Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co się działo z pieniędzmi ze zbiórek na chore dzieci? Rodzice oskarżają fundację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 12:28 Powrót do artykułu
Te wszystkie szemrane fundacje powinny być rozwiązane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znający Fundację, byłam na profilu prezesa i nie widziałam ani luksusowych wakacji ani samochodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i nie widzę żadnego auta ani wakacji. Możesz mnie oświetlić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczciwiej byłoby poczekać do rozstrzygnięcia tych sporów na drodze sądowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwiej było by nie wykorzystywać wizerunku i trudnej sytuacji chorych a nie uczciwiej było by czekać na rozstrzygnięcie sytuacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misztale to złodzieje i trzeba nazywać rzeczy po imieniu. !!! Wszyscy którzy w tym byli pracowali na rzecz rzekomej Fundacji wiedzą że chodziło tylko o wyzysk. Ktoś kto zakłada Fundację powinien na papierze rozliczyć się co do złotówki i udokumentować to a nie tłumaczyć że zaniedbał księgowość z chęci pomocy. PARADOKS !!!. Sam jest niepełnosprawny a kradnie nie wiem jak takie osoby potrafią patrzeć w lustro bez obrzydzenia. Jego żonka jeszcze gorsza fałszywa zachłanna. Wyżej dupę ma jak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...