Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy wybrałeś modne liceum? Te szkoły w Lublinie są najbardziej oblegane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2017 r. o 19:30 Powrót do artykułu
Moje dziecko ma ,,wybrane,, dwie z tych szkół i przyznam że stres coraz wiekszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze Województwie liceum jest Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V LO odradzam. Tam poza nauką nie ma życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bardzo polecam V LO! Już kilka lat temu je skończyłam, a to, że poza nauką nie ma życia to zupełnie nieprawda. Większość nauczycieli była świetna, miło wspominam. Atmosfera cudowna, a takich cudownych znajomych, jakich miałam w klasie nigdy wcześniej, ani później nie poznałam! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od września będę w klasie maturalnej VLO. Nie żałuję wyboru. Bardzo dobra szkoła, nie tylko wysoki poziom nauczania ale też przyjemna atmosfera. Życzę powodzenia wszystkim gimnazjalistom w dostaniu się do wymarzonej szkoły. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
V LO to najlepsza szkoła. Idealnie przygotowuje do matury. 100% zdawaności. I szansa na dobre studia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest coś o technikach. Samo liceum = jestem w nikim. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś pisze, że w V l.o. poza nauką nie ma życia, to mu współczuję, bo chyba kompletnie z tego życia nie potrafi korzystać. Nigdy wcześniej ani później po maturze nie przeżyłam tylu fajnych rzeczy - mam na myśli znajomości, zawody pierwszej pomocy, wyjazdy, wycieczki i różne wydarzenia związane ze szkołą. A ze znajomymi widziałam się codziennie, w klasie maturalnej też (zdecydowanie za długo przesiadywałam ze swoim chłopakiem), ale zdałam bardzo dobrze! To kwestia organizacji czasu i chęci. PS. Czy STREFA jeszcze istnieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam VII LO na Farbiarskiej. Maturę można zdać wszędzie,gdzie kończyłeś liceum nikt później nie pyta, a 3 lata w plecy. Ile jest w Lublinie wsiołów z Zamościa i innych wioch, mówi wam coś ich liceum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa szczególnie Farbiarska. Pełno Sebisków i Sandruń z Zamojskiej, Lubartowskiej, ogólnie całego Śródmieścia, Starego Miasta, Tatar, Bronowic. Głównie absolwenci Gimnazjum nr 12. Przeważnie nieciekawe towarzystwo. Za czasów obowiązywania egzaminów do szkół średnich prawie wszyscy jak jeden mąż trafili by do ZSZ bo nie zdaliby egzaminów do szkoły. Zaorać i zlikwidować tą szkołę w.pizdu. W czasch niżu demograficznego wcale nie jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unii nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast polecam Unię z całego serca. Po pierwszej klasie byłam rozczarowana. natomiast z roku na rok zaczęłam doceniać dyrektora i nauczycieli. Tym bardziej mając porównanie co dzieje się w V czy I i jak tam nauczyciele 'ucza. W Unii atmosfera jest świeta, nauczyciele wymagający, ale co za tym idzie świetnie przygotowujący do matury. Mozna sie troche zalamac ocenami jakie stawiaja i punktacja, ale poznoej nie ma rozczarowań na maturze. Naukę można połączyć z zainteresowaniami, nauczyciele wręcz pchają do spełniania marzeń i rozwoju talentów. najlepsza szkoła w mieście!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem Unie w tym roku i 90% moich znajomych była niezadowolona i tylko czekała do momentu opuszczenia tej szkoły. W dniu otrzymania świadectw wszyscy gratulowali sobie, że nie zwariowali po 3 latach w miejscu, gdzie nauczyciele wiele wymagają, a nie uczą nic. Prawda jest taka: do takiej unii przychodzą ludzie ze świetnymi wynikami i ambitnymi celami. I tacy zdobywają laury na olimpiadach, co oznacza prestiż dla szkoły. Druga grupa to ludzie, którzy muszą wydawać pieniądze na korki (w mojej klasie były może 3 osoby, które nie brały korków, byli też tacy co mieli korki z kilku przedmiotów).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłem Unię rok temu, każdy gimnazjalista odczuje olbrzymi przeskok pod względem wymagań i oceniania (tutaj, od razu połowa dostaje z pierwszego sprawdzianiu 1, okazuję się - i zresztą słusznie - że piątki w gimnazjach stawiano nie wiadomo za co). Ogólnie polecam, jednak to uczy systematyczności i daje dobry start do dorosłego życia (jedni kończą na UMCS, inni wylatują do Warszawy i robią porządne kariery, ale nie ma takich, którzy po tej szkole pracują na budowie). Osobiście mogę powiedzieć, że i tak nawet jak dostaniecie się do Unii, to nic samo nie przyjdzie i jest to dopiero początek waszej poważnej nauki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nie polecam III LO, może i mają wyniki, ale jeśli nie chcecie państwo płacić nie tylko za korepetycje, których niewątpliwie wasze dzieci będą potrzebować przez stosunek, jaki nauczyciele mają do uczniów, ale i za psychologa, lepiej poślijcie dziecko do mniej prestiżowej szkoły, w której nie dostanie depresji i będzie się czuło zwyczajnie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Unię na 100%. Ogromnie ważne jest w jakim środowisku przebywasz. Jeśli jest ono ambitne i inspirujące, to najlepsze, co może Cię spotkać. Będzie ciągnąć Cię do góry i będziesz stawać się lepszym człowiekiem. Dlatego warto iść do najlepszych szkół. Oczywiście trzeba zachować zdrowy rozsądek - w rozwoju nie chodzi o wyścig szczurów, odpuszczenie własnych marzeń itd. w celu spełnienia oczekiwań innych (rodziców, nauczycieli). Skończyłem szkołę w 2009 roku, przyjaźnie z unii zostaną już chyba na całe życie, a ja nie żałuję ani chwili spędzonej w tej szkole :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODWOŁANIA DO LICEUM TO LIPA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończyłam Unię w tamtym roku i wiem, że gdybym miala wybierac jeszcze raz to po raz kolejny padloby na Unię. Moje przyjaciółki, które ukończyły V LO, IX LO i XXIII LO są bardzo niezadowolone i twierdzą, że nigdy by tam nie wróciły. Ja Unię polecam z calego serca! Nauczyciele wymagają, ale gdy masz problem to zawsze pomogą, dyrektor to świetny człowiek i przede wszystkim.... ATMOSFERA, jedyna i niepowtarzalna. Zachęcam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie polecam VI na Mickiewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam pójście do VI lo. Byłam tam zaledwie kilka miesięcy i szczerze żałuję. Nauczyciele kompletnie nie pomagają uczniom w problemach z nauką. Każdy jest niemile nastawiony. Nawet lekcje z dyrektorem wyglądały tak,ze przychodził spóźniony 15/20min. Kompletne brak podejścia do uczniów ze strony dyrektora i większości nauczycieli (są moze ze trzy wyjątki). Więc radzę sie dwa razy zastanowić bo szkoła nie reprezentuje nic dobrego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...