Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą wyprowadzić religię ze szkół, zbierają podpisy. "Syn chodzi, bo tak robi cała klasa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2018 r. o 08:00 Powrót do artykułu
35.71% idiotów w spoleczenstwie. Smutne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=tzlnwq3nxh8 ***s://***youtube.com/watch?v=q-otypogh0g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Miejsce religii (każdej) jest w świątyni, a nie w budynkach publicznych. Gdzie można się dopisać?
 podpisy zbierane są w biurach poselskich Platformy Obywatelskej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzięki religii ten kraj przetrwał okupację i zabory,a teraz chcą się jej pozbyć z życia publicznego,ludzie nie macie większych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara niepotrzebnie została wprowadzona do systemu oświaty, aczkolwiek wiara w ewolucję, jest tam prawie na równych prawach i nikt nie protestuje, przeciwko wierzącym w ewolucję nauczycielom, a może warto by było. Kościół to my, wierzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wierząca ale nie chodzę do budynku z krzyżem, w którym różni panowie chcą  mi mówić jak mam żyć. Panowie, którzy robią takie rzeczy, że gdyby naprawde wierzyli w Boga to by tych rzeczy nie robili. W związku z tym, moje dziecko już drugi rok nie uczęszcza na lekcje religii, tak postanowiło i ja to rozumiem. Reszta klasy kosztem innych przedmiotów wkuwa modlitwy i prawdy wiary, a program 7 i 8 klas i tak pęka w szwach. Ja chodziłam na religię do salek katechetycznych w różnych kościołach i do tej pory wspominam lekcje religii w katedrze, w uroczej salce do której wejście było tylko dla wybranych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....bardzo roztropny sposób na ochronę własnych dzieci przed lubieżnością zboczeńców w kieckach! Pedofilia przybrała rozmiary epidemii i jeśli rodzice sami temu nie sprzeciwia się, to na pewno rządzący nic w tej sprawie nie zdziałają! Argument, że nie wszyscy "ludzie Kościoła" są pedofiliami jest argumentem nieprawdziwym, ponieważ to tak, jak pasera nie uważać za złodzieja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K.....KSIĄDZ DOSTAŁ ETAT PSYCHOLOGA, GDZIE INDZIEJ OD WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE, ALBO WFu??!!!!PARANOJA!!PAŃSTWO WYZNANIOWE W XXI WIEKU, TO DLA TEGO PiSDZIELCE I DUDA, PEŁNIĄCY FUNKCJĘ PREZYDENTA RP, CHCĄ WYWALIĆ POLSKĘ Z CYWILIZACJI ZACHODU,TJ. UE!!!BĘDZIEMY TAKIM WSIOWYM GRAJDOŁEM!!!POLAK ZAWSZE BYŁ NA BAKIER Z RACJONALNYM,NOWOCZESNYM MYŚLENIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już było przez 50 lat, religii nie było w szkołach, krzyże zdejmowali, księżny mordowali zamykali, Popiełuszkę zabili. Przyjechali na sowieckich czołgach i siedzą, towarzysze, bolszewia się odradza, aż czuć onuce ! SZABLE DO BOJU, LANCE W DŁOŃ, BOLSZEWIKA GOŃ GOŃ GOŃ !!!!!!!!!!!
  Masz na myśli kalksteina z Odessy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym problem ? Można chodzić na religię, można chodzić na etykę i można  nie chodzić w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety doszło do tego,że wyprowadzenie religii ze szkół stało się jednym z najważniejszych zadań społeczeństwa. Za dużo jest ideologii i dzielenia społeczeństwa już wśród najmłodszych przez księży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dzięki religii ten kraj przetrwał okupację i zabory,a teraz chcą się jej pozbyć z życia publicznego,ludzie nie macie większych problemów?
 Człowieku, co ty gadasz ?? To właśnie kościół zgodził się na rozbiory Polski !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak? A pozniej taki delikfent zechce przyjac bierzmowanie i jak bedzie problem to kto jest winien. Wiadomo kosciol. U mnie w Chelmie wyglada to tak dzieci chodza na religie w klasach1_3 bo wiadomo komunia. Pozniej przynosza listy od rodzicow pozwalajace na nieuczeszczanie na religie. Klasa 8 znowu sie zapiszemy bo bierzmowanie. Jak katecheta lub ksiadz sie nie zgodza to wiadomo kosciol jest be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczął się lewacki jazgot... Może zamiast godła i krzyża powiesić flagę UE i wszystkich zmusić do wyznawania lewackiej "religii" unijnej. Nie ma obowiązku chodzenia na religię wieć nie wiem o co ten krzyk. Ja wolę religię niż ideologię Gender i inne robiące błoto z mógu wymysły lewackich zakompleksionych ludzi. Widzę, że ci wszyscy obrońcy demokracji i tolerancji nie tolerują innych poglądów i wyznania. Obłuda i hypokryzja na całego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiesz, że zdjęcie nie przedstawia tylko połowy sali i godło jest akurat na środku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi o religię tylko o fakt że każdy z nas musi płacić na księżulków nawet jeśli tego nie chce a po drugie to każdy ma mieć prawo wyboru.Dlatego religia powinna być przy kościołach.
 5 PLN szkoda? Na polityków też płacimy i też wyboru brak. I czy to w koalicji, czy to w opozycji.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację wyprowadźcie religie skąd tylko się da uccie dzieci zagorzałej tolerancji a później nie dziecię się że muzułmanów jest pełno i gwałcą wasze córki i żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....bardzo roztropny sposób na ochronę własnych dzieci przed lubieżnością zboczeńców w kieckach! Pedofilia przybrała rozmiary epidemii i jeśli rodzice sami temu nie sprzeciwia się, to na pewno rządzący nic w tej sprawie nie zdziałają! Argument, że nie wszyscy "ludzie Kościoła" są pedofiliami jest argumentem nieprawdziwym, ponieważ to tak, jak pasera nie uważać za złodzieja...
 ..Tak samo jak Ty jesteś gwałcicelem, bo nosisz ptaszka w spodniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację wyprowadźcie religie skąd tylko się da uccie dzieci zagorzałej tolerancji a później nie dziecię się że muzułmanów jest pełno i gwałcą wasze córki i żony
 Słusznie prawisz... Muzułmanie przyjdą i nie bedą się pytać, tylko zrobią porządek z tą hołotą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak? A pozniej taki delikfent zechce przyjac bierzmowanie i jak bedzie problem to kto jest winien. Wiadomo kosciol. U mnie w Chelmie wyglada to tak dzieci chodza na religie w klasach1_3 bo wiadomo komunia. Pozniej przynosza listy od rodzicow pozwalajace na nieuczeszczanie na religie. Klasa 8 znowu sie zapiszemy bo bierzmowanie. Jak katecheta lub ksiadz sie nie zgodza to wiadomo kosciol jest be.
 I to jest głupie zachowanie rodziców - w ramach folkloru opłatek czy Komunia. Bo wypada i co powie rodzina.  Z drugiej strony szkoła łamie prawo - nie muszę przynosić kartki o wypisaniu z religii tylko szkoła ci roku ma obowiązek zebrać oświadczenia chętnych do nauki religii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...