Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie byli aktywiści jak tygrysy stały na granicy??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopuścić cyrk ze zwierzętami w Lublinie. Krawczyk już wyjechał w gwizdu do Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W środowisku naturalnym lew nie skacze przez płonące kółko, a niedźwiedź nie kręci hula-hop". Raz w życiu byłem w cyrku i nie widziałem nic takiego. Ta Pani ma chyba wyobrażenie o cyrku z kreskówek Disneya.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem na NIE. Skoro we Wrocławiu nie występowali, tylko na Psim Polu, to w Lublinie też nie powinni, tylko w Świdniku. Chociaż i tak, jestem przeciwny sztuce eksploatującej zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cyrkowcy? Czy li ludzie, którzy skaczą przez płonące kółka, "połykają' ogień, wykonują karkołomne ewolucje, ćwiczą codziennie po kilka godzin pod okiem TRENERÓW ( czyli TRESERÓW ), a sportowcy na parkurach z końmi "tresowanymi" godzinami, wreszcie LUDZIE - SPORTOWCY poddawani "tresurze" (trenerzy), a BOKS ??? LUDZI NIE BRONICIE PSEUDO -"OBROŃCY" zwierząt. WASZE KOTY i PSY PAŁASZUJĘ KONSERWY z " MIĘSKIEM " INNYCH ZWIERZĄT. OBŁUDNI są ci obrońcy zwierząt ! To wielomiliardowy RYNEK ZYSKÓW I lobbing hodowców i rozmnażaczy PSÓW, KOTÓW , producentów karmy, konserw, ciasteczek, ubranek, LEKÓW, to gabinety tysięcy weterynarzy, itd itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowczo protestujemy przeciw brutalnemu traktowaniu przez prezydenta Żuka dzikich zwierząt w tym cyrku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masa aktywistów na rzecz zwierząt, jak Sylwia Spurek, samemu nosi futra, skórzane buty czy paski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
geje wam przeszkadzają zwierzęta w cyrku wam przeszkadzają że was rząd okrada przeszkadza wam nic nie dogodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fuck off pedały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co zezwalają na zniewolenie zwierząt sami powinni zostać przetresowani!!! Niech zobaczą jaka to "przyjemność"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dawno w tym samym miejscu rozstawił się inny cyrk o nazwie "Safari". Cyrk ten miał także w programie zwierzęta: konie, wielbłądy, psy etc. i jakoś nikt o tym nie napisał artykułu! Gdzie wtedy byli obrońcy zwierząt ? Jestem przeciwny zwierzętom w cyrku, ale w tej chwili uważam, że jest to nagonka jedynie na wybrane cyrki. Bo co Zalewski znana marka to łatwiej na nich zbudować rozgłos ? Hipokryci gdzie byliście jak był inny cyrk ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tradycyjny cyrk im przeszkadza - za to pasuje im "Cavalliada" (czyli tresura konii).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro psa można tresować na dziesiątki sposobów i sztuczek i krzywda mu się nie dzieje to niby czemu innych zwierząt nie? Są inne? mają inną inteligencję? Psa się nie karze za zle wykonanie zadania tylko nagradza za dobre wykonanie komend, tak samo można nauczyć inne zwierzęta. Tu nie powinna być dezaprobata na szkolenie zwierząt, a kontrola sposobu ich szkolenia. Ale pieniaczy co nie mają co robić są setki. Czego nie protestują na szkolenia psów? Przecież to też zwierzęta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś nikomu nie przeszkadza,że Tusk wytresowal owady, Żuka i Muchę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zielonym od nadmiaru trawy mózgi wyparowały!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I od razu widać, że Angelika Trześniewska ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki, jak i cała reszta pseudo ekologów którzy czerpią korzyści materialne z manifestowania za przeroszeniem gówno wiedzą jak jest w cyrku. Proszę tu i teraz pokazać mi tygrysa/lwa w polskim cyrku skaczącego przez płonące obręcze, no proszę, czekam, druga sprawa tych niedźwiedzi to samo. To są populistyczne hasła z których żyją pseudo fundacje pro zwierzęce. A Pani z ZOO Poznań jest taka mądra, jakoś żadna inspekcja nie stwierdziła nieprawidłowości, przeciwnie do dyrektor zoo, która ma wyrok za znęcanie się nad zwierzętami.. O czym my tu mówimy, trochę rzetelności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choroba opętała niektóre osoby . Cyrk był i będzie. A w nim zwierzęta i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...