Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
witam , dziś również dałam zamydlić sobie oczka miła Pani Aneta zapukała do mych drzwi , przedstawiła się jako CENTRUM ENERGETYCZNE ( więc pomyślałam ze to z Tauron S.A)  milo sie rozawialo to samo co u was ze taniej o grosz (przy rachunku 160 zl) wydawalo sie rozsadne , ze stale oplaty przez 3 lata itp , lecz miala problem bo energia jest na moego ojca ktory obecnie przebywa w innym miescie i tam tez mieszka , wiec stwierdzila ze jak podpisze jego imieniem i nazwiskiem nic sie nie stanie , TAK tez zrobilam , gdy tylko opuscila mieszkanie a Mąż sie obudzil , postawil mnie do pionu ze to oszustwo i ze wlasnie zmienilam dostawce. Zaraz zadzwoniłam do Tauron .S.A tam mi wszystko wyjasnili ze nie ma sie czego bac mam 10 dni na odstapienie Tak tez zrobie :) pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe..ale sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizuj Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktos ma jeszcze zamiar pisać o depozytach, oszustwach i innych pierdołach, proponuje poczytać najpierw umowę  http://www.ec.net.pl/upload/2013/Umowa-D01-01-08-2013.pdf trzeba być deb***em żeby wierzyc co tu jest napisane  Jaki depozyt ... ;o najpiwerw przeczytajvcie umowe a potem sie wypowiadajcie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://tnij.com/lokalis    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj Facec pracuje w Centrum Energetycznym w Zabrzu i wcale nie ma zadnych dodatkowych miesiecznych oplat sa solidna firmaI napewna nie jest Oszustem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam , dziś również dałam zamydlić sobie oczka miła Pani Aneta zapukała do mych drzwi , przedstawiła się jako CENTRUM ENERGETYCZNE ( więc pomyślałam ze to z Tauron S.A)  milo sie rozawialo to samo co u was ze taniej o grosz (przy rachunku 160 zl) wydawalo sie rozsadne , ze stale oplaty przez 3 lata itp , lecz miala problem bo energia jest na moego ojca ktory obecnie przebywa w innym miescie i tam tez mieszka , wiec stwierdzila ze jak podpisze jego imieniem i nazwiskiem nic sie nie stanie , TAK tez zrobilam , gdy tylko opuscila mieszkanie a Mąż sie obudzil , postawil mnie do pionu ze to oszustwo i ze wlasnie zmienilam dostawce. Zaraz zadzwoniłam do Tauron .S.A tam mi wszystko wyjasnili ze nie ma sie czego bac mam 10 dni na odstapienie Tak tez zrobie :) pozdrawiam 
A nie zadzwonili później żeby sprawdzić pracownika??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się nabrać na tą tanią energię.Płaci się potem 2 rachunki.Jeden za energię do Centrum w Radomiu a drugi za przesył energii do dawnej firny energetycznej.Z tego co wiem konsultanci mają obowiązek mówić zgodnie z prawdą, ale to jest fikcja. Usłyszycie tylko same kłamstwa.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się nabrać na tą tanią energię.Płaci się potem 2 rachunki.Jeden za energię do Centrum w Radomiu a drugi za przesył energii do dawnej firny energetycznej.Z tego co wiem konsultanci mają obowiązek mówić zgodnie z prawdą, ale to jest fikcja. Usłyszycie tylko same kłamstwa.
Konsultanci mają obowiązek o tym poinformować i informują, bo jeśli nie mają potem nieprzyjemności w pracy, bo to dzwonią potem i pytają czy było ok wszystko. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwaga pojawili się na czubach !!! szeroko oczy otwierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no ...to właśnie firma zaatakowała warszawskie Brodno;) Akwizytor przestraszony bo poprosiłam o wizytówkę i ofertę na piśmie...albo www.firmy ...niedouczonych nieco raczej ... podał hasło do google "energetyczne centrum" i ze będzie po wpisaniu od razu widać....i WIDAĆ! pierwsze co widać to ze chodzi o OSZUSTÓW....biedak nawet nie wie co mu kazali mówić i nie przyszło mu do głowy żeby sprawdzić samemu...pogonilam kolesia z pietra niżej ...powiedziałam żeby sobie sam wygooglował i ze zaraz na policję dzwonię ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysmy takze  zapisali się  do tej  firmy,otrzymaliśmy  rachunek naprawde duzo tańszy niż z poprzedniej firmy,więc narzie jest ok,  wiemy ze napewno będzie  to wiecej niż na rachunku przyszło,,jednak  narazie nie możemy narzekać  Ale   po przeczytaniu tak wiele negatywnych komentarzy  włos sie jeży CFzekac bede  co dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się bo ja też podpisałam z nimi umowę i już wysłałam rezygnację bo płaciłabym do 2 firm za prąd i tak właśnie (...)
deb***e.nie 2 fv za prąd tylko jedna za dystrybucje a druga za sprzedaż energii czyli te same płatności co wczwśniej tylko rozdzielone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie zadzwonili później żeby sprawdzić pracownika??
