Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i sprawa się wyjaśniła ;-) Po odgazowaniu świeżo otwartego Cydra okazuje się, że smak dentysty znika. Może to kwestia bombelków i złego gazu? Po zniknięciu tego dentyścianego smaku vydr postawiłbym w stosunku do innych cydrów nieco poniżej średniej smakowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr to bardzo dobra opcja dla kobiet, które z reguły mają słabszą głowę ;) To dobry napój do picia z jedzeniem, zamiast wina, ja zwykle wybieram cydr lubelski do cięższych, tłustych potraw, bo jest lekki i dobrze pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr to bardzo dobra opcja dla kobiet, które z reguły mają słabszą głowę ;) To dobry napój do picia z jedzeniem, zamiast wina, ja zwykle wybieram cydr lubelski do cięższych, tłustych potraw, bo jest lekki i dobrze pasuje.
Oj Jola kobiety i słabsza głowa?!-przestań już pić! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety mają głowę równie mocną co mężczyźni, co najwyżej smak bardziej wyrafinowany ;p ja też jestem za cydrem. Może panowie trafili na słabszą partię, bo cydr na bazie samych jabłek ma prawo do różnicy w smaku ;) Ja tam nie czułam posmaku metalu, może picie jaboli wypaliło co niektórym kubki smakowe ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pyszne cydry kojarzyły mi się zawsze z południem Francji i oto wreszcie mogę sobie popijać polski cydr, bardzo fajnie, że jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma szansę, w końcu czego jak czego, ale jabłek to mamy dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyszny, poszła wczoraj cała butelka, mniam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Anglii cydry (ciders) stoją na najniższych półkach, często w 1,5 plastikowych butelkach. Chętnie kupowane przez Polaków ze względu na cenę :)
tak jak w Polsce wina kosztuja po 2,30 i sa kupowane przez pijaczkow bo kopia za drobne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam, za 10 zł litr sztuczności. Niestety muszę przyznać że w Niemczech czy we Francji za 1,2  euro można kupić pyszny cydr, który pijemy ze smakiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazowany syf a nie cydr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yogi, czyżby prztoczone określenie przez ciebie było ci znane z autopsji? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu coś z czego może być znana Lubelszczyzna. Cydr jest całkiem dobry, ma ciekawy smak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też smakuje i nie zgodzę się, że smakuje tak, jak ten w UK. Nasz jest zdecydowanie lżejszy. No i ciężko się nim upić ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze smakuje schłodzony do +10C. Na poczatku wydaje się, że 1 litrowa butelka jest za duża, ale po pierwszym kieliszku wszystko staje sie jasne, idzie do dna, tak trzymac :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kieliszku to go jeszcze nie piłam szczerze powiedziawszy :) Raczej w szklance do long drinka, przez słomkę i z odrobiną imbiru lub cynamonu. Choć nie kryję, że najchętniej piję sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kieliszku to go jeszcze nie piłam szczerze powiedziawszy :) Raczej w szklance do long drinka, przez słomkę i z odrobiną imbiru lub cynamonu. Choć nie kryję, że najchętniej piję sam.
Skoro pijesz sam "Agato" to już nie jest dobrze. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pycha i już...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że już mamy nasz polski cydr, w końcu jesteśmy krajem jabłek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaletą cydru lubelskiego jest jego naturalność. nie zawiera sztucznych substancji. Może nie ma wykwintnego smaku, ale bez przesady, to tylko cydr, a nie szampan rocznik 1863.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cydr Lubelski, smaczny i przyjemny, dla mnie SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...