Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą postawić specjalny pomnik na cmentarzu w Lublinie

Utworzony przez Jas_Fasola, 12 października 2021 r. o 12:57 Powrót do artykułu
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lepiej przeznaczyć pieniądze na ratunek zdrowia jakiegoś jeszcze żyjącego dziecka, skazanego na cierpienie bo boog tak chciał, a pissowcy zamiast pieniądze na leczenie przeznaczają na kolejne gusła i zabobony wyimaginowanej wspólnoty która w swoich szeregach ukrywa pedofilów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś do modlitwy potrzebuje czegoś z betonu, stali czy złota i jeszcze pochlapanego wodą H2O+ to słaba jest jego wiara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcemy, aby to miejsce pełniło funkcję pomnika pamięci o wszystkich dzieciach utraconych, bez względu na wiek i okoliczności ich śmierci". Chyba jednak nie o wszystkich, a jedynie o tych katolickich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Chcemy, aby to miejsce pełniło funkcję pomnika pamięci o wszystkich dzieciach utraconych, bez względu na wiek i okoliczności ich śmierci". Chyba jednak nie o wszystkich, a jedynie o tych katolickich...
Bzdury, podlane sosem ślepej, prymitywnej, nieludzkiej nienawiści bzdury!!!A dlaczego nie????Bo nie????Ludzie, na jakim odhumanizowanym świecie Wy żyjecie? Co ten sączony nieustannie polityczny jad nienawiści zrobił z Wami? Z Waszymi sercami? Powiem tak. Pracuję w szpitalu. W Warszawie. I niejednokrotnie byłem świadkiem odbioru zwłok nienarodzonych, martwych płodów (przy okazji pytanie: od kiedy płód reprezentuje jakąś wiarę??? ) przez zakład pogrzebowy. Nie będę opisywał przeżyć, jakie towarzyszą takim sytuacjom, bo nie potrafię, bo tego nie da się opisać w ludzkim wymiarze. Dlatego uważam, że jeżeli taki pomnik miałby pomóc komuś odreagować traumę, ulżyć w bezmiarze cierpienia - to dlaczego nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Chcemy, aby to miejsce pełniło funkcję pomnika pamięci o wszystkich dzieciach utraconych, bez względu na wiek i okoliczności ich śmierci". Chyba jednak nie o wszystkich, a jedynie o tych katolickich...
Bzdury, podlane sosem ślepej, prymitywnej, nieludzkiej nienawiści bzdury!!!A dlaczego nie????Bo nie????Ludzie, na jakim odhumanizowanym świecie Wy żyjecie? Co ten sączony nieustannie polityczny jad nienawiści zrobił z Wami?  Z Waszymi sercami? Powiem tak. Pracuję w szpitalu. W Warszawie. I niejednokrotnie byłem świadkiem odbioru zwłok nienarodzonych, martwych płodów (przy okazji pytanie: od kiedy płód reprezentuje jakąś wiarę???  ) przez zakład pogrzebowy. Nie będę opisywał przeżyć, jakie towarzyszą takim sytuacjom, bo nie potrafię, bo tego nie da się opisać w ludzkim wymiarze. Dlatego uważam, że jeżeli taki pomnik miałby pomóc komuś odreagować traumę, ulżyć w bezmiarze cierpienia - to dlaczego nie?
Po jaką cholerę mieszasz do tematu płody? Chodzi o pomnik dzieci utraconych, a nie wyskrobanych zarodków. Gdzie widzisz "polityczny jad nienawiści"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cholerę mieszasz do tematu płody? Chodzi o pomnik dzieci utraconych, a nie wyskrobanych zarodków. Gdzie widzisz "polityczny jad nienawiści"?
Sam jesteś wyskrobek. Nigdzie niczego takiego nie napisałem i wypraszam sobie chamskie insynuacje!!! Nie obchodzi mnie, co Ci się roi w łepetynie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jaką cholerę mieszasz do tematu płody? Chodzi o pomnik dzieci utraconych, a nie wyskrobanych zarodków. Gdzie widzisz "polityczny jad nienawiści"?
