przebiera Nóżkami na samą myśl o starcie w wyborach na Prezydenta Miasta Lublin ale za wysokie progi na Pana nogi.Proponuję aby zajął się Pan w senacie pracą na ustawami które mogą poprawić sytuację finansową samorządów a sprawy lokalne proszę zostawić organom do tego wybranym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile na początku wydawał się sensownym gościem to im dłużej siedzi w polityce tym bardziej wychodzi jak się do tego nie nadaje. Na pewno nie na prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...