Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Była znieczulica, jest reakcja. Bulwersujące zdarzenie w szpitalu wyjaśnia prokurator

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 listopada 2019 r. o 18:57 Powrót do artykułu
zwolnić dyscyplinarnie ten motłoch, brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za chamstwo prostactwo które się dowartosciowalo na chorej kobiecie powinni karę ponieść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkiego prokurator a moze wystarczy duze przepraszam dla pacjentki i szczera rozmowa obu stron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałam, że tak może być tylko w szpitalu przy Al, Kraśnickiej (noszącym dumne imę Prymasa Polski) ale widzę że szpital kolejowy chce być na pierwszym miejscu  w jak najgorszym traktowaniu Pacjentów - a może tak odwołać derektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może gdyby ktoś opiekujący się tą panią przekazał informacje co do jej stanu zdrowia załodze karetki, czy nawet pojechał z nią do szpitala cała sytuacja nie miałaby miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może gdyby ktoś opiekujący się tą panią przekazał informacje co do jej stanu zdrowia załodze karetki, czy nawet pojechał z nią do szpitala cała sytuacja nie miałaby miejsca?
 Może i tak. A co z chorymi, którzy nie mają bliskich i mają tylko osoby, która wynajmują do prac domowych i zakupów? Ci pacjenci mogą być traktowani jak przedmioty? Człowiek, który ma wykonywać służbę, jaką jest pomoc drugiemu człowiekowi i jest totalnym chamem, który nie posiada minimum empatii, niech zmieni zawód i np. zacznie wywozić śmieci, bo śmieciom jest wszystko jedno jak się je traktuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się nie znam i jestem zdrowy.Ale skoro pacjentka została odwieziona do domu praktycznie z niczym poza nowymi siniakami z karetki . I dramaturgia artykułu nie opisuje co było później. Domniemuę,że opisana wizyta w szpitalu była zbędna. Czy może  opisany problem  posiada drugie dno i nie jest ono medyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na zdjęciu pacjętka wygląda na bardzo zdrową i wizyta w szpitalu była zbędna, o tak się chciała przejechać karetką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak nie ma opiekującej się osoby to można robić z pacjentem wszystko? Co do informacji o stanie zdrowia to wszystko jest w dokumentacji medycznej, tylko trzeba chciec się dowiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyslec ze cos takiego strajkowslo o podwyzki w budzetowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiesz co czytasz????  Czy walisz głupa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie jest wielka organizacja HF, która PAJACUJE na UMCS a tutaj, gdzie mamy JAWNE POGWAŁCENIE PRAW CZŁOWIEKA, jakoś się nie angażuje?!? Przecież to jest traktowanie człowieka jak za czasów kolonialnych. Może tym się Państwo zajmiecie a nie tęczowymi flagami?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańba i wstyd tylko się domagają mamony pognać to towarzystwo wzajemnej adoracji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale fajnie, nie? Zamiast znaleźć winnych i ich ukarać, można się przejechać po WSZYSTKICH PRACOWNIKACH OCHRONY ZDROWIA! Można w końcu wywalić swoje frustracje do internetu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sytuacje w Lubelskich szpitalach są nagminne. Znam to z własnego doświadczenia bo mam chorą na polineuropatię mamę, która podobnie jak Pani Ania, jest sparaliżowana i oddycha przez respirator, każdy transport mamy do szpitala i pobyt wnim jest dla nas wielką traumą bo mama jest narażona na utratę zdrowia i życia. Nie ma odpowiedniej opieki, nie potrafią się właściwie zająć osobą sparalizowaną, z respiratorem. Na jednym z oddziałów omal nie straciła życia przez uduszenie wydzieliną bo nie była odsysania odpowiednią ilość razy. W domu jest bezpieczna, tata sam się nią zajmuje, a w szpitalu tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol, jaki sensacyjny artykuł. To jest bulwersujące zdarzenie? To jeszcze życia nie znacie. Teraz tłuszcza będzie pluła na służbę zdrowia, ma pożywkę. W każdym zawodzie są czarne owce. Plujcie jadem ile dacie rady, mi wczoraj nikt w autobusie nie chciał miejsca ustąpić a chodzę o kulach i też mogłem zrobić z tego sensację że znieczulica itd. Dlaczego my jesteśmy tacy zawistni??? Kto bez winy niech pierwszy wali kamieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Jaczewskiego w Lublinie taka sama znieczuca, moja mama doświadczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam chorego ojca na SM. Jakiś czas temu miał leczenie w szpitalu, które polegało na przyjmowaniu chemii. Przez kilka godzin musiał siedzieć na wózku, na korytarzu, bo miejsc nie było. Szkoda takich ludzi, bo się męczą. Zdrowy by nie chciał siedzieć na tyłku przez pół dnia, a co mówić o osobach chorych. Ludzie tam pracujący (nie wszyscy) nie mają empatii. Aby odwalić robotę i wrócić do domu. Rozumiem przemęczenie itp. No ale kiedy ktoś odnosi się do człowieka po ludzku to oczekuje się tego samego od drugiej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mobbing  oznacza działania lub zachowania doty­czące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, polegające na jego uporczywym i długo­trwałym nękaniu bądź zastraszaniu, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu: poniżenie lub ośmieszenie, izolowanie lub wyeliminowanie z zespołu współ­pracowników (art. 943 § 2 k.p.)." Definicja mówi sama za siebie, a w brudnym szpitalu raczej byś rodzić nie chciała. Według mnie ta "pseudokierownicza" wymaga od personelu tego by wywiozywał się ze swojej pracy, a nie chował po kątach, palił fajki lub trzymał nos w telefonie... A niestety jest to nagminne w dzisiejszych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...