Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czekają tylko w gazecie. Jeśli uda się dodzwonić to otrzymujemy wiadomość,że z uwagi na brak samochodu interwencji nię będzie -chodzi o odległość 400 m wg GPS od siedziby straży.Wszyscy stoją i razem z gogolą patrzą jak błyska radar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam, co z sypaniem solą i innymi pochodnymi? Niektórzy administratorzy sypią na chodniki całe wiadra srodków chemicznych, aż chrzęści pod butami, a nikt nie sprząta po tym brei jaka powstaje z roztopionego śniegu. Czy są jakieś przepisy normujace jakość i ilość dozowlonych środków chemicznych stosowanych do walki ze śniegiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...można dostać nawet 100 zł mandatu..... Lepiej zapłacić mandat i siedzieć w domu w czasie mrozu. A co do "apelu" straży nierobów w sprawie nieposypanych chodmników,to tylko szum medialny.Straż miejska i tak nie reaguje na większość zgłoszeń.Wolą siedzieć w ciepłym biurze lub grzać się w służbowym aucie. Ciekawy jestem,czy straż miejska ukarze mandatem w wys.nawet 100 zł odpowiedzialnych za odśnieżanie chodników (i ulic) należących do magistratu.Ciekawe również,czy straż miejska walnie kiomuś mandat,kto nie odśnieżył chodnika przy kruchcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lu napisał:
Czekają tylko w gazecie. Jeśli uda się dodzwonić to otrzymujemy wiadomość,że z uwagi na brak samochodu interwencji nię będzie -chodzi o odległość 400 m wg GPS od siedziby straży.Wszyscy stoją i razem z gogolą patrzą jak błyska radar.
No fajnie.Do czego to już doszło.Jeśli nigdzie nie chcą przyjąć do roboty (nawet na ochroniarza),to w straży miejskiej etat czeka (znajomków lub pociotkówoczywiście).Ale taki panisko na interwencję na piechotę się nie wybierze.Musi być samochód. Wiem,że w straży miejskiej pracuje dużo leni i nierobów.Jestem w stanie to udowodnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z ulicami? kto zapłaci za lodowiska na ulicach? miasto czyli my? a może by tak obciążyć personalnie odpowiedzialnego wiceprezydenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...