Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy w Lublinie będzie działał Uber? Mamy odpowiedź firmy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2017 r. o 20:44 Powrót do artykułu
Za tych słupów pod dworcem PKS co stoją i udają taksówkarzy nikt się nie weżmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma do tego wiek samochodu? 10letni samochod nie pojedzie czy w czym problem? HAHAHAHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak to się ma do słów przedstawicieli UBER, że aplikacja nie jest konkurencją dla taksówek ? To dla kogo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wspierać obcy kapitał a miejscowi niech idą żebrać. Brak Ubera to mi.in dobra decyzja władz Lublina które otworzyły rynek likwidujac kursy i egzaminy. Zamiast być uberem możesz bez prblemu być legalnym taksówkarzem. W miastach gdzie utrzymano limit taxi w mieście i trudne do przejsćia egzaminy pojawia się szara strefa uber. Klient płaci tyle samo co w taxi ale sądzi że mniej. Taksówkarze sami sobie zgotowali ten los. Dobrze że w Lublinie nie trzeba szukać dojścia do tego by wozić pasażerów. W 2016 roku przybyło kilkadziesiąt taksówek, ubyło 200. Czas oczekiwania dochodzi juz do20 minut bo brakuje taksówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksówki w Lublinie to masakra. Pare tygodni temu spieszyłem się na pociąg, MPK oczywiście rozkraczone, bo w nocy spadł śnieg. 5:30 rano albo nikt na radio taxi nie odbiera albo nie ma komu wozić. Nawet jak przyjedzie to brudne, śmierdzące dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaznaczam, że nie mam nic wspólnego z transportem ani bezpośrednio ani pośrednio! Ale dla mnie UBER od taksówki dzieli taka sama zależność jak piracki program od legalnego! Dziwię się, że ktoś w ogóle chce UBEREM jeździć - przypadkowi kierowcy, bez kursów, wielu z wątpliwymi umiejętnościami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK wg ciebie może być rozkraczone, ale tasówki dla ciebie czekały całą noc za rogiem. Słuchaj egoisto. Nie ty jeden chciałeś jechac i dlatego nikt nie odbierał, ale skoro znasz tylko jeden numer do taxi to nic dziwnego, że się nie dodzwoniłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uber ywierdzi ze działa legalnie bo sprzedaje usługę przez aplikację i nie musi mieć licencji na przewóz osób. czekamy na busubera, który będzie woził ludzi autobusami bez licencji bo za bilety będzie się płacić przez aplikację. co po***y kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kokrencja taksóek w Lublinie stopem dla ubera. Drogie pod dworcem to tylko sami ludzie są głupi że wsiadają do tych naciągaczy. Korporacje mają zbliżone ceny. Pod dworcami 2 ,3 razy drożej bez wyjątku. Dla frajerów tych taksówek uber będzie w sam raz, ale czy dadzą radę obsłużyć aplikację skoro prostej zasady nie znają. Nie wsiadaj do słupowych taxi i bacz na cennik na szybie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę wspierać ubera niż grubego . Biorą 20 procent a gruby z kiwakiem to ile biorą. W ale 600 zł miesięcznie, w Echu to samo, Zapłacę uczciwie 20 procent i wiem że uczciwie. 400 zł od 2000 utargu. To chyba mniej niż w korpo. prosty rachunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na ubera z utęskinieniem. Jeżdże taxi z czubów do centrum. Ok 6 km Codziennie 15 zł. Z uberem będzie jak nic ok 10 zł. Prosty rachunek licząc po 1,40 + 5 zł za zamówienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja polecam EkoTaxi w Lublinie. Na śmierdzącą i brudną nie trafiłam. Bez naciągania 1,60 za km. Można zamówić z aplikacji mobilnej i bz wkurzania, że centrala nie odbiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czekam na ubera z utęskinieniem. Jeżdże taxi z czubów do centrum. Ok 6 km Codziennie 15 zł. Z uberem będzie jak nic ok 10 zł. Prosty rachunek licząc po 1,40 + 5 zł za zamówienie
Jak dla mnie 1,40zł/km*6km=8,40zł, do tego 5zł za zamówienie to już 13,40zł + liczyć około 15 minut jazdy *0,25zł = 17,15zł, więc wychodzi nawet więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gość (wczoraj o 22:40) Wolę wspierać ubera niż grubego . Biorą 20 procent a gruby z kiwakiem to ile biorą. W ale 600 zł miesięcznie, w Echu to samo, Zapłacę uczciwie 20 procent i wiem że uczciwie. 400 zł od 2000 utargu. To chyba mniej niż w korpo. prosty rachunek" Wychodzi drożej niż w jakiej kolwiek korporacji w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kokrencja taksóek w Lublinie stopem dla ubera. Drogie pod dworcem to tylko sami ludzie są głupi że wsiadają do tych naciągaczy. Korporacje mają zbliżone ceny. Pod dworcami 2 ,3 razy drożej bez wyjątku. Dla frajerów tych taksówek uber będzie w sam raz, ale czy dadzą radę obsłużyć aplikację skoro prostej zasady nie znają. Nie wsiadaj do słupowych taxi i bacz na cennik na szybie.
Sporo z nich doskonale opanowała udawanie korporacji, koguty z różnymi nazwami i nie istniejącymi numerami central, do tego u niektórych wielkie 1,5 zł/km na szybie i małutki dopisek, że powyżej 25 km. I w ten sposób jedzie się 3 razy drożej, mimo, że obok stało prawdziwe radio taxi. Nawet studenci, ponoć wykształceni i stanowiący przyszłość narodu nie potrafią przeczytać cennika.  To byłby dobry temat dla dziennikarza, tyle, że gazety nie mają dziennikarzy, a tylko przepisywaczy komunikatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czekam na ubera z utęskinieniem. Jeżdże taxi z czubów do centrum. Ok 6 km Codziennie 15 zł. Z uberem będzie jak nic ok 10 zł. Prosty rachunek licząc po 1,40 + 5 zł za zamówienie
Jak dla mnie 1,40zł/km*6km=8,40zł, do tego 5zł za zamówienie to już 13,40zł + liczyć około 15 minut jazdy *0,25zł = 17,15zł, więc wychodzi nawet więcej...
  A ja dojdzie mnożnik to może być 34 albo 51 albo 68 albo nawet 85 i na nic twoje protesty, trzeba zapłacić.  Zresztą samo się pobierze z konta skoro byłeś/aś tak głupi/a, by podać obcemu numer swojej karty i kod cvv/cvc. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cii, nie wszyscy wiedzą o mnożniku, niech żyją w błogiej nieświadomości...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra dobra, z tą znajomością topografii miasta to bez przesady. 1 na 10 taksówkarzy wie jak dojechać na jedną z ulic sławina na której stacjonuję, (darmowy google podpowiada- ale gdzieby tam komuś się chciało sprawdzać) więc regularnie trzeba tłumaczyć krok po kroku jak dojechać. To są licencjonowani taksówkarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda bo bym pojeździł jako kierowca :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak niech uber wjdzie to itd zarobi trochę do budżetu państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...