Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z buspasem na Muzycznej? To jest dopiero paranoja. Zwykle nie jeżdżę po Lublinie w godzinach szczytu ale kilka dni temu miałem tą nieprzyjemność jechać ul. Muzyczną w kierunki ul. Głębokiej. Korek zaczynał się jeszcze przed mostem przy czym w tym korku stoją zarówno chcący skręcać w lewo w Nadbystrzycką jak i ci do jazdy prosto w Głęboką. Pojechałem oczywiście buspasem mijając stado baranów stojące w tym permanentnym korku. Ludzie co z Wami? Nie potraficie zaprotestować że stoicie w korku a buspasem jeździ JEDEN trolejbus na godzinę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Usprawnienie transportu miejskiego" a gdzie usprawnienie całego transportu w mieście?????? Puste buspasy a na pasie obok sznur samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z buspasem na Muzycznej? To jest dopiero paranoja. Zwykle nie jeżdżę po Lublinie w godzinach szczytu ale kilka dni temu miałem tą nieprzyjemność jechać ul. Muzyczną w kierunki ul. Głębokiej. Korek zaczynał się jeszcze przed mostem przy czym w tym korku stoją zarówno chcący skręcać w lewo w Nadbystrzycką jak i ci do jazdy prosto w Głęboką. Pojechałem oczywiście buspasem mijając stado baranów stojące w tym permanentnym korku. Ludzie co z Wami? Nie potraficie zaprotestować że stoicie w korku a buspasem jeździ JEDEN trolejbus na godzinę?
 Buspasy w Lublinie robi się tylko po to, żeby wysępić hajs z UE, a nie usprawnić transport publiczny. Podobnie jest ze ścieżkami rowerowymi i trolejbusami, z których kilkadziesiąt stoi nieużywanych w zajezdni i gnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi i tak są furmani z MPK na  al. Racałwickich. OD przystanku przy KUL jeden buspasem, a drugi odrazu z zatoki na lewy i tak blokują ulicę bo jeden nie wyprzedzi drugiego na całej długości aż do Lipowej, wlekąc się 30km/h. Zamień wóz na bus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...