JESTEŚ TOTALNĄ KRETYNKĄ. ENERGRTYCZNE CENTRUM JEST SPRZEDAWCĄ ENERGII A NIE DOSTAWCĄ. JESTEŚ GŁUPIA I -PUSTA. OCZERNIASZ LUDZI I FIRME Z WŁASNEJ GŁUPOTY, PONIEWAŻ NIE ROZUMIAŁAŚ CO P. ANETA DO CIEBIE MÓWIŁA ALE OCZYWIŚCIE UDAWAŁAŚ, ŻE TO CO MÓWI JEST DLA CB JASNE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Energetyczne Centrum - pomyślałam, że Tauron", no kpina jakaś. Nie wiem już czy śmieszne, czy tragiczne jest to, jak wygląda komunikacja między ludźmi. Przychodzi ktoś z firmy X, a klient twierdzi, że to osoba z firmy Y. Dostaje umowę do podpisu i jak ciele podpisuje zamiast przeczytać. Od lat dostaje faktury za prąd i płaci, chociaż nie wie za co, a jak dostaje rozdzielone, to się drze, że dwa rachunki. Opamiętajcie się ludzie! Na stronie Urzędu Regulacji Energetyki jest wytłumaczone jak się zmienia sprzedawcę, co się z tym wiąże, jak wyglądają opłaty. Jakby klient RWE chciał zmienić sprzedawcę na PGE, też dostawałby dwa rachunki.Wcześniej dystrybucja i sprzedaż były na jednej fakturze, przy zmianie sprzedawcy - dystrybucja osobno, sprzedaż osobno. Tyle. Świat się nie wali, tylko dwa papierki przychodzą, ale nie za to samo. A jak rząd się trochę ogarnie, to znowu będziecie dostawać to w jednej kopercie. Z ciekawości sprawdzałam to całe Centrum. Fakt, że na forach przewija się, że to oszuści, ale jak się poczyta te posty ze zrozumieniem, porówna się to z warunkami współpracy z EC, które są na ich stronie, a to z kolei porówna się z zasadami zmiany sprzedawcy, to okazuje się, że niestety, ale ci, którzy podpisują umowy są w dużej mierze ignorantami. Umów nie czytają, pytań nie zadają, konsultantów czy kogo tam nie słuchają, tylko słyszą "taniej" i biorą. A potem zdziwieni, że dwa rachunki, że sprzedawca prądu do nich nie wysyła, że nie wiedzą do kogo się zgłosić jak jest awaria, a tak w ogóle to nie mają pojęcia co za firma przyszła, chociaż nawet logo się różni i literki są inne. Niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli potrzebujesz dodatkowego dochodu nasza oferta Cię zainteresuje. http://profit.latwy.pl  Wciśnij zielony guzik i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Nie pozwól aby pieniądze przeszły Ci przed nosem. Praca dla każdego, nie potrzebujesz żadnego wkładu finansowego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tego piłkarza --> http://plurl.pw/lewandowski-nie-zyje <-- Czytaj dalej Miał 25 lat :(    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://plurl.pw/ronaldo_nie_zyje_mial_27_lat <--- więcej czyaj tu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, u mnie na dzielnicy tez chodzili ale bardzo nie chieli powiedzic gdzie maja siedzibe i jak nazywa sie firma w której pracuja. Nawijali kit ale jak zobaczyli ze sie troche orientuje co i jak (15 lat doswiadczenia jako handlowiec w energrtyce) to dziwnie przestali bajerowac i szybko sie ulotnili. Mowili ze siedziba ich firmy miesci sie na nadbystrzyckiej. Ludzie nie dajcie sie nabierac przebierancom ktorzy nie wiedza co dokladnie sprzedaja.Witam ,, Zostalam oszukana Podpisalam umowe  Teraz palce tak wysokie rachunki ze SZOK ! Nie wiem jak się od tego uwolnić , Minęlo już dawno 10 dni Tym samym nie mam możliwości odstąpić od umowy ,, Dzwonilam Odpowiedzianko mi ze zerwanie umowy ponosze koszty ponad 1000zl .. Wielkie oszustwo Dziwie sie ze nie zajmie się Nimi organ ścigania przestępcow ,,  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dostałem już drugi  raz rachunek od EC i jestem w sumie zadowolony. Może nie wiadomo jakiej porażającej różnicy nie ma ale rachunki faktycznie są trochę niższe...
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Witam, u mnie na dzielnicy tez chodzili ale bardzo nie chieli powiedzic gdzie maja siedzibe i jak nazywa sie firma w której pracuja. Nawijali kit ale jak zobaczyli ze sie troche orientuje co i jak (15 lat doswiadczenia jako handlowiec w energrtyce) to dziwnie przestali bajerowac i szybko sie ulotnili. Mowili ze siedziba ich firmy miesci sie na nadbystrzyckiej. Ludzie nie dajcie sie nabierac przebierancom ktorzy nie wiedza co dokladnie sprzedaja.Witam ,, Zostalam oszukana Podpisalam umowe  Teraz palce tak wysokie rachunki ze SZOK ! Nie wiem jak się od tego uwolnić , Minęlo już dawno 10 dni Tym samym nie mam możliwości odstąpić od umowy ,, Dzwonilam Odpowiedzianko mi ze zerwanie umowy ponosze koszty ponad 1000zl .. Wielkie oszustwo Dziwie sie ze nie zajmie się Nimi organ ścigania przestępcow ,,  
 
Przecie to kopia wpisu z 1 strony ? Konkurencja nie śpi jak widać. udzie nie czytajcie tych pierdół tylkosuchajcie przedstawicieli .... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 27 z 39

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...