Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po jakiego diabła nam to w Lublinie jak chcą niech sobie sami zbiorą pieniądze, w Lublinie jest wiele ważniejszych miejsc by wydać pieniądze. Drogi, ścieżki rowerowe(tego w centrum brakuje).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Piotrowi Kowalczykowi przypomnę tylko że mamy demokrację!Część społeczeństwa głosowała na Ruch Palikota żeby mogli być reprezentowani na wyższych szczeblach. Jak sie nie podoba temat debaty ze wszystkimi to postawcie sobie ten pomnik u siebie w ogródku, i za swoje pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pomnik stanie na miejscu Bieruta !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a za czyje pieniądze chcą to budować???????????????????????????? Jak za swoje, to niech wykupią sobie skwerek i postawią za swoje diety pomnik.... JAK ZA MOJE TO JA SIĘ NIE ZGADZAM NA TAKIE MARNOTRAWSTWO KASY....jest dużo pilniejszych i ważniejszych inwestycji w tym mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko 5000 podpisów? nie wiedziałam że Moje miasto liczy tylko 9999 osób... To się nazywa demokracja po pisowsku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za poroniony pomysł ??!! Rozumiem, że w mniemaniu tych ludzi, Lublin jest tak strasznie bogatym miastem, że zamiast na inne cele, może trwonić pieniądze na taklie zbytki jak, jakiś durny pomnik, bo garstce ludzi coś tam się wydaje. Przecież koszt zaprojektowania i wybudowania takiego pomnika, to kilkaset tysięcy złotych, które można by przeznaczyć na inne cele np. pomoc biedym rodzinom, czy ich dzieciom, lub budowę jakiegoś chodnika z którego korzytaliby wszyscy. Po chorobę nam kolejny pomnik, który zaspokoi chore ambicje garstki ludzi i stanie się ubikacją dla kruków i gołębi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/12986_496622600401120_1192010562_n.jpg osiedle "Brzozy" na ul. Dunikowskiego ... może tu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czym ta katastrofa różni się od każdej innej tragedii, które nie są i nigdy nie będą upamiętnione?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam życie to za duże pieniądze nas podatników wybudują jakąś szkaradę pseudo artysty (ale za to jedynej słusznej opcji politycznej) w reprezentatywnym miejscu! WIĘC SIĘ NIE ZGADZAM! I STANOWCZO PROTESTUJĘ przeciwko oszpeceniu jakiegoś pięknego dotąd miejsca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My chcemy pracy a nie pomników !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zachować pamięć o tym wydarzeniu i ludziach, którzy zginęli w katastrofie. Bez postawienia pomnika pamięć zaginie. Nie ważne czy lubiliśmy Kaczyńskiego i resztę lecących z nim osób. Ważne, że byli oni częścią naszej Polski. Nie pozwólmy żeby o tym zapomniano. Brawo Wspólny Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest już tablica na kościele..,plac...o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE CHCĘ pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej ,chyba że finansowanego WYŁĄCZNIE przez chcących go budować !!! NIE CHCĘ placu im Lecha Kaczyńskiego!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 podpisów w mieście prawie 400 tysięcznym? Toż to kpina jakaś! Czemu tylu podpisów im nie wystarczy do tego by ich na zbite pyski powyrzucać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to idzie za ich pieniądze. I za innych, którzy to popierają. Nie widzę problemu. Mało tego - tak naprawdę, aż trudno mi samej uwierzyc, jestem za.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
a czym ta katastrofa różni się od każdej innej tragedii, które nie są i nigdy nie będą upamiętnione? [/quote] [quote name='Renia' timestamp='1363769873' post='747473'] My chcemy pracy a nie pomników !!!!
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Ważna jest pamięć o ludziach, którzy wtedy zginęli, tak jak o ofiarach innych katastrof. Ale według mnie pomniki są zbędne. A członkom Wspólnego Lublina proponuję, żeby zajęli się poważniejszymi problemami Lubelszczyzny, np. bezrobociem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renia napisał:
My chcemy pracy a nie pomników !!!!
Ktoś przy budowie tego pomnika dostanie pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opamiętaj się głupi narodzie.Pomnikomania!!!Pracy i chleba ludziom potrzeba!!!Oślepliście już czy ktoś wam rozumu poskąpił?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jetsem za pomnikiem, należy sie apmieć ofiarom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wilo napisał:
Panu Piotrowi Kowalczykowi przypomnę tylko że mamy demokrację!Część społeczeństwa głosowała na Ruch Palikota żeby mogli być reprezentowani na wyższych szczeblach. Jak sie nie podoba temat debaty ze wszystkimi to postawcie sobie ten pomnik u siebie w ogródku, i za swoje pieniądze...
wiesz co wstydziłbyś się, wszytscy płakaliśmy po katastrofie, oprócz RP, wiec sie zamknij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...