Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 listopada 2011 r.
20:29
Edytuj ten wpis

Cezary Kucharski (PO) ma 18 mieszkań wartych ponad 9 mln zł i willę za 2,5 mln zł

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 16 A A
Cezary Kucharski (Jacek Świerczyński)
Cezary Kucharski (Jacek Świerczyński)

Aż tyle nieruchomości wpisał były piłkarz, a teraz poseł PO z Lublina w opublikowanym właśnie oświadczeniu majątkowym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Posłowie nowej kadencji muszą wypisać dokładnie ile mają oszczędności, ile zarobili, jakie mają wartościowe przedmioty (np. samochody) i nieruchomości.

Na stronie internetowej Sejmu są już oświadczenia majątkowe części posłów z naszego województwa. Zdecydowanie wyróżnia się Cezary Kucharski (PO), były reprezentant Polski w piłkę nożną, a teraz menedżer piłkarski.
W oświadczenie wpisał 850 tys. zł i 560 tys. euro oszczędności oraz roczne audi Q7 (wycenił je na 250 tys. zł). Jednak nie to robi największe wrażenie.

Kucharski ma aż 18 mieszkań. Najmniejsze ma 26,5 mkw. a największe 116 mkw. Najtańsze warte jest 265 tys. zł, a najdroższe 1 168 000 zł. Dodatkowo poseł ma dom o pow. 196 mkw. wyceniony na 2,5 mln zł.

Wszystkie mieszkania posła warte są 9 424 000 zł. Zapewne dlatego nic w tym dziwnego, że Cezary Kucharski zrezygnował z poselskiej pensji.

Poleć

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wykształcony / 23 listopada 2011 o 09:51
0
sprawdziłem, niestety Pan poseł wykształcenia nie wpisał, a to trochę nieładnie
Avatar
nieeeee / 23 listopada 2011 o 08:56
0
A może by tak posprzątał po sobie!! Do tej pory jego gęba straszy na ulicach. Co na to straż wiejska? Moze kara powinna byc proporcjonalna do możliwości śmieciarza?
Avatar
Głupota ludzka / 23 listopada 2011 o 07:49
0
Płacić komuś ogromne pieniądze za to, że się ugania za piłką, chodzić na te "mecze" i płacić za bilety - co za głupota!
Avatar
k / 23 listopada 2011 o 02:37
0
jak ja ch**a nie lubie za to, że się czerwonej peło sprzedał.
Avatar
Mr_Sparrow / 23 listopada 2011 o 01:12
0
A co mi tam czyjś majątek. Widać wiedział w co inwestować. No.. chyba że nie kupował tych mieszkań za uczciwe ceny...
Avatar
po podstawówce / 23 listopada 2011 o 00:03
0
Cezary a wpisałeśile klas podstawówki ukończyłeś ha ha ha
Kto głosował w Lublinie na tego mądralejest deb***em i to strasznym deb***em
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 23:22
0
[quote name='jaga' timestamp='1321998259' post='561578']
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
[/quote]
Może baranami są raczej ci, którzy tyle płacą za ganianie za piłką.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 23:17
0
Przy takim majątku, ta pewnie nie musiał handlować meczami.
Avatar
jaga / 22 listopada 2011 o 22:44
0
[quote name='Obserwator' timestamp='1321994564' post='561535']
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
[/quote]
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
[quote name='Obserwator' timestamp='1321994564' post='561535']
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
[/quote]
... rozwiń
Avatar
stan / 22 listopada 2011 o 22:31
0
Pan piłkarz niech już zdejmie swoje zdjęcia kawalerskie ze słupów w Świdniku chyba że liczy na jeszcze drugą kadencję to niech sobie wisi.
Avatar
wykształcony / 23 listopada 2011 o 09:51
0
sprawdziłem, niestety Pan poseł wykształcenia nie wpisał, a to trochę nieładnie
Avatar
nieeeee / 23 listopada 2011 o 08:56
0
A może by tak posprzątał po sobie!! Do tej pory jego gęba straszy na ulicach. Co na to straż wiejska? Moze kara powinna byc proporcjonalna do możliwości śmieciarza?
Avatar
Głupota ludzka / 23 listopada 2011 o 07:49
0
Płacić komuś ogromne pieniądze za to, że się ugania za piłką, chodzić na te "mecze" i płacić za bilety - co za głupota!
Avatar
k / 23 listopada 2011 o 02:37
0
jak ja ch**a nie lubie za to, że się czerwonej peło sprzedał.
Avatar
Mr_Sparrow / 23 listopada 2011 o 01:12
0
A co mi tam czyjś majątek. Widać wiedział w co inwestować. No.. chyba że nie kupował tych mieszkań za uczciwe ceny...
Avatar
po podstawówce / 23 listopada 2011 o 00:03
0
Cezary a wpisałeśile klas podstawówki ukończyłeś ha ha ha
Kto głosował w Lublinie na tego mądralejest deb***em i to strasznym deb***em
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 23:22
0
[quote name='jaga' timestamp='1321998259' post='561578']
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
[/quote]
Może baranami są raczej ci, którzy tyle płacą za ganianie za piłką.
Avatar
Gość / 22 listopada 2011 o 23:17
0
Przy takim majątku, ta pewnie nie musiał handlować meczami.
Avatar
jaga / 22 listopada 2011 o 22:44
0
[quote name='Obserwator' timestamp='1321994564' post='561535']
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
[/quote]
TO TRZEBA BYŁO LATAĆ ZA PIŁKĄ, BARANIE, BO COŚ TO KSZTAŁCENIE TEŻ CI NIE WYSZŁO, JAK NA BEZROBOCIU SIEDZISZ. Ja skończyłam jeden kierunek i mam super pracę i JESTEM ZADOWOLONA Z ŻYCIA. Weź się za robotę, a nie zazdrość innym!
[quote name='Obserwator' timestamp='1321994564' post='561535']
Qrwa a ja głupi na studia poszedłem dwa kierunki z wyróżnieniem ukończyłem i teraz pracy nie mam bo znajomości brak, było w piłkę grać a nie w naukę i wykształcenie inwestować, a sorki zapomniałem ale żeby grać w Polskiej lidze to również należy mieć znajomości i szerokie plecy bo talent i wyszkolenie nie wystarczą co zresztą widać na boisku jak stado kopaczy biega z kolorowymi i nastroszonymi włosami to ponoć oznaka talentu!
[/quote]
... rozwiń
Avatar
stan / 22 listopada 2011 o 22:31
0
Pan piłkarz niech już zdejmie swoje zdjęcia kawalerskie ze słupów w Świdniku chyba że liczy na jeszcze drugą kadencję to niech sobie wisi.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 143 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 392 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!