Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA zatrzymało chirurga z Lublina. Łapówka za operację

Utworzony przez Pacjent, 11 lutego 2013 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Myślę że w każdym szpitalu jest korupcja ale szkoda mi że akurat trafiło na tego lekarza. Może nikt nie jest idealny, ale w moim przypadku wiele mu zawdzięczam. Bardzo mi pomógł (bo prowadząca Pani dr nie za specjalnie się interesowała moimi komplikacjami) a dr Przemysław sam z siebie się zainteresował i uwierzcie nic mnie to nie kosztowało! To na bank prowokacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzywda napisał:
Kpina 1000 zł to łapówka, czy ryby i miód, gdzie ta lubelska prokuratura ma rozum a CBA to brak słów co oni wyprawjają niech zatrzymają sędziego a szczególnie Panią Sędzię Wydziału Cywilnego w Puławach. Łapówka wg mnie to kwota conajmnie 20 000 zł. Na pewno była to prowokacja CBA. Dlaczego we Włoszech, Francji, Niemczech, Anglii nikt nie słyszał aby lekarz przyjął łapówkę od pacjenta. Oczywiście pacjenci dają zadośćuczynienia lekarzom jest to apceptowane ponieważ pacjent odwdzięcza się za wyleczenie. W Polsce nagmninne jesto ze strony pacjentów ponieważ jest to przyęte, że najpierw trzeba zapłacić a potem otrzymać dar. Tak jak w kosciele najpierw zapłać a potem otrzymasz zbawienie ale w niebie, dlaczego nikt z CBA nie aresztuje duchownych wg ich logiki duchowni biorą łapówki nawet opłata za msze w intencji jest identyczna jak w przypadku tego chirurga. Czy CBA i prokuratura zastanowili się jaką szkodę wyrządzili społeczną przez jednego pieniacza złamali kariere lekarzowi których to lekarzy jest u nas jak na lekarstwo kto będzie leczył agentów CBA i prokuratorów czy nie walneli się w czerep aby ich oświecić. Natomiast odnosnie pieniacza ma taki charakter i tak postępuje Bóg go juz skarał i będzie karał dalej kto przprowadzi tezraz operację jego żonie chyba agencji CBA i prokuratura.
sek w tym ze ta kobieta została juz dawno zoperowana i to chyba z wdziecznosci tak sie lekarzowi dziekuje, nikt nie bral piebniedzy przed operwcja ani nie wymagal po operacji, . nastepnym razem pojda sie leczyc do CBA tam sa najlepsi chirurdzy jeden prz\ez drugiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam to się zastanawiam czy to nie jakiś żart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM UMIEJĘTNOŚCI DR (...) , WSPANIAŁY LEKARZ Z WIELKIM TALENTEM, JEST JEDYNYM LEKARZEM W PSK1 KTÓRY POTRAFI POSTAWIĆ WŁAŚCIWĄ DIAGNOZĘ I WYKONAC TAK ZABIEG ŻE INNI LEKARZE MOIGA TYLKO POMAZYĆ,WIĘC ZAZDROŚC ZŻERA KONOWAŁÓW I NA EFEKTY NIE TRZEBA CZEKAĆ. NIKT INNY NIE PODŁOŻYŁ MU ŚWINI , TYLKO KTOŚ Z NAJBLIZSZEGO OTOCZENIA .
Ostatnio edytowany 9 września 2013 r. o 14:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM UMIEJĘTNOŚCI DR (...) , WSPANIAŁY LEKARZ Z WIELKIM TALENTEM, JEST JEDYNYM LEKARZEM W PSK1 KTÓRY POTRAFI POSTAWIĆ WŁAŚCIWĄ DIAGNOZĘ I WYKONAC TAK ZABIEG ŻE INNI LEKARZE MOIGA TYLKO POMAZYĆ,WIĘC ZAZDROŚC ZŻERA KONOWAŁÓW I NA EFEKTY NIE TRZEBA CZEKAĆ. NIKT INNY NIE PODŁOŻYŁ MU ŚWINI , TYLKO KTOŚ Z NAJBLIZSZEGO OTOCZENIA .