Sam jesteś wyskrobek. Nigdzie niczego takiego nie napisałem i wypraszam sobie chamskie insynuacje!!! Nie obchodzi mnie, co Ci się roi w łepetynie!
A kto napisał " niejednokrotnie byłem świadkiem odbioru zwłok nienarodzonych, martwych płodów (przy okazji pytanie: od kiedy płód reprezentuje jakąś wiarę??? ) przez zakład pogrzebowy. Nie będę opisywał przeżyć, jakie towarzyszą takim sytuacjom, bo nie potrafię, bo tego nie da się opisać w ludzkim wymiarze ". Co to ma wspólnego z trmatem artykułu? Także ty napisałeś " Co ten sączony nieustannie polityczny jad nienawiści zrobił z Wami ", więc pytam, gdzie widzisz ten jad? Przyznaj się, że nie zrozumiałeś wymowy artykułu i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto napisał " niejednokrotnie byłem świadkiem odbioru zwłok nienarodzonych, martwych płodów
Jesteś idiotą. Ciężkim idiotą. To zamiast komentarza. A za chamskie, ordynarne pomówienia i insynuacje - w realu powinieneś po ryju dostać. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto napisał " niejednokrotnie byłem świadkiem odbioru zwłok nienarodzonych, martwych płodów
Jesteś  idiotą. Ciężkim idiotą. To zamiast komentarza. A za chamskie, ordynarne pomówienia i insynuacje - w realu powinieneś po ryju dostać. Tyle w temacie.
No dobrze. To ja mówię "sprawdzam". Napisz, gdzie i jakie "chamskie, ordynarne pomówienia i insynuacje" skierowałem pod twoim adresem. Bo jak na razie, to ty mnie wyzywasz od idiotów i wyskrobków. Co więcej - kierujesz pod moim adresem groźby karalne. Nie, żebym się przejmował jakimiś wypocinami chłopka małorolnego, ale nie mogę Ci nie pokaać, jaki jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto napisał " niejednokrotnie byłem świadkiem odbioru zwłok nienarodzonych, martwych płodów
Jesteś  idiotą. Ciężkim idiotą. To zamiast komentarza. A za chamskie, ordynarne pomówienia i insynuacje - w realu powinieneś po ryju dostać. Tyle w temacie.
 Jesteś normalny ? Z tych wypowiedzi wynika , że nie zabardzo . A w ryj dostać możesz , ale ludzi nie strasz  „bochaterów"  internetowych było wielu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„bochaterów" internetowych było wielu
No, zwłaszcza takich "bochaterów". "Pójdź, dziecię! ja cię uczyć każę!" M. Konopnicka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
 To może wybuduj ten chodnik czy oświetlenie za swoje skoro taki mundry jesteś. Fajnie się wydaje nie swoje ,a swoje to już nie bardzo. Może zamiast miejskiej plaży w stolycy z palet za milion złotych lepiej przeznaczyć na biednych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
To może wybuduj ten chodnik czy oświetlenie za swoje skoro taki mundry jesteś. Fajnie się wydaje nie swoje ,a swoje to już nie bardzo. Może zamiast miejskiej plaży w stolycy z palet za milion złotych lepiej przeznaczyć na biednych
A skąd wiesz, że nie buduję? Wspieram budżet niemałymi podatkami, wybieram ciekawe projekty w budżecie obywatelskim - robię to, o czym piszesz. Tego pomnika wspierać nie zamierzam i nie dlatego, że nie widzę dla niego sensu, ale dlatego, że znowu dzieli on ludzi - poprzez postać religijną wyklucza szereg osób, które też utraciły swoje dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
To może wybuduj ten chodnik czy oświetlenie za swoje skoro taki mundry jesteś. Fajnie się wydaje nie swoje ,a swoje to już nie bardzo. Może zamiast miejskiej plaży w stolycy z palet za milion złotych lepiej przeznaczyć na biednych
A skąd wiesz, że nie buduję? Wspieram budżet niemałymi podatkami, wybieram ciekawe projekty w budżecie obywatelskim - robię to, o czym piszesz. Tego pomnika wspierać nie zamierzam i nie dlatego, że nie widzę dla niego sensu, ale dlatego, że znowu dzieli on ludzi - poprzez postać religijną wyklucza szereg osób, które też utraciły swoje dzieci.
