Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą wyprowadzić religię ze szkół, zbierają podpisy. "Syn chodzi, bo tak robi cała klasa"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2018 r. o 08:00 Powrót do artykułu
Oto wielka tajemnica wiary: złoto i dolary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia jak nazwa wskazuje powinna być nauką o religiach świata a katecheza powinna powrócić do domów parafialnych tam gdzie jej miejsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym problem. Jak ktos nie chce żeby jego dziecko chodziło niech nie chodzi. Są tacy ktorzy chcą dlaczego im chcecie to zabrać. Nie rozumiem do czego ten świat zmierza :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALEŚ K...GŁUPI!!!!ABRAMOWICE CZEKAJĄ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpinam sie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie powinno być tak, ze religia powinna nauczać obiektywnie o wszystkich religiach? Zamiast wpajać jedyną słuszną wiarę powinna traktować o genezie każdej wiary, o kulturze, obyczajach i zasadach moralności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę wyprowadzić komuchów z Polski. Kto popiera mój pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejscem jakiejkolwiek religii jest świątynia, tam się naucza i modli. U nas księża zajmują sale lekcyjne a dzieci uczą się na kilka zmian. Można przenieść nauczanie do sal przykoscielnych a wtedy wszystkie dzieci będą chodziły do szkoły na godzinę 8 rano a po lekcjach pójdą do świątyń na nauczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem w tym że biskup księżom nie zapłaci za nauczanie, a szkoła płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi bo chodzi cała klasa, a gdyby cała klasa nie chodziła to moje dziecko też by nie chodziło - mówi matka każdego dziecka w klasie. I tak sobie wszyscy chodzą, chociaż wcale nie chcą, no bo przecież wszyscy chodzą, chociaż wcale nie chcą... Co za ludzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ się lewactwo cieszy i popisuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://secure.avaaz.org/pl/petition/minister_edukacjipremier_likwidacja_religii_w_szkolach_publicznych/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie chcę, zeby moje dziecko chodziło na lekcję fizyki, chemii, czy bezsensownej matematyki, która tak naprawdę niczego nie uczy w życiu...
Widać, ze Pan/Pani nie był uważny na tych lekcjach...  Przedmioty scisłe uczą logicznego myślenia i rozwiązywania problemów różnymi metodami, łązenia faktów(Choć wiem, ze niektórzy nauczyciele zatracili tę idee). Sinusy, Cosinusy itd. nie sa potrzebne w życiu, ale coraz trudniejsze przykłady sa potrzebne by mózg się rozwijał. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Z publicznych pieniędzy jest religia płacona. 2. Religia bywa w srodku lekcji, czemu z tego powdu uczniowie mają się nudzić i meczyc w bibliotece? 3. Szkoła jest swiecka, swiątynie od nauki religi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nikt ich nie zmusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wierny :czego nie piszesz ,że w więzieniach siedzą nic nie robią i na nich płacisz i cicho siedzisz. kościół przeszkadza ...wypisz się i niech pod płotem pochowa Cię Pazura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wypisałem dziecko z religii 4 lata temu i nie żałuję. I nikt nie robił nigdy synowi problemów. To tylko taki stereotyp że jak się wypisze dziecko to co inni powiedzą. Wręcz przeciwnie. Jak my to zrobiliśmy to inni też chcieli. Dodam że mieszkam w małym mieście gdzie wszyscy się znają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam czasy kiedy chodziłem na lekcje religii do kościoła. Kościół był oddalony od szkoły ponad 10 minut piechotą. Było też oczekiwanie na lekcje bo nauczyciele i księżą nie potrafili dograć planu. Później wróciły lekcje do szkoły. Byliśmy zadowoleni. Dzieci które nie chciały chodzić na religie to miały etykę. Dużym plusem tez było to, że ocena z religii/etyki podnosiła średnią ocen. Patrząc dziś już jako dorosły, to uważam że religia/etyka są potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonimowy "bohater",też uważam że religia powinna być poza szkołą, co najwyżej dla bezpieczeństwa dzieci można udostępnić sale lekcyjne ale po lekcjach a nie w ich trakcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy utylizować zarówno muzułmanów, katolików jak i ludzi bez mózgu wierzących dowolnym oszustom. A jeśli nie da się wszystkiego na raz to przynajmniej nie szanować śmiecia i nie pomagać mu gdy się da a gdy się da to wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...