Ostatnio edytowany 9 września 2013 r. o 14:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro kobieta była w domu od tygodnia, po udanej operacji to dlaczego nie mozna podziękować za udany zabieg , który lekarz wykonał po swoich godzinach pracy, sama dziękowałałam lekarzom z wdzięczności za uratowanie mi życia mimo, że zaden z nich nie wymagał tego odemnie. Jakim trzeba być NIEWDZIĘCZNIKIEM żeby oskarżać kogoś kto uratował Ci najcenniejszy dar - życie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ająTrzeż jestem tego zdania,że porządnego lekarza zgnoją ,a później rozpaczają że nie maja się u kogo leczyć, słyszałem, że ten oskarżony lekarz to bardzo dobry fachowiec, żona moja leżała na innym oddziale i ludzie tam właśnie mówili , że na chirurgii to dr Przemysław jest najlepszym fachowcem, wykonuje operacje bardzo skomplikowane nowoczesnym sprzetem tak jak mało kto. Szkoda niszczyć dobrych fachowców w tak mało elegancki sposób. A faktem jest to że ksiądz w kościele bierze pieniądze przed każdą posługą bo inaczej jej nie wykona i nikt go nie aresztuje i nie płaci podatków, a babcia klozetowa musi prowadzić kasę fiskalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angielski pacjent napisał:
Z tą uczciwością Dr. Przemysława byłbym ostrożny, przecież wiecie moi przedmówcy, jeżeli jesteście jego znajomymi jak potrafił w towarzystwie swoimi '' pseudo '' osiągnięciami .
A ja uważam ze jesteś jego fałszywym przyjacielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop żywemu nie przepuści... Nie nabierajcie sie na wieśniaków. Tacy na siłę pochają kasę,miód i kiełbasę ... a później oskarżają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM UMIEJĘTNOŚCI DR. PRZEMYSŁAWA   , WSPANIAŁY LEKARZ Z WIELKIM TALENTEM, JEST JEDYNYM LEKARZEM W PSK1 KTÓRY POTRAFI POSTAWIĆ WŁAŚCIWĄ DIAGNOZĘ I WYKONAC TAK ZABIEG ŻE INNI LEKARZE MOIGA TYLKO POMAZYĆ,WIĘC ZAZDROŚC ZŻERA KONOWAŁÓW I NA EFEKTY NIE TRZEBA CZEKAĆ. NIKT INNY NIE PODŁOŻYŁ MU ŚWINI , TYLKO KTOŚ Z NAJBLIZSZEGO OTOCZENIA .
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM UMIEJĘTNOŚCI DR. PRZEMYSŁAWA   , WSPANIAŁY LEKARZ Z WIELKIM TALENTEM, JEST JEDYNYM LEKARZEM W PSK1 KTÓRY POTRAFI POSTAWIĆ WŁAŚCIWĄ DIAGNOZĘ I WYKONAC TAK ZABIEG ŻE INNI LEKARZE MOIGA TYLKO POMAZYĆ,WIĘC ZAZDROŚC ZŻERA KONOWAŁÓW I NA EFEKTY NIE TRZEBA CZEKAĆ. NIKT INNY NIE PODŁOŻYŁ MU ŚWINI , TYLKO KTOŚ Z NAJBLIZSZEGO OTOCZENIA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest żeby karać lekarza, który wykonał kawał dobrej roboty , uratował niejedno życie.Dlaczego nie karze się tych ludzi, którzy na siłę wręcz wciskają dowody wdzięczności ? to właśnie tacy ludzie powinni być karani!!!!! Co to za moda nastąpiła na niszczenie komuś życia, kto ratuje to życie? No nie jestem w stanie tego zrozumieć, ludzka wdzięczność nie zna granic......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama miała operacja w tym szpitalu miałam okazję rozmawiać z Dr. Przemysławem M. Powiem szczerze sa tam inni którymi powinna sie zainteresować prokuratura( nie wymieniając ich z nazwiska- zbyt długo by to zajęło) , bo on chociaż swoja "robotę" dobrze wykonuje. Czytam te komentarze, że on niby z 10 000 zł zarabia, chłopie on by na 10000 nawet nie spluną.  