 Ale ten pomnik ma powstać nie z podatków więc co mi tu wyjeżdżasz z podatkami. Rządzic chcesz synu nie swoimi pieniędzmi,prawisz tu jakieś mądrości ,co można za te pieniądze zrobić. Przekaz wypłatę czy kieszonkowe od rodziców na te swoje projekty,wtedy będziesz koleś git:) na żukową ławeczkę za sto tysięcy,co się co chwilę psuje  też głosowałeś? Może trzeba było przeznaczyć te pieniądze na chodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
To może wybuduj ten chodnik czy oświetlenie za swoje skoro taki mundry jesteś. Fajnie się wydaje nie swoje ,a swoje to już nie bardzo. Może zamiast miejskiej plaży w stolycy z palet za milion złotych lepiej przeznaczyć na biednych
A skąd wiesz, że nie buduję? Wspieram budżet niemałymi podatkami, wybieram ciekawe projekty w budżecie obywatelskim - robię to, o czym piszesz. Tego pomnika wspierać nie zamierzam i nie dlatego, że nie widzę dla niego sensu, ale dlatego, że znowu dzieli on ludzi - poprzez postać religijną wyklucza szereg osób, które też utraciły swoje dzieci.
Ale ten pomnik ma powstać nie z podatków więc co mi tu wyjeżdżasz z podatkami. Rządzic chcesz synu nie swoimi pieniędzmi,prawisz tu jakieś mądrości ,co można za te pieniądze zrobić. Przekaz wypłatę czy kieszonkowe od rodziców na te swoje projekty,wtedy będziesz koleś git:) na żukową ławeczkę za sto tysięcy,co się co chwilę psuje  też głosowałeś? Może trzeba było przeznaczyć te pieniądze na chodnik
Matołku - pisałeś o chodniku, czy oświetleniu, więc napisałem ci, że ja to współfinansuję. Czyli trafiłeś kulą w płot. Mimo to brniesz dalej. Mi pomnik sam w sobie nie przeszkadza, wyraziłem tylko swoją opoinię na temat słów, jakoby " to miejsce pełniło funkcję pomnika pamięci o wszystkich dzieciach utraconych " twierdząc, że skoro pomnik zawiera w sobie także postać religijną, to jednak nie dla wszystkich on będzie miejscem pamięci. Zrozum, co czytasz, i dopiero potem zabieraj głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
To może wybuduj ten chodnik czy oświetlenie za swoje skoro taki mundry jesteś. Fajnie się wydaje nie swoje ,a swoje to już nie bardzo. Może zamiast miejskiej plaży w stolycy z palet za milion złotych lepiej przeznaczyć na biednych
A skąd wiesz, że nie buduję? Wspieram budżet niemałymi podatkami, wybieram ciekawe projekty w budżecie obywatelskim - robię to, o czym piszesz. Tego pomnika wspierać nie zamierzam i nie dlatego, że nie widzę dla niego sensu, ale dlatego, że znowu dzieli on ludzi - poprzez postać religijną wyklucza szereg osób, które też utraciły swoje dzieci.
