Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cztery czułe punkty Lublina. Program ma przystosować miasto do zmian klimatu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2018 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Najważniejszy punkt to likwidacja zieleni i postawienie w to miejsce niskiej jakości bloków tak aby develocwaniaczki były zadowolone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest beton to recepta na wszystko, zwłaszcza zanieczyszczenie powietrza i powodzie. Można jeszcze powycinać drzewa i nastawiać świateł na wszystkich skrzyżowaniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba podwoić liczbę samochodów, czyli, żeby było ich 340000. Wtedy już na pewno nie będzie się dało jeździć i kopcić. Wredy jedynymi formami transportu pozostanie komunikacja miejsca po swoich bus pasach oraz rowerowa. Będzie ekologicznie, cicho, bezpiecznie. Ludzie będą zdrowsi, mniej nerwowi. Same zalety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS powinno uchwalić że huragany mają zakaz zbliżania się do Lublina i oddać miasto pod opiekę Najświętszej Panienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wały nadrzeczne zrobione w latach 60 tych miały chronić miasto przed powodzią . Rzeka ma dwa koryta ,jedno w którym płynie woda a drugie od lustra wody do szczytów wałów . Obserwuje się ,ze trawa w drugim korycie nie jest koszona przez co robi się płytsze .Potrzeba decyzji co do nie niszczenia wałów , prawidłowej ich pielęgnacji .W latach 74 tych doszło dodatkowe zagrożenie lublina falą awaryjną . To najczulszy punkt w mieście .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre! Co robić? Wyciąć wszystkie drzewa i promować wykonanie betonowej pustyni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Hadacz na forum . Zawodowo pluje na PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...