Do was drodzy lekarze. W Polsce mamy duże bezrobocie, Lubelszczyzna to zadupie tego kraju, LUDZI NIE STAĆ NA TAKIE PREZENTY DLA WAS,  Całe życie my wszyscy płacimy ubezpieczenie po to żeby was utrzymywać na wysokim poziomie, żeby wam się chciało leczyć, gdy na skraju życia będziemy potrzebować Waszej pomocy. Jeżeli trafia do Was babcia, która całe życie płaciła ubezpieczenie, przez całe życie nie chorowała to czy ona zdołała uzbierać ze składek na ta operacje, na pewno tak! Drogi lekarzu mający pensje nie mniejsza niż 20 000 zł miesięcznie, czy dasz rade przeżyć bez tego 1000 zł - z cała pewnością tak , a czy kobieta która ma na utrzymaniu dzieci i zarabia 1600 zł na rękę miesięcznie da rade bez tego 1000 zł- raczej nie. Opanujcie się trochę. Wyobraźcie sobie co przezywa rodzina chorego, stres psychiczny związany z chorobą bliskiej osoby oraz stres związany z tym skąd wziąć pieniądze na " prezenty " dla was. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama miała operacja w tym szpitalu miałam okazję rozmawiać z Dr. Przemysławem M. Powiem szczerze sa tam inni którymi powinna sie zainteresować prokuratura( nie wymieniając ich z nazwiska- zbyt długo by to zajęło) , bo on chociaż swoja "robotę" dobrze wykonuje. Czytam te komentarze, że on niby z 10 000 zł zarabia, chłopie on by na 10000 nawet nie spluną.  Do was drodzy lekarze. W Polsce mamy duże bezrobocie, Lubelszczyzna to zadupie tego kraju, LUDZI NIE STAĆ NA TAKIE PREZENTY DLA WAS,  Całe życie my wszyscy płacimy ubezpieczenie po to żeby was utrzymywać na wysokim poziomie, żeby wam się chciało leczyć, gdy na skraju życia będziemy potrzebować Waszej pomocy. Jeżeli trafia do Was babcia, która całe życie płaciła ubezpieczenie, przez całe życie nie chorowała to czy ona zdołała uzbierać ze składek na ta operacje, na pewno tak! Drogi lekarzu mający pensje nie mniejsza niż 20 000 zł miesięcznie, czy dasz rade przeżyć bez tego 1000 zł - z cała pewnością tak , a czy kobieta która ma na utrzymaniu dzieci i zarabia 1600 zł na rękę miesięcznie da rade bez tego 1000 zł- raczej nie. Opanujcie się trochę. Wyobraźcie sobie co przezywa rodzina chorego, stres psychiczny związany z chorobą bliskiej osoby oraz stres związany z tym skąd wziąć pieniądze na " prezenty " dla was. 
Tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym,tak dalej być nie może. Jak żyć,jak żyć ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa aplikacja umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Wejdź na strone: skraca.cz/navigator Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "szukaj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. Dokładność pomiaru do 150cm.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze napisane !!! Nie chodzi o to żeby wam zazdrościc pensji, ja jestem za tym żeby lekarz za każdego wyleczonego pacjenta dostawał milion dolarów. Ale jeżeli człowiek idzie do lakarza i wie ze wszystko jest uzalezaniae od tego jaka da łaówkę to ręce opadają! Pomimo ubezpieczenia które się płaci całe życie, po to własnie jak wspomniała koleżanka wyżej utrzymywać ich na wysokim poziomie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...