Ale ten pomnik ma powstać nie z podatków więc co mi tu wyjeżdżasz z podatkami. Rządzic chcesz synu nie swoimi pieniędzmi,prawisz tu jakieś mądrości ,co można za te pieniądze zrobić. Przekaz wypłatę czy kieszonkowe od rodziców na te swoje projekty,wtedy będziesz koleś git:) na żukową ławeczkę za sto tysięcy,co się co chwilę psuje  też głosowałeś? Może trzeba było przeznaczyć te pieniądze na chodnik
Matołku - pisałeś o chodniku, czy oświetleniu, więc napisałem ci, że ja to współfinansuję. Czyli trafiłeś kulą w płot. Mimo to brniesz dalej. Mi pomnik sam w sobie nie przeszkadza, wyraziłem tylko swoją opoinię na temat słów, jakoby "   to miejsce pełniło funkcję pomnika pamięci o wszystkich dzieciach utraconych   " twierdząc, że skoro pomnik zawiera w sobie także postać religijną, to jednak nie dla wszystkich on będzie miejscem pamięci. Zrozum, co czytasz, i dopiero potem zabieraj głos.
 Kretynie mam gdzieś twoje chodniki które to niby współfinansujesz. Prawisz morały co zrobić z cudzymi pieniędzmi i o to chodzi a nie o jakieś tam chodniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może lepiej za te pieniądze wybudować oświetlenie jakiegoś przejścia dla pieszych, albo chodnik tam gdzie go brakuje, żeby uratować życie dzieciom żyjącym. Co z kolejnego pomnika?
Masz 100% racji!
To może wybuduj ten chodnik czy oświetlenie za swoje skoro taki mundry jesteś. Fajnie się wydaje nie swoje ,a swoje to już nie bardzo. Może zamiast miejskiej plaży w stolycy z palet za milion złotych lepiej przeznaczyć na biednych
A skąd wiesz, że nie buduję? Wspieram budżet niemałymi podatkami, wybieram ciekawe projekty w budżecie obywatelskim - robię to, o czym piszesz. Tego pomnika wspierać nie zamierzam i nie dlatego, że nie widzę dla niego sensu, ale dlatego, że znowu dzieli on ludzi - poprzez postać religijną wyklucza szereg osób, które też utraciły swoje dzieci.
Ale ten pomnik ma powstać nie z podatków więc co mi tu wyjeżdżasz z podatkami. Rządzic chcesz synu nie swoimi pieniędzmi,prawisz tu jakieś mądrości ,co można za te pieniądze zrobić. Przekaz wypłatę czy kieszonkowe od rodziców na te swoje projekty,wtedy będziesz koleś git:) na żukową ławeczkę za sto tysięcy,co się co chwilę psuje  też głosowałeś? Może trzeba było przeznaczyć te pieniądze na chodnik
Matołku - pisałeś o chodniku, czy oświetleniu, więc napisałem ci, że ja to współfinansuję. Czyli trafiłeś kulą w płot. Mimo to brniesz dalej. Mi pomnik sam w sobie nie przeszkadza, wyraziłem tylko swoją opoinię na temat słów, jakoby "   to miejsce pełniło funkcję pomnika pamięci o wszystkich dzieciach utraconych   " twierdząc, że skoro pomnik zawiera w sobie także postać religijną, to jednak nie dla wszystkich on będzie miejscem pamięci. Zrozum, co czytasz, i dopiero potem zabieraj głos.
Kretynie mam gdzieś twoje chodniki które to niby współfinansujesz. Prawisz morały co zrobić z cudzymi pieniędzmi i o to chodzi a nie o jakieś tam chodniki
Skończyły się argumenty, więc już nawet sam sobie zaprzeczasz? W sumie czego się spodziewałem po dyskusji ze zwolennikiem PiSu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ale ten pomnik ma powstać nie z podatków więc co mi tu wyjeżdżasz z podatkami. Rządzic chcesz synu nie swoimi pieniędzmi,prawisz tu jakieś mądrości ,co można za te pieniądze zrobić. mam gdzieś twoje chodniki które to niby współfinansujesz. Prawisz morały co zrobić z cudzymi pieniędzmi i o to chodzi a nie o jakieś tam chodniki
Dokładnie tak. Strażnik się znalazł nawiedzony - nie swojej kasy. Napisz mu jeszcze, niech się drapie po własnej d...., a nie po cudzej. A jak tak się spina o podatki - to mu mogę kontrolę skarbową podesłać. Prześwietlą go moment.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...