Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i co że ma? Żal tyłki ściska? Weźcie się do roboty, też może będziecie mieli. Trzeba było ostatnie poty na treningach wylewać, a nie iadolić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spowodować, żeby zostały uprzątnięte jego plakaty wyborcze w Puławach to nie potrafi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Kucharskiego za to ze głowe ma na karku i dobrze zainwestował ale panie Czarku nie zapomnij o Lublinie i regionie .Powodzenia w zdrowiu i inwestycjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej sam na to zarobił a nie siedząc na naszym garnuszku przy korycie!!!GRATULACJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapracował to ma. Nie boli mnie jego majątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan piłkarz niech już zdejmie swoje zdjęcia kawalerskie ze słupów w Świdniku chyba że liczy na jeszcze drugą kadencję to niech sobie wisi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy takim majątku, ta pewnie nie musiał handlować meczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaga napisał:
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
Może baranami są raczej ci, którzy tyle płacą za ganianie za piłką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cezary a wpisałeśile klas podstawówki ukończyłeś ha ha ha Kto głosował w Lublinie na tego mądralejest deb***em i to strasznym deb***em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mi tam czyjś majątek. Widać wiedział w co inwestować. No.. chyba że nie kupował tych mieszkań za uczciwe ceny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ja ch**a nie lubie za to, że się czerwonej peło sprzedał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacić komuś ogromne pieniądze za to, że się ugania za piłką, chodzić na te "mecze" i płacić za bilety - co za głupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak posprzątał po sobie!! Do tej pory jego gęba straszy na ulicach. Co na to straż wiejska? Moze kara powinna byc proporcjonalna do możliwości śmieciarza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdziłem, niestety Pan poseł wykształcenia nie wpisał, a to trochę nieładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...